Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zelene sarı beze gerek yok magic sponge efsane 😂

• Hay maşallah forum son düzlükte çoştu 😀 ilk GC başvurum , bir ara 6 ay hiç geçmeyecek sandım üzerine birde +1ay taktılar.. heyecan zaten tavan..eşim ve 5yaşındaki oğlumla yeni bir yaşama hazırız.. 6 aydır forumun sıkı takipçisiyim, buradaki bilgiler muazzam, tecrübeler paha biçilemez, tüm forumdaşların iyi niyeti ve yardım severliği için ne kadar dua etsem az.. Gerçekten isteyene ve gidebilecek olanlara çıkması dileği ile, bol şans..hedef Houston😉

• Sabah görüşmek üzere arkadaşlar, bütün iyi temennilerim sizinle, hepimize bol şans.

• hadi gidiyorum yatıyorum diyenler yarım saattir burada. Rakip mi elemeye çalışıyorsunuz arkadaşlar 😃

• @vulture mac&cheese’in konusunu bile açmıyorum.......

• Green cardmi aciklanacak bayrammi var belli degil

• @TughanTug bildiniz! Son saatler bildiklerimi sallıyorum sen tuttur ya rab 😂

• @topraxxx arkadasımızın dedigi gibi forumdan cok az kişiye cıkıyo , genelde cıktıkdan sonra forumu bulanlar oluyo 🙂 @furkan-kartal

• ...............

• @niyans Valla ben yatıyorum. Yoksa buralar karışacak. Hele ki daha hot dog filan girmedi işin içine aman aman

Haydı herkese iyi geceler. Yarın görüşmek üzere 🙋

• @Ragnarsona, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Acaba küfür etmek forumda yasak mı? Ekonomiyi yönetenlere dümdüz geçirmek istiyorum da olur da GreenCard çıkarsa şu dolar kuru yüzünden hayatıma yön veremeyeceğim belki de hayatımın dönüm noktası olacak bir şeyi kaybedicem üstelik kazanmış olmama rağmen 😕 😞

Çoğu insan aynı şeyi düşünüyor bence. Hesapta 10.000 dolar göstermek gerekiyor konsoloslukta en az. 10.000 dolar diye düşününce hiçbir şey aslında ama tl karşılığı 70.000 TL resmen ya!

Aman çıksın da hallederiz artık bir şekilde.

• @vulture Hot dog konusunda ben sayfalarca konuşurum bak kaç kurtar kendini 😃

• @vulture haydi rasgele 👋🏾👋🏾👋🏾

• ⭐⭐

@niyans, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Zelene sarı beze gerek yok magic sponge efsane 😂

Valla onu bilmem adamların çeyrek doları 1.67₺😄 en ucuz şey bile dolar kazanana kadar bize pahalı yükte hafif ne lazımsa goturcez

• @furkan-kartal 17. başvuran abimizi görürsün yarın 🙂

• Ben de kaçıyorum artık. Herkese iyi geceler diliyorum.
    Yarının çok güzel bir gün olması dileğiyle! İnşallah yüzümüz güler, sağlıcakla kalın. 👋🏼

• ⭐⭐

@ugurksknbck o kimdi?

• @Zelene çıksında artık ben parmak arası terlikle gitmeye bile razıyım 😂 çok iddialı

• @TughanTug şeytanımız bol olsun 😈

• Arkadaşlar gerçekten çıkmasını isteyen ve hakkında hayırlısı olucak herkese dilerim çıkar,2020 talihlilerinden sanırım en şanslılarından biri olduk biz de,tüm güzel temennilerim sizin için,çok az kaldı hadi hayırlısı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |