Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar telegram grubu için davet alabilir miyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sefa-Çetin özel mesajla bilgi verdim size.

• Her kese merhabalar. Ben, eşim ve 2 çocuk için 20 bin USD bank hesabı yeterli olurmu belirtmek için ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ruslan-Aliyev bunun kararını tamamen konsolosluk görevlileri verecekler. DV2021 için henüz 1 mülakat dahi yapılmadığı için şuan bir fikrimiz yok açıkçası. ancak geçen senelerin tecrübeleri bu miktarın 3-4 kişilik bir aile için yeterli olabileceğini gösteriyor. siz yine de gösterebileceğiniz bütün birikimi göstermeye gayret edin.

• @gucarslan Çok teşekkürler cevabınız için. Aslında göç ederken arabamı da satacağım için birikintim daha fazla olacak da, ama o zamana kadar borç almak gerekir daha fazla para belirtmek için, kimseden borç istemeyi de hiç sevmiyorum. )))

• Merhaba. Telegram grubuna beni de alır mısınız lütfen?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BerryLisrap özel mesajla bilgi verdim size.

• DV için @Ruslan-Aliyev UCIS'in (https://aspe.hhs.gov/2021-poverty-guidelines) adresinde yer alan geçinme tutarlarının %25 fazlası şeklinde değerlendirme yaptığı biliniyor. Ancak burada en önemlisi hikayeniz, çok daha düşük tutarlar ile onay alabilenler olduğu gibi bu tutarlara sahip olmasına rağmen birikimlerinin yetersiz bulunduğu olan arkadaşlar da oldu.
    f43312b8-bc20-4761-a95b-798b8319c3bf-image.png

• @ek1982 Çok teşekkürler

• @Ruslan-Aliyev O zamana derken ne zamana kadar yani anlayamadım, aydınlatabilir misiniz beni??

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ruslan-Aliyev, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan Çok teşekkürler cevabınız için. Aslında göç ederken arabamı da satacağım için birikintim daha fazla olacak da, ama o zamana kadar borç almak gerekir daha fazla para belirtmek için, kimseden borç istemeyi de hiç sevmiyorum. )))

Arabanızın değerini gösteren bir belge de kabul ediliyor. Aynı şekilde eviniz vs varsa onları da beyan edebilirsiniz. Nakit para olması gerekmiyor.

• @gucarslan selam tekrar,

Mailime asagidaki gibi bir copy paste cevap veriyorlar. Onay maili icin ustelemeli miyim yoksa dedigi gibi beklemem mi gerekiyor sizce?

Tesekkurler.

Thank you for your inquiry.

Your DS-260 has been processed. You should have received, or will soon receive, an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing. Please follow the instructions in the email. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check dvlottery.state.gov.

After sending documents to [email protected], you will receive an automatic reply to your email. If there are no attachments, the auto reply explains there are no documents attached to the email. If there are attachments, the auto reply explains we received your email and are currently processing your documents. Please allow time for processing of your documents. Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number. Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed.

Scheduling for the DV 2021 program year has not yet begun. Please monitor Travel.State.gov for updates. Selectees will be notified by an email to the address they provided to check the Entrant Status Check (ESC) website as soon as an interview is scheduled. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Interviews are scheduled numerically according to assigned case numbers which have completed processing. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. You may refer to the visa bulletin at travel.state.gov for the list of current numbers. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. Please remember that selection for participation in the Diversity Visa Program is not a guarantee of a visa or of a visa interview.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay üstelemeye devam. bıkmadan, usanmadan devam edin..

• @gucarslan
    Surekli ayni maille mi taciz edeyim? 🙂

• Hiç telefonla arayan oldu mu ? Ben aramayı düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay kesinlikle 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hiç telefonla arayan oldu mu ? Ben aramayı düşünüyorum.

her gün arıyorum 🙂 kapı duvar..

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hiç telefonla arayan oldu mu ? Ben aramayı düşünüyorum.

her gün arıyorum 🙂 kapı duvar..

Kimin aradığını bilmiyorlar hocam bir bilseler. Forumun göz bebeği 🙂

• Bu bir az aşırı romantik oldu 😂

• telegram grubu daveti alabilir miyim ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |