Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hande-Tok kimseden fikir alma çünkü herkes yazanların hepsi hayali yazacak ondan sonra sende ümitlenirsin. Herkes düşünüyor ama şu unutma geçen sene inanılmaz bir şekilde isteyen her 3 kelimesinden 2 si çıksa da gitse diyen kişi @sadikcagan kendisine sorabilirsin. Çıkmayınca sana ne kadar çok etkisi oluyor

• @Hande-Tok çok az kardeşim benden tavsiye kesinlikle milli piyangodan bilet almışsında büyük ikramiyeyi kazanacakmışsın gibi düşün 13 denem 0 başarı o yüzden aklınan getirmemeye çalışman senin için süper bir motivasyon olabilir.

• @ayvalik10 haklısınız en iyisi hayal kurmamak ve mayısa kadar bu olayı hiç yokmuşçasına düşünmemek.

• @Hande-Tok pasaport şartıyla beraber biraz düşme olmuştur başvurularda 80.000 başvuru var diyelim düşünün 80.000 tane top dönüyor makinada ve Tr içinde 3000 ve 4000 top seçiliyor sadece şansa bağlı ama sizi anlıyorum bende hayallere dalıyorum istemesem de umarım kazanırsınız iyi akşamlar.

• @alpecino tahmin etmiştim, bazı yerlerde şansınız %3 arkadaşlar falan diyorlar ama mümkün değil bence, %3 bile çok fazla çünkü 🙂 olayı unutmak en iyisi dediğiniz gibi

• @Hande-Tok Malesef ilk başvuruda (geçen sene başıma geldi) kesin çıkacakmış gibi hissediyo insan hayaller kuruyo forumlarda konudan konuya ytb de videodan video ya sürüklenirken buluyo kendini Has Not Been Selected yazısını görünce gerçek insanın yüzüne bir tokat gibi vuruyo o sebeble beklenti seviyeni düşük tutmanı tavsiye edicem zira atlatmak zaman alıyor

• @Mrfirat evet, bir yandan da istatistik çıkarıyorlar kafamı o kurcaladı. ABD ile ilişkilerimizin iyi olduğu zamanda türkiyeye tanıdıkları hak hemen hemen 1.5 katına çıkıyor. Dolayısıyla bu yıl pek fazla türke çıkacağını sanmıyorum

• @ugurksknbck çok güzel özetlediniz, aynısının başıma gelme ihtimalinin %99.999 olduğunun bilincindeyim fakat içinde olduğum yurtdışına gitme hevesi günden güne artıyor ve bu binde 2-3 lük şansı bile düşünmek zorunda bırakıyor...

• ⭐⭐⭐⭐

@Hande-Tok kendi adıma söyleyeyim geçen sene ilk başvurumdu kazanamadığımı görünce milletin anlattığı kadar yıkılmadım aslında hiç birşey değişmedi çok arzuluyorum orası ayrı ama herşeyim buna bağlı değil.

• ⭐⭐⭐

sabahtan beri toptancılarla köşe kapmaca oynadım bir eti bi ülker bi torku bi coca cola la yeter dedim artık bi gidin bi bırakın beni 🙂 nerde kalmıştık sohbetimizin konusu ne ?

• ⭐⭐ Banned

Sahte pasaport no giren hirbolara cikarsa yikilirim bu sene

• @Calibraturbo onlar elenecek otomatikmen çekiliş hakları yok

• @Hande-Tok hevesini ve isteğini daima diri tut ancak buna kapılmadan normal yaşantına da devam etmelisin çıkmaz ise ki umarım çıkar amaan ekimde tekrar başvururuz diyip geçebilmek gerek

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

sabahtan beri toptancılarla köşe kapmaca oynadım bir eti bi ülker bi torku bi coca cola la yeter dedim artık bi gidin bi bırakın beni 🙂 nerde kalmıştık sohbetimizin konusu ne ?

hoşgeldin abi☺ne olsun hep aynı şeyler işte😅

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

hoşgeldin abi☺ne olsun hep aynı şeyler işte😅

hoşbulduk kardeşim ALLAH bozmasın sürekli daim ve güçlü kılsın. Gc çıksa ne olur çıkmasa ne olur vallaha çıkmasada gram üzülmem hayatıma kaldığım yerden devam ederim demekki nasip değil nasip etmemiş Yaradan der geçerim 😉 çıkarsada hayırlı olsun der geçerim şunun şurasında alıp vereceğimiz nefes sayılı bu kadar takmaya düşünmeye değmez şükrediyorum Rabbime sağlıklı olduğum ve alıp verdiğim her nefes için 😉

• Mayıs'a kadar buralardayiz ondan sonrada ciksada çıkmasa da yine buradayız yani hep buradayız 😊

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş aynen öyle abi herşey olacağına varır ve herşey olması gerektiği zaman olur. Gelene de eyvallah gelmeyene de. Yine konuştum filozof gibi heee😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Mayıs'a kadar buralardayiz ondan sonrada ciksada çıkmasa da yine buradayız yani hep buradayız 😊

mekan belli yer belli 🙂

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Mayıs'a kadar buralardayiz ondan sonrada ciksada çıkmasa da yine buradayız yani hep buradayız 😊

👍👍👍hep burdayız😎

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş aynen öyle abi herşey olacağına varır ve herşey olması gerektiği zaman olur. Gelene de eyvallah gelmeyene de. Yine konuştum filozof gibi heee😂😂😂

aynen kardeşim kimi hayat 18 inde kimine 20 sinde kimineyse 40 ında 50 sinde güler varsın bize gülmesin biz yinede sırf gıcıklık olsun diye hayata gülümser kahkahalarla tebessüm ederiz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.7k

| | | |