Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Aristoi Baktığımız zaman toplamdaki doluluk tablosundaki kazanan sayısı neredeyse eşit. 2020 de 15858, 2019 da 15085.
    Sadece birinde 56000 içinde bu rakam yayılmış geçen sene 31000 içerisinde yayılmış gibi yorumladım ve bu sebeten dolayı boşluk oranı 2020'de daha fazla çıkıyor. Burdan yola çıkarsak geçen seneye göre current number değer daha yüksek çıkacak demek yanlış olmaz sanırım. Yanlış düşünmüyorum demi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ysfylcn geçen sene 29k sonra tüm numaralar current olmuştu ki yani 2019 dakiler mayıstan sonra 55k yada 70k bana sıra gelecek mi korkusu yaşamadı çünkü current idi. Mart ayı listesini görmeden kim ne derse desin olasılık olur ama mart nisan ozaman zaten numaralar oturmuş olacak.

• Hocam 52 binlerdeyim. Şimdi tüm numaralar söylenenlere göre current olursa süreç nasıl işleyecek ? Tüm numaraların current olması randevu garanti mi demek ?

• ⭐⭐⭐

@cemal6
    Current olması demek evraklarını gönderen bütün numaraların görüşmeye çağrılması demek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemal6, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

Hocam 52 binlerdeyim. Şimdi tüm numaralar söylenenlere göre current olursa süreç nasıl işleyecek ? Tüm numaraların current olması randevu garanti mi demek ?

hayir, randevu garanti demek degil tabii ki 🙂 sadece mulakat verilirken dosya numaralari artik onemli olmayacak demek. Dolayisiyla boyle bir durumda formlari tam, belgeleri eksiksiz olan kisilerden baslayarak mulakat tarihi vermeye baslarlar.

Ama KCC tum numaralara sira gelecegine emin olmadan, genelde bulteni "current" yapmiyor.

• @crazycells O zaman anladığım kadarıyla current olduğunda çok büyük ihtimalle randevu gelecek demek 😊 Eylül gibi randevu talebi geldiğinde bütün işlerin yapılıp vizenin alınması ve Amerikaya en geç giriş tarihi 2021 Nisan ayını bulur o zaman değil mi hocam ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemal6 unganlara sağlık muayenesine girdikten itibaren 6 ay sayacaksın amerikaya giriş içn geçerli süre

• Ve o gün yaklaştı. Yeni bir bülten yayınlanacak. Tahminler neler acaba? Benim fikrim bu bülten 19600 civarında yayınlayacaklar.

• @salih2825 19 bin diyorum, üstü bal kaymak olur 😊

• @salih2825 geciken onay mailleri vs. beklentim 17.400

• @Emrejoy Ben açıkçası bir atlama olacağını düşünüyorum.

• @salih2825 inşallah temennimiz o yönde...

• @Muhtaradana Artık yüksek dediğimiz rakamlara çıkmasını beklerken sabırsızlanmaya başladık 🙂

• 15000 evrak onay emaili aldı az önce

• 20000 + bence

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@optimistic 3 adım atladın ya sen bir bir atlayalım 🙂

• @ayvalik10 içime doğdu 20bin üstü olacak gibi bakalım görücez 🙂

• 19999 diyeyim bende 🙂

• @salih2825 21 bin

• 19500'de ısrarcıyım, altını kabul etmem. O kadar hesap kitap yapıyoruz kaç aydır 😁

Benzer Başlıklar

• 138
  • 11425
  • 11683
  • 1006
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |