Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamun aleyküm kardeşlerim yerimizi alalım safımız belli olsun 🙂

• Safları sıklaştıralım cemaat epey kalabalık 🙂

• Halen sonucumuzu göremedim hayirdir insallah bu bir mesaj mıdır 🤔

• #Herşeyçokgüzelolacak

• @sadikcagan DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

#Herşeyçokgüzelolacak

Bencede😊👍

• Hayde bakalım bu sefer son bismillah

• evet başlıyoruz bakalım umarım bu sefer olur 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@851962 perfect bir ingilizcen olsa bile work and travel yada turist yada evlilik yada dil kursu yada yatırımcı dışında gidemezsin ki (green card haricinde) çalışma iznin olacağını mı zannediyorsun yatırımcı vize - green card haricinde önce sen nasıl gideceğini yaz ondan sonra tavsiye edersin. Perfect inghilizcen biliyorsun diye kimse seni almaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@krc4141 sahurda denersin ozaman hızlı açılıyor

• @krc4141 şuan site açılıyor ama

• artık a planı çöktüğüne göre b planına geçme vakti geldi 🙂

• Bu nasıl bir boşlukta kalma hissidir Allahım..... 🤕 😟 😰 Hadi birisi şaka yaptık şaka... Desin.. Deyin işte... Desenize....

• @nilfersev benim b planim yoktu. Sizin ki nedir?😊

• Hooop burdayım

• @topraxxx ayni durumdayim . Sabah bakmadigim ve daha once kendi kendime gonderdigim Ds260 formunu CEAC dan geldi sanarak actim. O heyecan icinde bazi arkadaslari da e mail yagmuruna tuttum. Numaralar yuksek olunca ve sistem 2 gun acilmayinca acaba cikti mi yoksa diye dusundum. Lakin e mail i kendi kendime gondrrmisim. En buyuk bosluk ta cikmamasina ragmen kendime gonderdigim acilmamis mesaji acip yoksa secildim mi? heyecanini bir yarim saat yasamakti. 😊 zaten e mail e de mesaj gelmiyor arkadaslar bu arada...

• arkadaşlar size bi tavsiyem olucak ama ihtimal olarak ben de bu sene kazandım artı benim kuzenimede çıktı kuzenimin 2. başvurusunda çıktı ve kuzenimin bana verdiği bi taktik vardı green carda başvuru yapmadn önce pc nin ip adresini değiştiriyodu yani konumunu amerikadaymış gibi yapmış ilk başvurusunda taktiği denemeden yapmış çıkmamış ikincide denedi hemde fotoğrafı kendi telefonuyla çekti yani fazla özenip de doldurmadı sadece ip adresini değiştirdi ve çıktı ona bende şaşırdım bunun bir olasılık da olduğunu düşünebiliriz ama genelde youtubda olsun başka yerde gördüğüm kişiler amerikada başvuru yapıp kazanmış saçma olabilir bu taktik ama denemekte fayda var

• arkadaşlar size bi tavsiyem olucak ama ihtimal olarak ben de bu sene kazandım artı benim kuzenimede çıktı kuzenimin 2. başvurusunda çıktı ve kuzenimin bana verdiği bi taktik vardı green carda başvuru yapmadn önce pc nin ip adresini değiştiriyodu yani konumunu amerikadaymış gibi yapmış ilk başvurusunda taktiği denemeden yapmış çıkmamış ikincide denedi hemde fotoğrafı kendi telefonuyla çekti yani fazla özenip de doldurmadı sadece ip adresini değiştirdi ve çıktı ona bende şaşırdım bunun bir olasılık da olduğunu düşünebiliriz ama genelde youtubda olsun başka yerde gördüğüm kişiler amerikada başvuru yapıp kazanmış saçma olabilir bu taktik ama denemekte fayda var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seyithann merak etmeyin, cekilis tamamen rastgele yapilliyor 🙂 , secilenlerin cok buyuk bir bolumu ABD disindan basvuru yapanlar.

AOS yapip ABD'den Green card alanlar 1000-2000 gibi bir sayiyken, kendi ulkesinden Green Card alanlar 45-50 bin gibi bir sayi. Yani %95'ten fazlasi ABD disi.

• DV 2021 ilk başvurum olacak.. şimdiden herkese hayırlı olsun umarım hayalleri için çaba sarf eden forumdaşlara çıkar...

• @crazycells haklısınız ama bu trump belası göçmenlerin gelmesini istememesinden dolayı bi katakulli yapmışdır diye düşüncem var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |