Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

@dogukan12, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

@Mylife Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkürler. Hayır, bekleme yapmadım. Seri bir şekilde hatasız ve eksiksiz tüm bilgilerimi doldurdum ve Continue tuşuna bastım, çocuk sayısını da boş bırakıyordum genellikle yine boş bıraktım ondan olabilir mi bilemiyorum. "0"yazmam mı gerekiyor sizce? Olmadı sabaha doğru yeniden deneyeceğim. Bu arada tüm bilgileri büyük harflerle mi yoksa küçük harflerle mi yazmalıyım? Şuana kadar hep büyük harflerle ve İngilizce karakterle yazmıştım. (Mail adresi de dahil)

buyuk/kucuk harf farketmez. 0 yazmak ya da bos birakmak arasinda fark yok.

Büyük harflerle doldurdum ve başvuruyu tamamladım dün gece. Yeniden teşekkürler...

• Arkadaşlar bu sitenin 2019 vizesinde eger üniversite okuyorsa ya da terk ise university some course secin diyor ama başka bir videoda da adam üniversite okuyor olsanız bile lise diplomasını seçin diyor . Anlamadıgım lise diplamasını sececek isek üniversite de okuyorken neden üniversity some course koymuşlar?? Bir açıklık getirebilir misiniz?

Eğer üniversite okuyorsa halen mezun olmamış ise ,

University some course niye seçmiyor?

Bu olması gerekmez mi? Halen üniversiteye devam etmekte ya da üniversite terk . Bildiğim üzere böyle . Ee zaten üniversite devam eden neden bunu seçmiyor orayı anlamadım ? Söyleyebilir misiniz? Çünkü başka video da orayı seçin diyor eger halen üniversitede egitim görüyorsanız??? Hangisi doğru? Zaten sen bunu seçtiğin zaman , anlarlar ki senin lise diploman var ? Çünkü lise mezunu olmadan, üniversite terk ya da halen üniversite de eğitim göremezsin??

Hangisi doğru üniversite halen okuyanlar high school degree mi sececek yoksa üniversity some course mu?? Teşekkürler

• Selam arkadaşlar bizde dün itibariyle eşim ve kendi adıma başvurumuzu tamamladık. Umarım hepimiz gönlümüzdekinin daha da güzelini yaşarız☺️ Merak ettiğim bir şey var, kaç kişi arasından katılıyoruz çekilişe yani bunun bir rakamsal bilinirliği varmıdır ? Cevap için teşekkürler şimdiden ☺

• @eesra son yılların sayısal verileri açıklandı mı tam bilmiyorum, ama kazanma şansınızın oldukça düşük olduğunu söyleyebilirim. İnternette ve forumda sayılarla ve istatistiklerle ilgili bazı bilgiler mevcut. Şansınızı %1 gibi düşünün derim

• @monsieur Nasıl ya gerçekten mi o kadar mı yani😱 daha iyi bir şey bekliyordum açıkçası. Hiç yok gibi bir şey ama bu😥

• @eesra rakamı farazi yazdım ama aşağı yukarı böyle bir şeye denk geliyor diye biliyorum, bir belgede görmüştüm geçmiş yıllara ait. dediğim gibi forumda istatistik verileri olması lazım geçmiş yıllara ait, onları bulabilirseniz görürsünüz. bu bir loto, her lotoda olduğu gibi çıkma şansı haliyle çok düşük maalesef 🙂 o yüzden başvuru yapıp başvuru yaptığınızı unutmanız en iyisi, buna fazla umut bağlamak sonucun açıklandığı gün bir hayli yıpratıcı oluyor (kazanamadığınız senaryoda). Forumda biraz gezinin orayı burayı karıştırın, sayılarla tecrübelerle ilgili şeylere ulaşırsınız. Bol şanslar şimdiden..

• @monsieur hayırlısı bakalım teşekkürler 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gd202, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar bu sitenin 2019 vizesinde eger üniversite okuyorsa ya da terk ise university some course secin diyor ama başka bir videoda da adam üniversite okuyor olsanız bile lise diplomasını seçin diyor . Anlamadıgım lise diplamasını sececek isek üniversite de okuyorken neden üniversity some course koymuşlar?? Bir açıklık getirebilir misiniz?

Eğer üniversite okuyorsa halen mezun olmamış ise ,

University some course niye seçmiyor?

Bu olması gerekmez mi? Halen üniversiteye devam etmekte ya da üniversite terk . Bildiğim üzere böyle . Ee zaten üniversite devam eden neden bunu seçmiyor orayı anlamadım ? Söyleyebilir misiniz? Çünkü başka video da orayı seçin diyor eger halen üniversitede egitim görüyorsanız??? Hangisi doğru? Zaten sen bunu seçtiğin zaman , anlarlar ki senin lise diploman var ? Çünkü lise mezunu olmadan, üniversite terk ya da halen üniversite de eğitim göremezsin??

