Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eagle28 özel mesajla bilgi verdim size

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar-ann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells türkiyede yaşayan yabancı uyruklu kişiler

Fakat dogum belgenizi dogdugunuz ulkeden almaniz gerekiyor.

Turkiye'den almanizin baska bir nedeni mi var?

• @crazycells kusura bakmayın ben yanlış anladım her halde . Vukuatlı nüfus kayıt örneği doğum belgesi mi oluyor ?
    Kendi ülkemden aldığım doğum belgem var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar-ann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells kusura bakmayın ben yanlış anladım her halde . Vukuatlı nüfus kayıt örneği doğum belgesi mi oluyor ?
    Kendi ülkemden aldığım doğum belgem var

Turkiye'deki dogum belgesinin karsiligi oluyor.

Kendi ulkenizden dogum belgeniz varsa yeterlidir.

• Merhaba,

Acaba Visa Bulletin Mart ayı için gecikti mi? Yoksa normalde zaten her ayın sonunda mı yayınlanıyordu? Her ne kadar mülakatlarla ilgili bir gelişme olmayacaksa da, Biden yönetiminde çıkacak bu ilk sayıyla ilgili gelişmeyi merak ettim. Belki de yeni yol haritasını belirlemeye çalışıyorlardır.

• @msener Her ayın 15-25 arası yayınlanıyor.Son zamanlarda hep ayın sonuna dogru yayınlandı.Yanı muhtemelen bu hafta cuma aksamına kadar her an yayınlanabılır.

• @muhalif çok teşekkürler yanıt için

• Merhaba
    telegram grubuna alabilir misiniz lütfen? şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-Kılıç özel mesajla bilgi verdim size.

• Merhaba, DS260 formunu doldurup gönderdikten sonra bitirdiğim ikinci mühendislik fakültesi bilgisini KCC'ye mail atarak bilgilendirmeme gerek var mı ? Bilgisi olan var mı acaba?

• @crazycells sağolun 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@genchariaci, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, DS260 formunu doldurup gönderdikten sonra bitirdiğim ikinci mühendislik fakültesi bilgisini KCC'ye mail atarak bilgilendirmeme gerek var mı ? Bilgisi olan var mı acaba?

Hayir, gerek yok. Bu sekilde kalabilir.

• merhaba,
    5 ocak 2020'de istenen belgeleri mail ile gönderdim. akabinde Kasım sonunda her şey yolunda mı diye bir kontrol etmek için mail attım. Süreç devam ediyor diye dönüş yapıldı. Ben de o tarihten beri bir daha sormadım irite etmemek için.
    Hala evrak onayında bekleyen var mı benim gibi?
    Bir tavsiyeniz var mı?
    Çok teşekkür ederim, saygılar.

• merhaba,
    5 Ocak'ta evrakları mail atmıştım. Akabinde Kasım sonuna doğru her şey yolunda mı diye mail atmıştım. Süreç devam ediyor şeklinde mail atmışlardı ger. Ben de o tarihten beri irite etmemek için başka mail atmadım.
    Benim gibi belge onayında bekleyen birileri var mı?
    Yapabileceğim bir şey var mı, tavsiyeniz var mı?
    Çok teşekkürler, saygılar.

• Merhaba ben 2021eu35xxx sıradayım şuan sadece ds260 formunu doldurdum sonra alımlar durduruldu dediler formda bazı yazılar gördüm benim mülakata çağırırlar mı şimdiden teşekkür ederim süreç hakkında pek bilgim yok cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@differentiation sürecinizi imzanıza taşımadığınız için hangi dosya aralığında olduğunuzu göremiyor, bu yüzden de bilgi veremiyoruz.

sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Güven-Erol-0, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba ben 2021eu35xxx sıradayım şuan sadece ds260 formunu doldurdum sonra alımlar durduruldu dediler formda bazı yazılar gördüm benim mülakata çağırırlar mı şimdiden teşekkür ederim süreç hakkında pek bilgim yok cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

Henuz konsolosluklarda mulakatlar baslamadi maalesef.

• @gucarslan
    merhaba,
    tarihler girdim, bir yorumunuz var mı?
    evrak gönderimi 05/10/2020
    teşekkürler, selamlar.

• Merhaba, şu an vize bültenlerinin yayınlandığı sayfada Şubat bülteni var. Bir de Mart ayı için upcoming visa bulletin şeklinde bir bülten daha bulunuyor. Bu Mart ayı bülteni olmuyor mu? yoksa taslak bir bülten mi? Nisan ayı için current 12000 yazıyor.

• @gucarslan beni de alabilir misiniz telegram gruba,
    çok teşekkürler, selamlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |