Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Açıldığı gibi kontrol edip rahatlama taraftarındayım. Bunun heyecanı gerçekten hiçbir şeyde yok. Hayatımda şu hisleri keşfetmediğim aşikar. Hı? 2 kez başvurduk ama o zaman bazı şeylerin farkında değildik. Şimdi ise gerek tecrübe gerek ise bilgi birikimi istemeden doruklara çıkartıyor. Vallahi sabaha kadar uyumayıp, akşam uyanıp bakmayı düşünüyorum :)))

• This post is deleted!

• Yarın akşam 20:00 da acıklıaniyor diye biliyorum arkadaşlar yarın ki forum da olup kazanlar toplanalım.
    (Toplanalım dedim allah söyletti inşallah çıkar çıkarsa küçük baş adağım var valla ) Herekese Bol şanslar.

• Bende heyecan yaptim gercekten...

Bugun canli yayin yapabilirsem, kazanmayi bekleyen ve yorum yazan katilimcilardan eger kazananlar olursa kucuk bir hosgeldin hediyesi sozu vereyim hangi eyalete giderlerse gitsinler...

Tek sartim ABDye girdikten sonra, ev araba okul esya islerini halledip 'foruma' bu tecrubelerini aktarmalari olsun...

Kimse bunu hediye icin yapmaz,ama yazili bir sey birakmanin degerini vurgulamak ve bir hosgeldin naifligi birakmak adina boyle bir sey yapmak geldi icimden... Sizce nasil olur?

• @Murat24 geçen sene akşam 7 gibi açıklanmıştı ama ben yogunluktan dolayı taa gece 12 de girip öğrenebilmiştim bu senede aynısı olur herhalde

• @semavi şeref verdiniz efendim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bende heyecan yaptim gercekten...

Bugun canli yayin yapabilirsem, kazanmayi bekleyen ve yorum yazan katilimcilardan eger kazananlar olursa kucuk bir hosgeldin hediyesi sozu vereyim hangi eyalete giderlerse gitsinler...

Tek sartim ABDye girdikten sonra, ev araba okul esya islerini halledip 'foruma' bu tecrubelerini aktarmalari olsun...

Kimse bunu hediye icin yapmaz,ama yazili bir sey birakmanin degerini vurgulamak ve bir hosgeldin naifligi birakmak adina boyle bir sey yapmak geldi icimden... Sizce nasil olur?

abi bizde yarın akşam discordda hep beraber bakmaya çalışacağız sonuçlara böyle bir etkinlik düşündük nasıl sence 😃

• @semavi Vallahi abi YouTube'daki bütün videolar bitti artık. Her şey hazır sadece çıkmasını bekliyoruz. Manen yanımızda olman bile yeterli. Allah razı olsun.

• @aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi şeref verdiniz efendim 🙂

Vallahi bu soz beni cok ezdi... Sevincinize ortak olabiliyorsam o seref bana ait diyeyim ve bende ezeyim sizi 🙂

Gercekten heyecanliyim bu sene... cok cok bekledigim birisi de var... insallah diyelim...

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi şeref verdiniz efendim 🙂

Vallahi bu soz beni cok ezdi... Sevincinize ortak olabiliyorsam o seref bana ait diyeyim ve bende ezeyim sizi 🙂

Gercekten heyecanliyim bu sene... cok cok bekledigim birisi de var... insallah diyelim...

beni mi bekliyorsun abi yoksa 😃

• Bu sene 3. denemem bundan önce her sene hep çıkacak gibi geliyordu ancak bu sene çok ümitsizim eski heyecanda yok ancak bir umut bekliyoruz işte 🙂 Umarım herkes için hayırlısı olur. Çıkarsa Orlando bekle beni :))

• ⭐⭐

@semavi adam olduğunu biliyorum da sizin tecrübeler zaten hediye gibi

• Irkcılık baska bır sarkıyla daha bu kadar ıyı anlatılamazdı sanırım heyecanlıyken hazır dınleyın sızı alıp uzaklara goturecek

• @furkan-kartal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yarın akşam 20:00 da acıklıaniyor diye biliyorum arkadaşlar yarın ki forum da olup kazanlar toplanalım.
    (Toplanalım dedim allah söyletti inşallah çıkar çıkarsa küçük baş adağım var valla ) Herekese Bol şanslar.

Amerika'ya gittiğimde veyahut gc çıktığında 2 tane adağım var. Hayrına kimsesiz çocuklara bağışlayacağım. Kalp kalbe karşı imiş 🙂

• @semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bende heyecan yaptim gercekten...

Kadir abi böyle düşünmen bile kafii. Belki kan bağımız yok ama yeri geldiğinde bir hoca yeri geldiğinde bir baba yeri geldiğinde de abi olarak görüyorsam seni; bu her şeye bedeldir. O kadar çok insan tanıdım mesleğime nazaran. İlk kez birisine bu denli samimi oldum keza benimsedim. Eğer çıkarsa houston'a geleceğim zaten. Yüz yüze tanışmak nasip olur inşallah.

• @nothing34 dediğiniz gibi uzaklara gitmek istediğimde sizin paylaştığınızı, hareketlenmek için yeni tarzını (

) dinleyelim 🙂

• @semavi düşünmen yeter abi senin gibilerin orada olduğunu bilmek bize biraz daha heyecan veriyor Allah sizleride sizler gibi iyilerle karşılaştırsın

• Arkadaşlar, herkese bol şans yarınki dvlottery çekiliş sürecinde. Uzun süredir giremedim FORUMA . Benim de 5. yılım. BEKLİYORUZ... ✔🧿💯🌈

• @uysalkedi şansınız bol olsun

• arkadaşlar allah gönülden isteyen herkese nasip etsin. beklemedeyiz bakalım..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.2k

| | | |