Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

• Banned

Kart çıksa bu gorgusuz ortadogu aklimla havale geçiririm craigliste bakarken. Demin 400 dolara saturn sky buldum.burada 150 bin lira. Toplamda 10 bin dolar harcar Gm nin 80-90 lar koleksiyonunu yaparım. Yok yapsamda başıma bela gelir Gülmek ve şans fitratımda yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Kart çıksa bu gorgusuz ortadogu aklimla havale geçiririm craigliste bakarken. Demin 400 dolara saturn sky buldum.burada 150 bin lira. Toplamda 10 bin dolar harcar Gm nin 80-90 lar koleksiyonunu yaparım. Yok yapsamda başıma bela gelir Gülmek ve şans fitratımda yok.

Hep mudahele ediyorum gibi algilama sana ama o fiyata sky yok! Daha gecen gun temizi 5 bine aldim, onaylamadilar 7 istediler...

O arabanin motor bitik halini bile daha iyi fiyata satarsiniz.

Ya sahtekardir, ya downpayment yazmistir.

yok oyle bir fiyat!

• Banned

@semavi Kazalı ustacım birbirimize müdahale için burdayız evet dedigim araba agır hasarlı 4 bine felan normalde.Onaylamayan copartmı yoksa state farm mı

• Banned

şef kart çıkarsa bana bir tamircide veya body shopta iş bulurmusun

• ⭐⭐⭐⭐

şef kart çıkarsa bana bir tamircide veya body shopta iş bulurmusun

O konuda tecrubeli iseniz neden olmasin. Tum arkadaslara pasliyoruz elimizden geldigince is imkanlarini...

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi Kazalı ustacım birbirimize müdahale için burdayız evet dedigim araba agır hasarlı 4 bine felan normalde.Onaylamayan copartmı yoksa state farm mı

Bizler oralardan arac almiyoruz...

Daha kisa anlatayim, Oralardan araba alan galeri yada tamircilere cok iyi gozle bakilmaz... Bu nedenle galeriler oralardan gelen bir araba musteri takasi nedeniyle falan eline gecerse el altindan satarlar... Yani bir dusukluk gostergesidir...

• @semavi, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Mercedes, volvo, mazda tanidigim ve sevdigim araclar... son donemde bmwlere de yoneldim.

Hala kendime rahatsiz bir araba ariyorum. Bakalim ne zaman bulacagim...

E90 kasa M3, gel birer tane alalım şundan 🙂

• @coder, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@semavi, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Mercedes, volvo, mazda tanidigim ve sevdigim araclar... son donemde bmwlere de yoneldim.

Arkadas takmissiniz fakir arabasina ya 🙂 Maserati al, Porsche al, Ferrari diyecegim ama o ucuyor 🙂 Amerikan'a gozun keser mi bilmiyorum 🙂 Corvette veya Dodge Viper (Bunlardan birine binersen digerlerine binmek istemeyebilirsin cok tehlikeliler)

• Banned

challenger demon.Amerikan tarzı yasamına devam istiyorsan Amerikan malı al. Öyle bir kelimeleri var Amerikalıların. Cebimde 5 lira para var depresyonun kökündeyim hayale bak sen

• Challngerlar bildiğin Tofaş serisi kardeşim 😂

• Banned

Olsun gidip nazileri doyuracagıma iki tane süslü deri koltuk hayalet ekran için. için gider amerikana binerim

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Olsun gidip nazileri doyuracagıma iki tane süslü deri koltuk hayalet ekran için. için gider amerikana binerim

Tabii zevk meselesi bir süre bu araçları kullandıktan sonra nazi aracina çift elle sarilmakda var 😂 Bu arada sorması ayıptır boy nedir?

