Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hardrock evet, kendisi de gelmis zaten... Gectigimiz aylarda ABD vatandasi oldu bile 🙂

us flag

• Merhaba arkadașlar ben Ds260 formunu doldururken eșimin olduğu kısmı tam doldurmadan benim bilgileri doldurup submit ettim dolayisiyla case kilitlendi, tekrar girip eșimin bilgilerinin olduğu kısımlari nasil doldurabileceğim. Bilgileriniz için șimdiden teșekür ederim.

• @Muharrem42 Muharrem bey, yeniden girip esiniz icinde gondermeyi deneyin. Ben kendiminkini gonderdikten sonra 30 dakika kadar giremedim sisteme, hep hata verdi, sonra girmeyi basardim.
    Yeniden girdiginizde sizin basvuru icin "completed", esinizin basvurusu icin "incomplete" yazdigini goreceksiniz.

• @hardrock kardeșim fakat comfirm number geldi, çok sağolun tekrar tekrar deniyeceğim

• @Alex evet beyazlattı fon zaten beyazdı ama gölgeleri kaldırdı o kadar. başka işlem uygulamadı

• @Alex beyazlattı

• @Muharrem42 Bana da confirmation geldi esiminin ki tamamyalamadan (resim olarak ekliyorum asagiya).

Sonra onunkini tamamlayinca, 2. confirmation'da geldi.

Untitled.png

• @hardrock çok teşekkür ederim dostum. çok mantıklı

• @crazycells @TMMZ @mydream konu ile alakalı olarak araştırma yaptıklarını söylediler..işin parası düşük miktar dediğiniz gibi bırakmam peşini fakat. işte bir umuttur yaşamak lafından yola çıkarak madem olumsuz sonuçlandı bende burunlarından getiririm bu hatayı..
    birdaha asla çalışmam.. Vaktim olmadığı için bu şekilde ilerlemiştim ama artık burdan destek alıcam başvuru aşamasında..
    tekrar çok teşekkürler '' bu arada başvuru ekran görüntüsünün pshop olma ihtimali var ama CINAR olarak başvuru nasıl yapılmış ben orda takıldım.. aynı conf.numb. ile.. çok karışık çok saçma bir durum ancak ve ancakta beni bulurdu zaten..

• Merhabalar,Bu sene bizde şanslı insanlardanız,Bursa da olup bilgi paylaşabilecek arkadaşlarımız varsa seviiniirz.3 kiişiliik bir aileyiz.Son zamanlarda case numarası 30biin üstünde olanlar için umutsuz şeyler söyleselerde umarım vizemizi alırız. Herkez bu zamanı güzel ve sorunsuz atlatır umarım. Case number 31xxx 😞

• @Burak-çırak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

...... bu arada başvuru ekran görüntüsünün pshop olma ihtimali var ama CINAR olarak başvuru nasıl yapılmış ben orda takıldım.. aynı conf.numb. ile.. çok karışık çok saçma bir durum ancak ve ancakta beni bulurdu zaten..

Bir ihtimal; aracı firma sizin bilgilerle başvuru yapmadı.Başka birinin başvuru ekran görüntüsü üzerinden oynama yapmışta olabilirler.

• @Burak-çırak Sayın Çırak benim tahminim bu arkadaşlar yanlışlıkla başvuruya Çırak yerine Çınar yazdı ve öyle başvurdular. Sonuç öğrenirken fark edince de hatalarını örtbas etmeye çalıştılar. Özel evrakta sahtecilik suçu işlediler "2- Özel Belgenin Değiştirilmesi ve Kullanılması Suçu (TCK 207/1)" ve photoshop ile soyadınızı düzelttiler. Bu nedenle de siz sonucunuzu öğrenemediniz. Neyse sağlık olsun ya kazansaydınız da başvurunuz geçersiz sayılsaydı!

• @TMMZ Yani ortada bir suç var mahkemeye taşınacak kadarda büyük.. ama bunu nasıl ispat ederim ? bu işin experi kişiler var mıdır burda ? bana ulaşabilir ler mi ? photoshop mu değil mi çözmek için ? @crazycells destek olabilir bize
    Sonuç olarak OLUMSUZ sonuçlanmış bir başvuru var bunu değiştiremeyceğimden baya modum düşük..

• @Burak-çırak Sayın Çırak burada coğrafya kaderdir ve Ortadoğu kederdir mottosu devreye giriyor, maalesef elde edeceğiniz sonuç ne onları caydırır ne de sizi ondurur. Bence noterden bir protesto çekin ve paniğe kapılsınlar, başvuruma yeterli özeni göstermediniz, sahte evrak düzenlediniz, sizi mahkemeye vereceğim gibi... sonra da işinize gücünüze bakın.

• @TMMZ bir sonucu olmaz ama en nihayetinde bir telaşı tedirginliği olsun diyorsun..
    yapacağım bunu. Dönüş bekliyorum makul olmazlarsa ki olmayacaklardır çok büyük ihtimal haklı olduklarını düşündükleri için , bende ihtardan rahatsız olmayacağım..
    Çok teşekkürler gerçekten destekleriniz için uzun zamandır Forum kullanmayan biri olarak buraların ne kadar işe yaradığını görmüş olduk.

• @hardrock evet hallediyorum inșallah, bide gelecek ay bi kızımız olacak inșallah onu nasıl forma ekliyeceğiz onu araștırıyorum? Sağolun teșekkür ederim iyi günler diliyorum

• @Burak-çırak Ben bundan yaklaşık 7 yıl önce bir sorundan ötürü Ford Otosana noterden ihtar mektubu göndermiştim. O zaman 100 TL civarında bir para ödemiştim. İhtar mektubuna dönüş bile yapılmadı. Mahkeme işine de girişmedim. Demem o ki, eğer mahkemeye gitmeyecekseniz ( gitmelisiniz ya da gitmemelisiniz demiyorum. Getirisi götürüsü ve detayları iyi düşünülmeli.) paranız cebinizde kalsın derim ben.

• @hardrock eyvallah kardeș çok sagol

• Öncelikle merhabalar ben Dikey geçiş sınavı ile 2 yıllık meslek yüksek okulunu 4 yıla tamamladım. Bu süreçte 2 şehir 5 farklı adreste bulundum. DS260 formunda bunların hepsini yazmalımıyım. Nasıl bir yol izlemeliyim

• @Muharrem42 Rica ederim, kolay gelsin:)
    Bebek konusunda ne yapilabilir emin degilim, belki dogumdan sonra bebegi de eklemek mantikli olabilir. Ya da mulakat sirasinda. Forumu arastirirsaniz, sanirim bir cevap bulursunuz.
    Allah anali babali buyutsun, saglikli bir sekilde dogsun bebeginiz insallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |