GÜNCEL KONULAR

Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar şu iletideki kuralları okumalılar ve tüm kurallara dikkat etmeliler.

Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

• ⭐⭐⭐

M yada amg alayim da once... Cadillac v yada srt modellerde olabilir...

Sonra videolara başlariz arabalarla alakalı.
    Çok sabirsizlaniyorum

• Maserati mukemmel ama tamiri bmw ye gore pahalı degılmı malzemesı falan. Quattroporte harıka

• Cts v vagon

• @semavi, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Charger challenger mustang vs tipini cok seviyorum. Lakin cok var, gercekten sahin gibi burada...

DOnanimli bir modeli olursa elbette ozel olur ama sirf o kasayi almak icin bos bir kasa alalamam.

@coder m3 guzel arac ama ben M5 sevenlerdenim. O tarzlari da almiyor degilim. Gecen 2005 330 cabrio aldim mesela... cok begendim araci.

Benim derdim, garajlik ust duzey ama parasina ihtiyacim olmayacak bir arac almak. Yoksa acikartirmadan araba alirken kafam bulaniyor, kendime gore aliyorum hep 🙂 Piyasayi da dusunmem lazim 🙂

Gecen ben alacaktim 1500 dolara 2004 cobra hafif sorunlu kucuk motorlulardan vazgectim ama 🙂 ben kasa icin alirim yani 🙂 en azindan $1500`e

• ⭐⭐⭐

@gkhanfeez, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@semavi, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

Charger challenger mustang vs tipini cok seviyorum. Lakin cok var, gercekten sahin gibi burada...

DOnanimli bir modeli olursa elbette ozel olur ama sirf o kasayi almak icin bos bir kasa alalamam.

@coder m3 guzel arac ama ben M5 sevenlerdenim. O tarzlari da almiyor degilim. Gecen 2005 330 cabrio aldim mesela... cok begendim araci.

Benim derdim, garajlik ust duzey ama parasina ihtiyacim olmayacak bir arac almak. Yoksa acikartirmadan araba alirken kafam bulaniyor, kendime gore aliyorum hep 🙂 Piyasayi da dusunmem lazim 🙂

Gecen ben alacaktim 1500 dolara 2004 cobra hafif sorunlu kucuk motorlulardan vazgectim ama 🙂 ben kasa icin alirim yani 🙂 en azindan $1500`e

Eski kasalar ucuz. Temizleri öyle çok sorunlu değil. Elektronik az ve düz motorlar var. Ama o arabaların canını almadan satanı bulmak lazım. Bana bir ara 66binde düşmüştü. Sürüsü iyiydi arabanın.

Cobra vs özel modeller ... Olursa alınır yani 🙂

• @semavi Arabalara bakıyım dedim web siteniz çalışmıyor 🤷♂️ Facebook dan baktım BMW Z4 nasıl sağlammı ? 😊

• ⭐⭐⭐

@Semihmete semih bey vpn ile siteye girmeyi deneyin lütfen

• Auto auction rebuildsde randy var yutubda.onun yaptigi 85sierra var tekkapili uzun kasali.ha ben onu istiyorum iste.disi patinali olacak.icinde jimi hendrix dinleyip madde kullanicam.
    mumkunse duzvites klimali.arkayada tek dingil dolly treyler ustune saabi atacam.yeter bana.ev sattirip 600 mercedesi maseratiyi turkiyedede alirim.BAna lifestyle lazim.tr de parayla bile alinamiyacak asgari kosullar var.iste ben o kosullara asigim.ayukunmu baba

• ⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@semavi Arabalara bakıyım dedim web siteniz çalışmıyor 🤷♂️ Facebook dan baktım BMW Z4 nasıl sağlammı ? 😊

Bir yerden hizmet aliyoruz. Galerilerin cogu oradan hizmet aliyor ve maalesef guvenlik nedeniyle Turkiye ye izin vermiyor o hizmet saglayici. Sadece abd kanada ve meksika...

z4 ufak tefek kozmetik eksikleri olsa da mekanik olarak iyi bir arac. Mileage az...

• @semavi abi selamlar, opera browser indirip vpn'sini "Kuzey ve Güney Amerika" olarak seçildiğinde rahatlıkla Türkiye'den zoramotors.com 'a girilebiliyor. Yeni bir site açabiliriz demiştin son videonda da abi, hiç masraf yapmaya gerek yok. 🙂 Saygılarımla 👍🏻

• hayırlı ugurlu olsun abim allah utandırmasın

• @yalta aslında ben de super sport araçlara daha yakınım ama eski bir BMW kullanıcısı olarak m3'ün yeri ayrıdır. şöyle sedan olanından, çaktırmadan hem spor hem günlük kıvamda olması sempatik geliyor. Onun dışında BMW araçların özellikle güçlü motora sahip olanların sürüş dinamikleri çok yüksek. Arkadan itiş güçlü bir motorla çok keyif veriyor yol tutuş anlamında.

tüm bunların dışında, ikinci el'de temizini bulması zor olmasa 911 turbo'da gönlüm var, hafta sonu takılmalık 🙂

elektrikli araçlar günlük kullanım için olabilir, hatta 911'in yanına bir tane model 3 fena olmaz 🙂

• ⭐⭐⭐

@lord, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@semavi abi selamlar, opera browser indirip vpn'sini "Kuzey ve Güney Amerika" olarak seçildiğinde rahatlıkla Türkiye'den zoramotors.com 'a girilebiliyor. Yeni bir site açabiliriz demiştin son videonda da abi, hiç masraf yapmaya gerek yok. 🙂 Saygılarımla 👍🏻

Daha kolayi var 🙂

Zaten facebook adresimiz var. Orada merak edilen arac icin mesaj atildiginda detayli resimleri hemen yollayabiliriz.

• ⭐⭐⭐

@coder, içinde söyledi: Zora Motor Sales&Service Yeni Yerinde!

@yalta aslında ben de super sport araçlara daha yakınım ama eski bir BMW kullanıcısı olarak m3'ün yeri ayrıdır. şöyle sedan olanından, çaktırmadan hem spor hem günlük kıvamda olması sempatik geliyor. Onun dışında BMW araçların özellikle güçlü motora sahip olanların sürüş dinamikleri çok yüksek. Arkadan itiş güçlü bir motorla çok keyif veriyor yol tutuş anlamında.

tüm bunların dışında, ikinci el'de temizini bulması zor olmasa 911 turbo'da gönlüm var, hafta sonu takılmalık 🙂

elektrikli araçlar günlük kullanım için olabilir, hatta 911'in yanına bir tane model 3 fena olmaz 🙂

her arabanin ozel serisine saygim var 🙂 yavas yavas bir seyler hazirlamanin zamani geldi... Bakalim ne denk gelecek...

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 13
  • 1

59

7.3k
Users

2.2k
Topics

117.8k