Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach mesela ?

209 günümüz daha var.

• @Final-Approach aynen başkan su 209 gün gecsinde neolacagini görelim inşallah jepimize çıkar yada birilerimize çıkar hep beraber seviniriz

• Herkese merhaba,
    23 yaşındayım. Çıkarsa tek gitmeyi düşünüyorum. İşimden dolayı İngilizcem fena değil (Gayrimenkul danışmanıyım, yabancı yatırımcılarla çalışıyorum), bu süreçte geliştirmek adına dil kursuna da başlamayı düşünüyorum. CA ve Florida da arkadaşlarım, South Carolina'da vatandaş kuzenim var. Yine de ben kimseye güvenerek yol almak istemiyorum. Orada da Gayrimenkul Lisansı alarak işime devam etmek istiyorum. Bu açıdan benim için eyalet seçimi önemli. Hem ehliyetimin hem de lisansımın geçerli olabilmesi açısından. Tabii aynı zamanda birikimimin de boşa gitmesini istemiyorum dolayısıyla ilk gittiğim eyalete yerleşmeyi kalmayı düşünüyorum. Eyalet olarak şimdilik CA düşünüyorum. Los Angeles veya San Diego'ya sıcak bakıyorum. Texas dışındaki önerilerinize, görüşlerinize açığım.

Umarım kendisi ve ailesi adına en doğru zamanda başvuru yapan kişilere çıkar. Hepimize bol şans.

• @gksn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba,
    23 yaşındayım. Çıkarsa tek gitmeyi düşünüyorum. İşimden dolayı İngilizcem fena değil (Gayrimenkul danışmanıyım, yabancı yatırımcılarla çalışıyorum), bu süreçte geliştirmek adına dil kursuna da başlamayı düşünüyorum. CA ve Florida da arkadaşlarım, South Carolina'da vatandaş kuzenim var. Yine de ben kimseye güvenerek yol almak istemiyorum. Orada da Gayrimenkul Lisansı alarak işime devam etmek istiyorum. Bu açıdan benim için eyalet seçimi önemli. Hem ehliyetimin hem de lisansımın geçerli olabilmesi açısından. Tabii aynı zamanda birikimimin de boşa gitmesini istemiyorum dolayısıyla ilk gittiğim eyalete yerleşmeyi kalmayı düşünüyorum. Eyalet olarak şimdilik CA düşünüyorum. Los Angeles veya San Diego'ya sıcak bakıyorum. Texas dışındaki önerilerinize, görüşlerinize açığım.

Umarım kendisi ve ailesi adına en doğru zamanda başvuru yapan kişilere çıkar. Hepimize bol şans.

Dostum emlak dediğin an aklıma texas kelimesi canlandı ama metnin sonunda texas hariç demişsin. Neden texas değil ? Emlak için çok güzel biryer

• Yalnız forumun hit eyaleti Texas. 😂

Texas ile sınırlı kalmasın kimse.

Mesleği, eğitimi, yabancı dili el veren daha sükse eyaletlere oynayabilir.

• @Final-Approach bu ekip komple Texas da mangal yakacaz 🙂sende fort Wayneden gelirsin

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yalnız forumun hit eyaleti Texas. 😂

Texas ile sınırlı kalmasın kimse.

Mesleği, eğitimi, yabancı dili el veren daha sükse eyaletlere oynayabilir.

Hocam abd genelinde bile en çok göç alan eyalet texas , insanlar resmen kaçıyor texasa vergi büyüklüğü iş olanakları vs çok cazip geliyor

• @dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach bu ekip komple Texas da mangal yakacaz 🙂sende fort Wayneden gelirsin

Dayım amerikada yaşarken nyc'deydi bir keresinde texasa gitmiş bi porisyon büftek istemiş , nyc standardına göre 2 katını getirmişler bitirememiş , et dedin mi texas abi 😃 herşeyleri büyük zaten eyaletin sloganı bu burada herşey büyüktür 😃

• Buraya yazıyorum. Kayda düşsün.

