Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• istanbul depreminin olması mı lazım acı gerçeklerle yüzleşmek için..uzmanlar bas bas bağırıyorlar deprem çok yakın diye, bununla alakalı bir icraat varmı, hayır...

• ⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@dmr aman hocam kafatasçı zihniyet her yerde yapma böyle şeyler 🙂 baksana kadın deprem vergileri ne oldu diye sordu içeri atmadıkları kaldı zavallıyı

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@dmr aman hocam kafatasçı zihniyet her yerde yapma böyle şeyler 🙂 baksana kadın deprem vergileri ne oldu diye sordu içeri atmadıkları kaldı zavallıyı

Bu yazının kızılay ile yada iktidar ile be alakası var tabiki haksızlıkları elestiricez ama doğru yapılan şeyleride takdir etmek gerekir. Bu depremde hem insanlar hem devlet kurumlarımız üstün bir caba ile çalışıp dört dörtlük üstesinden geldiler. sırf muhalafet olsun diye yanlisada yanlış dogruyada yanlış demek vicdanen basta olmak üzere çok yanlış

• @asilelif o yazıyı arkadaşın videosuna yazdım ben depremle falan alakası yok

• ⭐⭐

Bende o video ile berna laçin i bagdaştıramadim o yüzden yazdım

• ........

• ⭐⭐

This post is deleted!
  • ⭐⭐

@ahsenaydgdu smmm isiniz gidince de cpa mi düşünüyorsunuz

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ denklik için okul okumak gerekiyormuş galiba o işleri hallettikten sonra ki süreç türkiyedekine benzermiş yine staj falan olacakmış ama deneyeceğiz sürekli geçiçi işlerle hayat devam ettirilmez diye düşünüyorum bide zaten uber hemen yapılamıyormuş diye okudum o da moral bozmadı değil 😢

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu okul için buradan sağolsun önerileri oldu yaşayanların evet uber lyft her eyalet farklı delivery işler zaten genelde yapılanlar ilk etapta ama buranın stajı gibi değil deneyim cpa anlamında istenen o da okurken yapılır diye düşünüyorum hele çıksın da 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ yanlış izlemediysem eğer orlandoda okan serbes hemen ubere başlamıştı siz hangi eyaleti düşünüyorsunuz

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu kentucky indiana gibi

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ uber ve lyft için şu eyalette hemen olur şu eyalette 1 sene sonraolur diye bi post var mı acaba

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu eyaletlere göre değişiyor araç özelliği ve ehliyet sanırım ama bildiğim yok uygulama üzerinden sitelerinden varsa bilgi öyle

• Houstona bir kac ay once giden murat bey var youtube videolarinda soyliyor . Drive history istiyorlarmis , uber 1 yil , liyft de ayni sekilde diyor kayit esnasinda historye takildim ilerleyemiyorum o nedenle dordash yapabiliyorumus sadece

• ⭐⭐

@Uğur-SAKARYA-0 houston özelinde yada teksas geneli o eyalet eyalet firmaların uygulaması değişiyor

• https://help.lyft.com/hc/en-us/articles/115013083628-Texas-Driver-Information
    İlgili Linkte Lyft'in gereksinimleri açıkça belirtilmiştir.

• ⭐⭐⭐

@Uğur-SAKARYA-0 okan serbes orlandoda hemen yapmaya başladı diye biliyorum zaten daha gideli ne kadaroldu ki.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Uğur-SAKARYA-0 okan serbes orlandoda hemen yapmaya başladı diye biliyorum zaten daha gideli ne kadaroldu ki.

2018 gidis okan , asagida resmi liyft sitesinin vermis oldugu bilgileri kopyalayip yapistirdim orlando icin.. Pass surucu taramasi dedigi baslik historydir.

ORLANDO'DA SÜRÜŞ İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?
    Onaylandıktan sonra, Florida eyaletinde herhangi bir yere arabayla gidebileceksiniz.
    araba

Araç gereksinimleri
    2007 veya daha yenisi
    Her sürüşte daha fazla kazanmak için aracınızın Lyft Lux veya Lyft Lux Black olup olmadığını görün
    4 kapı
    Sürücü dahil 5-8 koltuk

Geçerli plaka - Durum dışı plakalar da kabul edilebilir

Uygun olmayan alt kompakt araçlar listesinde değil

Veya standart sigorta dahil Express Express ile araç kiralayabilirsiniz

Sürücü gereksinimleri
    Geçerli sürücü belgesi - Geçici veya eyalet dışı lisanslar da kabul edilebilir
    25 yaş ve üstü

Pass sürücü taraması: sürüş geçmişinizi ve ceza geçmişi kontrolünüzü gözden geçirir

Lyft Driver uygulamasını indirip çalıştırabilen herhangi bir akıllı telefon
    evraklar
    Belge gereksinimleri
    Taşıt sigortası kanıtı
    Kayıt belgesi
    Sürücü profili fotoğrafı - En iyi fotoğrafı nasıl çekeceğinizi öğrenin .
    Florida sürücü gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinin

• ⭐⭐⭐

............

• ⭐⭐⭐

Önümüzdeki günlerde yasanın nasıl yansıdığını daha net anlayabileceğiz sanırım, bu sene sürekli alışılagelmişin dışında varolan şeyler de sanırım bizim şansımız/şanssızlığımız bilemiyorum şuan da... Ama artık daha çok para lazım olacak o kesin 😥

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |