Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

• @Emir600RR,
    @aysegul,
    tesekkurler inceleyecegim 🙂

• kazananlarin cogunlugu istanbul ankara diger iller yok ?

• @vermaynen, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

kazananlarin cogunlugu istanbul ankara diger iller yok ?

ulke nufusunun kacta kacı ıstanbul anakarada yasıyor acaba

• @aysegul Tekrardan merhaba Ayşegül hanım ben bu yüzden paylaşmıyordum buradan ayşegül hanım özel mesajdan isteyen arkadaşlara verdiğim için isim isim kayıt gibi oluyor biri sildiği zaman ulaşmasında kolay olabiliyor neyse geliyor işte böyle art niyetli insanlar şuanda tablo yok silinmiş başkaları tarafından backup yapmaya çalışıyorum bakalım 😕

• @Emir600RR bu tabloyu salt okurmur halde yada pdf olarak paylasamıyor musun?

• @jinglebells Tabloyu yedeğe almamıştım insanlar isteyince özelden paylaşıyordum Ayşegül hanım öyle pat diye atınca tabikide foruma herkesin erişim var 😞 girmiş biri silmiş anonim olarak hakikatten art niyetli insanların bu forumda ne işi var yahu kime zararımız var ?

• @Emir600RR uzuldum yedegı olmamasına bence sade ekran goruntusunu al paylas bı dahakı sefere.

• @jinglebells pdf olarak indirdim pdf olarak atarım isteyen arkadaşlara bundan sonra 🙂 2020, 2018 ve 2017 var 🙂

• @Emir600RR, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@jinglebells pdf olarak indirdim pdf olarak atarım isteyen arkadaşlara bundan sonra 🙂 2020, 2018 ve 2017 var 🙂

en guzelı ısteyen ındırsın baksın.

• @jinglebells bencede 🙂

• @crazycells Merhabalar Dv2019 formunu an itibari ile 20-30 dakika önce anonim bir arkadaş sildi sürüm geçmişine girebiliyorum fakat Google Chrome yanıt vermiyor bir sıkıntı oluyor yetkili panelinden backup yapma şansınız varmı acaba ?

• Aa tablo mu gitti gerçekten? E daha önce de @crazycells de dahil çok kez konular içerisinde tablonun linki paylaşılmıştı, o yüzden yekten verdim ben de linki.
    Tablonun uçmasının forumda sabaha karşı yapılan güncellemeyle bir ilgisinin olmasını umsam çok mu saçma olur? 😌 (Edit:saçma olurmuş çünkü gece yarısı silinmiş galiba..)

Not:eskiden link verilince sayfa önizlemesi çıkmıyordu, şimdi baktım mesajlaralink verildiğinde hemen altında sayfa önizlemeleri var, yani tablo da çıkmış direk sayfadaverdiğim linkin altında. Tüh üzüldüm şimdi kötü bir şeye meydan verdiysem 😕

• @aysegul Malesef öyle oldu 2 gün önceye backup yapmaya çalışacağım ama yüklenmiyor tablo sayfa hata verip duruyor dün 45 dakika falan denedim yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarıma indirmeye çalışıyorum

• ⭐⭐⭐

@crazycells DV2019 tablosunu en son sizin editlediğiniz "September 2, 6:08 AM" versiyonuna alabilir misiniz? Bundan sonra tabloyu biri oyun hamuru gibi mıncıklamış 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emir600RR, içinde söyledi: Greencard çekiliş başvurusunda pasaport zorunluluğu geliyor

@crazycells Merhabalar Dv2019 formunu an itibari ile 20-30 dakika önce anonim bir arkadaş sildi sürüm geçmişine girebiliyorum fakat Google Chrome yanıt vermiyor bir sıkıntı oluyor yetkili panelinden backup yapma şansınız varmı acaba ?

Su an Google Drive hata verdigi icin gecmisi gostermiyor, sorun duzelir duzelmez son haline alacagim merak etmeyin.

• @crazycells Aynen bende backup yapmaya çalışıyorum drive'da hata var teşekkür ederim 🙂 Ayın 6'sı kafidir orada bir oynama gözükmüyor.

• @keysnambır 6'sı kafidir inceliyorum ama Google Drive'da bir sıkıntı var 😞

• An itibar ile 2019 GC Talihlileri Durum Takibi yenilenmiştir arkadaşlar göz atabilirsiniz 🙂 İsteyen arkadaşlara 2017'den itibaren tabloları özel mesajdan paylaşabilirim ben normalde yine isteyen arkadaşlara paylaşıyordum insanlar yanlış anlıyordu bilgiyi saklamak değil bilgiyi güvenle paylaşmak amacım 🙂 çünki özel mesajdan kime attığım belii zaten kötü niyetli adamda gidip hesap açıp özel mesajdan istemiyor 🙂 Neyse teşekkürler @crazycells 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emir600RR bu tablolar zaten green-card-lotosu-asamalari konularında @crazycells tarafından açıktan paylaşılıyor 🧐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.5k

| | | |