Ben kazanıp da oraya gidersem DV2022'nin hit eyaleti Indiana olacak. 😂

• @AgeGuns et dedin mi duracan etsiz hayat düşünemiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, öncelikle herkese bol şans diliyorum. Bu sene ilk kez başvuru yaptım ve fotoğrafla ilgili bir sorum olacak. ne yazık ki siteyi ve fotoğraf konusuyla ilgili olan videoyu başvurumu tamamladıktan sonra keşfettim. Resmi siteden aldığım bilgiler doğrultusunda fotoyu 2''x2'', uygun fon ve çözünürlükte çektirdim. Daha sonra konsolosluğun kendi foto edit uygulamasına yükleyip düzenlenmiş halini başvuru için kullandım ve başvurumu tamamladım. Daha sonra paylaştığınız videodaki siteden denediğimde çenemde olması gereken çizginin daha yukarıda olduğunu gördüm, fotoğrafı o sitenin kıstaslarına nazaran daha yakın bir mesafeden çektirmişim sanırım. Yüzümün tamamı görünüyor, yukarıda biraz boşluk kalıyor ve omzumun altı kısmına kadar görünüyor. Sizce bu fotoğraf geçersiz mi sayılır? Eğer öyleyse başvurumu iptal edip tekrar başvurma gibi bir imkanım var mı? Yoksa daha başlamadan her şey bitti mi 😃

sorun degil, bir problem gorunmuyor.

• @Ayhanes Çok zekice aslında 👍

• Fort Wayne çok övülünce kira fiyatlarına bakayım dedim. $400'a kiralık ev var!!! O fiyata kiralık oda bile yok bir sürü eyalette 😮 Şoktayım! $400 yahu...

• Aynı zamanda astrologum, kişilere hangi eyalet yada şehirlerin iyi geleceği, kazançlı olabileceği yada bir takım tehlikeler veya zorluklar barındırdığını öngörebiliyoruz. Tabii bu yalnızca US için geçerli değil. Tüm dünya ülkeleri ve şehirlerini değerlendirebiliyorsun. Bu alanın adı ikamet astrolojisi. Texas her ne kadar forumun hiti olsa da benim kadersel planıma uygun bir yer değil, tamamen o açıdan:) @AgeGuns

• Banned

@Final-Approach öncelikle abd ye gelip vw golf almayacaksın emin ol 🙂 sonrasında araba fiyatları bu kadar oynamaz.. yani tx de 21 bin olan araba il de 26 olmaz.. benzin konusunu bilmediğimden yorum yapmıyorum. Ancak tx in ucuz oldugu konusunda haklısın.. özellikle benim oturduğum şehir hem ucuz hem okulları abd de ilk 3 içerisinde

• @Archie Jacksonville de yasayan bir tanidik orada is imkanlarinin fazla olmadigini, hatta is bulma sansinin cok az oldugunu soyluyor. Nedeni: genelde sehrin devlet dairelerinden olusmasi.

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaşam masrafları açısından Chicago % 27 daha pahalıymış Houston'dan.

Chicago'da Volkswagen Golf 29 bin dolar, Houston'da 23 bin dolar kadar.

Chicago'da yakıt da fena pahalıymış. Litresi 0,84 dolar, Houston'da yakıt litresi 0,65 dolar.

Chicago'da aylık toplu taşıma aboneliği 107 dolar, Houston'da 51 dolar.

Chicago benden uzak Allah'a yakın olsun. 😂

henüz düşünme aşamasında olduğunuzdan ama chicago bir çok yönden houstondan daha iyi özellikle de iş olanakları açısından

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaşam masrafları açısından Chicago % 27 daha pahalıymış Houston'dan.

Chicago'da Volkswagen Golf 29 bin dolar, Houston'da 23 bin dolar kadar.

Chicago'da yakıt da fena pahalıymış. Litresi 0,84 dolar, Houston'da yakıt litresi 0,65 dolar.

Chicago'da aylık toplu taşıma aboneliği 107 dolar, Houston'da 51 dolar.

Chicago benden uzak Allah'a yakın olsun. 😂

henüz düşünme aşamasında olduğunuzdan ama chicago bir çok yönden houstondan daha iyi özellikle de iş olanakları açısından

bu karşılaştırma şey gibi olmuş İstanbul Bitlis karşılaştırması

• @crazycells tesekkur ederim, umarim oyle olur.

• Peki letgo'da satılan arabaların fiyatları gerçek mi yoksa varsayım mı sadece araba değil bazı ürünlerde çok ucuz gibi

örneğin
    https://us.letgo.com/en/i/mini-cooper_b2eda779-9d66-4aa8-a5b6-c632359001fb

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |