Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkürler tam istediğim bilgilere ulaştım.. bu sene pasaport zorunlu olacağından bu %1-%1,5 olan şans sizce % kaça çıkacaktır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

@crazycells teşekkürler tam istediğim bilgilere ulaştım.. bu sene pasaport zorunlu olacağından bu %1-%1,5 olan şans sizce % kaça çıkacaktır?

Ben de bu orani merakla bekliyorum. En az iki katina cikmasini umuyorum 🙂

• merhaba

@crazycells yorumunuzu merakla bekliyoruz:)

Toplam seçilen : 83.884
    Türkiye'den seçilen : 2.709

dikkatimi çeken bir şey daha var, önceki yıllarda vize sayısı 50.000 iken bu sene için 55.000 yazıyor.

2020:

Immigration and Nationality Act and makes available up to 55,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 83,884 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa

2019:

Immigration and Nationality Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 87,610 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa.

• Bu arada Britsimon da aşağıdaki tabloya göre EU için 45.000 üzeri dosya numaralarını yüksek olarak yorumlamış.

AF – 60000 and above.
    AS – 24000 and above
    EU – 45000 and above
    OC – 2400 and above
    SA – 3100 and above.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aristoi, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

merhaba

@crazycells yorumunuzu merakla bekliyoruz:)

Toplam seçilen : 83.884
    Türkiye'den seçilen : 2.709

dikkatimi çeken bir şey daha var, önceki yıllarda vize sayısı 50.000 iken bu sene için 55.000 yazıyor.

2020:

Immigration and Nationality Act and makes available up to 55,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 83,884 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa

2019:

Immigration and Nationality Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 87,610 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa.

Her yil 55.000 aslinda, ama 5.000 vizeyi NACARA icin ayiriyorlar ve bu vizeler NACARA programinda kullanilmamis olsa bile, KCC o vizeleri DV'ye vermiyor. Normalde vermesi lazim ama DV2018'de deneyimimiz o sekilde oldu. O nedenle siz de 50.000 vize gibi dusunun.

• @crazycells
    Nacara proğramı nedir diye merak ettim
    Uscis sitesinden anladığım
    Guatemala, salvador ve eski sovyet ülke vatandaşlarına tanınan bir tür iltica hakkı diye geçiyor nacara203
    Doğrumudur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

@crazycells
    Nacara proğramı nedir diye merak ettim
    Uscis sitesinden anladığım
    Guatemala, salvador ve eski sovyet ülke vatandaşlarına tanınan bir tür iltica hakkı diye geçiyor nacara203
    Doğrumudur

evet, o program.

• 1-4 k arasından evrak talep email i almaya başlayanlar olmuş, inşaallah doğrudur, bizden de var mı arkadaşlar

• @Muhtaradana, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

1-4 k arasından evrak talep email i almaya başlayanlar olmuş, inşaallah doğrudur, bizden de var mı arkadaşlar

İnşallah, ilk aylarda 4k ile başlarsa ilerleyen aylarda bu sayı artacaktır diye düşünüyorum. Umarım tüm numaralar current olur.

Bu arada Britsimon 2. çekiliş için belki demiş.

• @Muhtaradana gerçekten mi erken başlamışlar bu iyi bir durum

• @Aristoi ek çekiliş mi keşke olsa 🙂

• Arkadaşlar kutlamaya başlayalım KCC den 2020 talihlileri için ilk evrak talep emailleri geldi bir form üyemize. @crazycellsKutlamKutlama

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana harika haber. DV2020 sezonu basladi diyebiliriz o halde.

• @crazycells aynen siftah yaptık, ben kendime gelmiş gibi sevindim, yerimde duramıyorum şimdi 😁😁 nasıl yorumluyorsunuz @crazycells bey evrak talep emailleri erken mi yoksa olağan seyrinde mi gelmeye başladı!Heyecan

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana dv2019 sürecinin en başından itibaren doküman istenmediği için karşılaştırma yapmak zor. dv2020 bu konuda ilk yıl.

• Dv2020 kazanan arkadaşlarımıza hayırlı olsun
    İnşallah her bülten şöyle yüksek yüksek numaraların currentlarıyla olur.

• Kcc geçen seneden yarıda başladığı yeni uygulamayı rayına oturttu sanırım, o nedenle işler bu sene daha hızlı olacak gibi gözüküyor. Hadi hayırlısı olsun hepimiz için 🙂

• @Muhtaradana ben neden çok sevindim acaba hahaha sanki kazandım da 🙂 party

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

@crazycells aynen siftah yaptık, ben kendime gelmiş gibi sevindim, yerimde duramıyorum şimdi 😁😁 nasıl yorumluyorsunuz @crazycells bey evrak talep emailleri erken mi yoksa olağan seyrinde mi gelmeye başladı!Heyecan

bence oldukca normal bir zamanda geldi, zaten bu ay Eylul mulakatlari veriliyor, gelecek ay Ekim ayi icin DV2020 talihlilerine mulakat verilmeye baslamalari icin belgeleri istemeye baslamalilar.

• @crazycells anladım teşekkür ederim, peki o zaman ağustos 15 te, 2020 talihlileri için ilk bülten yayınlanacak, öyle anlamamız gerekiyor dimi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |