Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@samit, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar oncelikle,
    Herkese yeni cekiliste bol şans dilerim. DV 2021 talihlisiyim beni de telegram grubuna ekleyebilir misiniz ?
    Teşekkürler

özel mesajla bilgi verdim size.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat39039 size özel mesajla bilgi verdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osmannevres, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba,

Fotoğraf satırına C:\ahmet.jpg fotoğrafın bulunduğu dosya adı çıkıyor ve bu yazıdan dolayı fotoyu yükleyemiyorum ve aşağıdaki uyarıyı alıyorum

The following are not accepted: &, #, !, double quotes (" "), <, >. You must remove before continuing.

Ne yaparsam bu sorunu giderebilirim?

Uyari fotograftan kaynaklanmiyor.

Diger cevaplarinizi kontrol etmelisiniz, ozellikle adres kismina bakin, izin verilmeyen bir karakter kullanmissiniz.

• Allahım bizede nasip et işallah bizde 2022 talihlisi oluruz ,kazanan arkadaşlara başarılar dilerim istekdikleri gibi hayatları olsun bol şans dilerim.

• @crazycells bugun KCC e evrakları gönderdim fakat birseyi unuttum. Daha once Irakta bulunmuştum ve Iraktan adli sicil kaydı alamadım. Bunun ile ilgili kosolusluga attigim mailler vardi. Tabi hiçbirisine geri dönüş olmadı ama ben yine bunun ile ilgili bir açıklama mektubu yazdım mektupta ekine bu yazismalari koyduğumu belirttim, mektubu eke koydum fakat konsolosluğa ettigim maillerii koymayi unutmuşum. Bu durumda KCC e tekrardan mail atabilir miyim, yoksa onlardan geri dönüşmüş beklemem gerekir?, biraz uzun anlattım kusura bakma:)

• @Orcun-Yigit case number nedir?

• Merhabalar
    DV 2021 talihlisiyim beni de telegram grubuna ekleyebilir misiniz ?

• ⭐⭐

Public charge kuralı 13 ekimden itibaren uygulanacakmış. Artık ı-944 formunu da dolduracakmış green card kazanan arkadaşlar. Başka değişiklikler de olmuş. Aşağıda videoyu paylaşıyorum.

(

)

• Telegram grubuna katılabilir miyim ? 2021 talihlisiyim. Teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐

@Drywall, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Public charge kuralı 13 ekimden itibaren uygulanacakmış. Artık ı-944 formunu da dolduracakmış green card kazanan arkadaşlar. Başka değişiklikler de olmuş. Aşağıda videoyu paylaşıyorum.

(

)

Videoyu izleyemedim henüz o yüzden sormak istiyorum AoS yapanlar icin geçerli değil mi bu uygulama?

• @Sono evet hocam, L-994 yalnızca AoS yapanları ilgilendiriyor. Biz CP-leri ilgilendiren ds-5540. Şubat mulakatlarında bir kaç kişiden istenmişti. Son mulakatlarda istenmedi. Public Charge Rule Chicago Federal Mahkemesi tarafından kaldırıldığı için şu an her iki form askıda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kerem-Berdünay merhaba, size özel mesajla bilgi verdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@peace777 merhaba, özel mesajla bilgi verdim size.

• ⭐⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Sono evet hocam, L-994 yalnızca AoS yapanları ilgilendiriyor. Biz CP-leri ilgilendiren ds-5540. Şubat mulakatlarında bir kaç kişiden istenmişti. Son mulakatlarda istenmedi. Public Charge Rule Chicago Federal Mahkemesi tarafından kaldırıldığı için şu an her iki form askıda.

Aynen ben de öyle biliyordum. Mülakatlar başladığında göreceğiz artık konsolosluk 5540'ı isteyecek mi istemeyecek mi?

• @Sono, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Sono evet hocam, L-994 yalnızca AoS yapanları ilgilendiriyor. Biz CP-leri ilgilendiren ds-5540. Şubat mulakatlarında bir kaç kişiden istenmişti. Son mulakatlarda istenmedi. Public Charge Rule Chicago Federal Mahkemesi tarafından kaldırıldığı için şu an her iki form askıda.

Aynen ben de öyle biliyordum. Mülakatlar başladığında göreceğiz artık konsolosluk 5540'ı isteyecek mi istemeyecek mi?

Mulakatlar şu an başlarsa istemeyecekler. Ama karar bir üst mahkemeye taşına bilir. ileride ne olacağı belli olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orcun-Yigit, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells bugun KCC e evrakları gönderdim fakat birseyi unuttum. Daha once Irakta bulunmuştum ve Iraktan adli sicil kaydı alamadım. Bunun ile ilgili kosolusluga attigim mailler vardi. Tabi hiçbirisine geri dönüş olmadı ama ben yine bunun ile ilgili bir açıklama mektubu yazdım mektupta ekine bu yazismalari koyduğumu belirttim, mektubu eke koydum fakat konsolosluğa ettigim maillerii koymayi unutmuşum. Bu durumda KCC e tekrardan mail atabilir miyim, yoksa onlardan geri dönüşmüş beklemem gerekir?, biraz uzun anlattım kusura bakma:)

eksik belge var diye donmedikleri surece eklemenize gerek yok kanimca.

Elinizdeki aciklamalari mulakatta yaninizda bulundurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasan44, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Orcun-Yigit case number nedir?

imza kismindan bilgilere ulasabilirsiniz.

• @crazycells sonradan eklenmiş 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasan44, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells sonradan eklenmiş 🙂

tahmin etmistim ama emin olamamistim 🙂

• Merhabalar.
    2021 talihlisiyim. Beni de telegram grubuna ekleyebilir misiniz ? @gucarslan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.7k

| | | |