• Banned

Bak bana ben almanyada yasadım otomotiv muhendisligi terkim orda. Boş boş yazdıgıma bakma. Orda adamlar oranın normal halkı sarıkafalısı dalga geçiyor bu türkler arapları bu kadar aşagılıyoruz fakat adamlar en cok araba sattıgımız ilk 10 ülkede. Doce velle bile suriyelilerin bmw düskünlügünden felan bahsediyor. 3 serisinin ismi orientcorvette diyorlar asagılıyolar fakat paralarını kendisi kazanıyo. O araba bana kötü şeyler çagrıstırıyor o yuzden alanı da bineni de sevmem.. Parasını da haketmiyor. Dodge demon 100 bine 840 beygir veriyor dünyanın en hızlı arabası.Bmw nin nesi var bu kadar abartılıyor anlamıs degilim

• ⭐⭐⭐⭐

Charger challenger mustang vs tipini cok seviyorum. Lakin cok var, gercekten sahin gibi burada...

DOnanimli bir modeli olursa elbette ozel olur ama sirf o kasayi almak icin bos bir kasa alalamam.

@coder m3 guzel arac ama ben M5 sevenlerdenim. O tarzlari da almiyor degilim. Gecen 2005 330 cabrio aldim mesela... cok begendim araci.

Benim derdim, garajlik ust duzey ama parasina ihtiyacim olmayacak bir arac almak. Yoksa acikartirmadan araba alirken kafam bulaniyor, kendime gore aliyorum hep 🙂 Piyasayi da dusunmem lazim 🙂

• Banned

Neye eksi bastınız gene anlamadım snowflakeler.Bemwe alırsam e30 dan şaşmam m50b25 düz vites kabrio, opak kırmızı/ parchment leather, morstop, coilover, hella karafar içine de gürkan demirez kasedi köşelerde baba mrb.

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

gürkan demirez

4 tane performa jant 🙂 E30 gençliğimizin hayaliydi ya gerçekten Ankara' da iken, neden olmasın ben de belki 40' ımdan sonra toplarım.
    Allah gönlüne göre versin @Calibraturbo bu sene seni bekliyoruz.

• Banned

Abi sen gitte gerisi boşver

• @yalta, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@coder, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Arkadas takmissiniz fakir arabasina ya 🙂 Maserati al, Porsche al, Ferrari diyecegim ama o ucuyor 🙂 Amerikan'a gozun keser mi bilmiyorum 🙂 Corvette veya Dodge Viper (Bunlardan birine binersen digerlerine binmek istemeyebilirsin cok tehlikeliler)

m3 mü fakir arabası? lütfen hocam 🙂

• Banned

lexusu da es gecmeyın bence 2000-2013 arası deli ve ucuz modellerı var ucuza ama tip yok.Barbi bebek arabası gıbı cabrıosu vardı ıstanbulda Fb otomotıv satardı ne gunlerdı. Benzerı ford thunderbırd var o da deısık

• @coder, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@yalta, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@coder, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

m3 mü fakir arabası? lütfen hocam 🙂

BMW'lerin hastalari var oyle hakaret eder gibi olmasin. Ama oyle cok ucuk fiyatlari yok 2.el M3'lerin burada, asagidaki ilanlardan daha iyisini daha ucuza bile denk getirmek mumkun.

Ama kredi bile olsa alma sansi varken daha degisik birsey bakarim ben, geldigimden beri Maserati'ler var aklimda birkac sene sonra alabilirim belki bir tane yada Kadir alir ben binerim 🙂

Daha once test surusu olarak da olsa Corvette ve Dodge Viper kullanma firsatim oldu, akil alici araclar 🙂 Benim icin cok tehlikeli hatta 🙂

Aslinda en guzeli Tesla ama cok pahali hele cift elektrik motorlu olanlari sifir mile model x 127 bin dolara geliyor, model 3 66 bin, model s 115 bin 🙂 Ikinci eline girilir mi bilmiyorum ama ikinci eli de pahali.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

109

8.2k
Users

2.4k
Topics

135.7k
| | | |