Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim

• ⭐⭐⭐⭐

Merhaba 495 videoluk bir kurs hepimizin işine yarar umarım şuan sadece torrent oluşturdum pc sürekli açık nadir kapatıyorum ilerleyen zamanda başka indirme yöntemleride ayarlayabiliriz.
    Not: Herhangi bir eksik dosya numarası ya da aynı video gibi hatalar varsa bildirin baştan indirim düzenlerim.
    Edit 1: Torrenti kaldırdım google drive a 24 part rar halinde yükledim herkes için en kolayı o olacak sanırım.

eğer indiremiyorsanız ya da linkte hata varsa lütfen bildirin düzeltirim.
    Edit 2: Galiba 2 yeni video gelmiş indirdim linklerini ekliyorum
    Edit 3: Güncel son 3 video https://disk.yandex.com/d/VFFu9hX-lfkDCA güncel 07/05/2021

• Rar olarak paylaşa bilirmisiniz

• ⭐⭐⭐⭐

@ugurugurlu google drive e yüklüyorumda 11 gb olunca 40 saat gibi bir süre verdi 2 gün sonra atacam o linkide buraya

• Allah razı olsun benim çok işime yarayabilir çok k teşekkür ediyorum @rhonster

• ⭐⭐⭐⭐

ne demek rar dosyasını yüklediğimde her dakika erişilebilir olacak şuan pc açık olduğunda indirebiliyorsunuz sadece torrentten bildiğim kadarıyla

• ⭐⭐⭐⭐

tek part olarak atması acayip uzun sürüyor o yüzden şimdi 5 6 part a bölüp parça parça yükleyeceğim acemiliğime geldi dosya yükleme işi kusura bakmayın ama azcık daha beklemeniz gerek @NumbWalker @ugurugurlu

• ⭐⭐

@Rhonster bu seti kullandıkdann sonra ingilizce sevyeniz nasıl gelişdimi

• ⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka hocam hala kullanıyorum bende çok olmadı ama baya öğrendiğim şey var yanlış bildiklerimde vardı A2 B1 arası bir bilgim vardı başlamadan önce şuan B1 diyebilirim daha çok yolum var benimde 😃 hazır almışken paylaşayım demiştim.

• ⭐⭐⭐⭐

acemice partlara ayırıyor rar şuan 195 mb lik 50 küsür dosya çıkacak 😃

• ⭐⭐

This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐

hocam internetimde sıkıntı var torrent kapalıydı bu gece açık bırakacam ama yatmadan kusura bakmayın bekletiyorum ama ilçenin en eski mahallesinin en eski sokağında oturunca 8mb internetle bağlanıyorum internete 😃

• @rhonster güzel yapmışsın dostum ama herkes çabuk indirse iyi olur çünkü yakında siteyi şikayet etmeleri yakındır. Çünkü telifli o videolar bendede mevcut ama ben paylaşmaya korktum işin doğrusu 😃 bu yüzden anca yasal ve ücretsiz olan duolingoyu tavsiye edebilirim.

• ⭐⭐⭐⭐

kendileri de youtube da paylaştılar 3 te 1 ini bence o kadar da ileri gitmezler günümüz şartlarında.

• ⭐⭐⭐⭐

torrenti kaldıracam zaten yarın pc yi sürekli açık bırakamıyorum şuan indiren 2 arkadaş var bildiğim yarına google drive a rarları part halinde yükledim onları paylaşacağım.

• benim %53 şu anda ve yavaş da olsa indiriyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@ugurugurlu @NumbWalker @yapay-zeka @loser rar olarak yükledim.

• @rhonster kardeşim süpersin.... Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx ne demek 🙂

• @rhonster artık bizde bir yabancı gibi ingilazca konuşabileceğiz 😅😎👍🏻🗽🇺🇸 kork bizden amerika çatpat konuşarak bile senin bağrında yaşayacağız 😁 bizi diğer gc kazananlar gibi dil bilmez, iz bilmez mi sandın? Biz yeşilkartforum ailesiyiz üleeyyyynnnn
    😂😂🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx tabi ki yeşilkartforum ailesiyiz kalite kokuyoruz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.4k

| | | |