Hangisi doğru üniversite halen okuyanlar high school degree mi sececek yoksa üniversity some course mu?? Teşekkürler

ikisinden birini secebilirsiniz, problem olmaz 🙂 konsoloslar bu cevaplari cok dert etmiyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eesra, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Selam arkadaşlar bizde dün itibariyle eşim ve kendi adıma başvurumuzu tamamladık. Umarım hepimiz gönlümüzdekinin daha da güzelini yaşarız☺️ Merak ettiğim bir şey var, kaç kişi arasından katılıyoruz çekilişe yani bunun bir rakamsal bilinirliği varmıdır ? Cevap için teşekkürler şimdiden ☺

Su basligi incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/629/turkiye-ve-azerbaycan-ile-ilgili-green-card-cekilis-istatistikleri

• @crazycells teşekkür ederim baktım içeriğe hayırlısı artık ne diyelim ya olacak ya olmayacak yapacak bişey yok☺

• DV2022 için ailecek başvuru yapacağız. Anne-baba ayrı ben ayrı yapacağım, 16 yaşında kardeşim var. Başvuru yaparken onun da fotoğrafını eklememiz gerekiyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@boragorgen, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

DV2022 için ailecek başvuru yapacağız. Anne-baba ayrı ben ayrı yapacağım, 16 yaşında kardeşim var. Başvuru yaparken onun da fotoğrafını eklememiz gerekiyor mu?

Anne ve babanızın başvurularında kardeşiniz de olacak ve fotoğraf gerekiyor. 21 yaşından küçük çocuklar için durum böyle.

• Türk vatandaşıyım Gürcistan'da yaşıyorum pasaport verilen bölümde T.C Tiflis BE yazıyor pasaport verilen ülke bölümüne ne yazmam gerekiyor Gürcistan mı yoksa Türkiye mi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osman12345, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk vatandaşıyım Gürcistan'da yaşıyorum pasaport verilen bölümde T.C Tiflis BE yazıyor pasaport verilen ülke bölümüne ne yazmam gerekiyor Gürcistan mı yoksa Türkiye mi.

Türk pasaportu olduğuna göre Türkiye yazacaksınız.

Bu tür sorularda aslında hangi ülke pasaportu olduğu soruluyor, sizin bunu hangi ülkede aldığınız değil.

• Dün akşam microsoft edge ile büyük harf kullanarak başvurumu yaptım. İlk başvuru sırasında number of childrens kısmını doldurduktan sonra submit kısmına tıklayınca sayfa hata verdi, hiçbirşey yapmadan kapattım ve yeni sayfa açarak başvurdum ve success mesajını aldım. Bir sıkıntı olur mu?

edit: Bu sayfaya ulaşılamıyor hatası aldım

• @boragorgen, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dün akşam microsoft edge ile büyük harf kullanarak başvurumu yaptım. İlk başvuru sırasında number of childrens kısmını doldurduktan sonra submit kısmına tıklayınca sayfa hata verdi, hiçbirşey yapmadan kapattım ve yeni sayfa açarak başvurdum ve success mesajını aldım. Bir sıkıntı olur mu?

edit: Bu sayfaya ulaşılamıyor hatası aldım

Sorun olmaz.

• @crazycells Teşekkürler 2 sinden birisini üniversite de öğretim görmeye devam ettiğimiz sürece seçebiliriz değil mi ? Üniversite öğrencisi değilsek high school degree olacak galiba?

• @gd202, içinde söyledi: Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

@crazycells Teşekkürler 2 sinden birisini üniversite de öğretim görmeye devam ettiğimiz sürece seçebiliriz değil mi ? Üniversite öğrencisi değilsek high school degree olacak galiba?

Dogrudur.

• @Ryback Teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar, 1. kısımdaki isim soy isimi pasaportta yazan şekilde yani ingilizce karakter olmaksızın yazıyoruz.
    7. Kısımda isim soyisim kısmında ise pasaportta yazan şekilde yazdığım zaman "This field must start with a letter and can only contain letters, apostrophe, hyphen, or space. Please modify before continuing." böyle bir uyarı veriyor ve ingilzice karakter olarak yazdığım zaman sorun olmuyor.
    Çok saçma değil mi?

1. kısımda resmi belgede yazan şekilde yazdığım zaman sorun yok, pasaport kısmında ise birebir yazdığım zaman sorun var.
      İsmim TÜLAY 1. ve 7. kısımlarda nasıl yazmalıyım? 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |