Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DV2022: Waiting...

• @gucarslan merhabalar greencard talihlisiyim. Beni de telegram grubuna alır mısınız?

• ⭐⭐⭐

@kryilkilic, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

amerikanın türkiyedeki vizeleri askıya alması bu sürecü kötü etkiledi mi?

Su an Ankara’daki Büyükelçilik’te herhangi bir DV mülakatı yapılmadığı icin sürecin bu askıya alınma işleminden ötürü kötü etkilendiğini söyleyemeyiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erva1, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan merhabalar greencard talihlisiyim. Beni de telegram grubuna alır mısınız?

özel mesajla bilgi verdim size.

• Merhaba, beni de telegrama dahil eder misiniz? Ayrıca vizeler verilmeye başlandı mı? Case number 8xx civarı. Eylül ayında greencard 2021 talihlilerini vize verildi mi?

• Merhaba iyi formular!
    Bir soru soracaktım:dv21 talihlisiyim. Dv lottery 2021 başvurusu yaparken eğitim durumuna lise mezunu seçtim ama kendim üniversite öğrencisiyim , form doldurulurken bazı lisans dersleri diye seçenek varmış . Acaba bu durum sorun yaratır mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jaywestfl, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, beni de telegrama dahil eder misiniz? Ayrıca vizeler verilmeye başlandı mı? Case number 8xx civarı. Eylül ayında greencard 2021 talihlilerini vize verildi mi?

özel mesajla bilgi verdim size telegram grubu için.
    vizeler, ocak itibarıyle verilmeye başlanacak bu arada. aksi bir durum olmazsa..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar-ann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba iyi formular!
    Bir soru soracaktım:dv21 talihlisiyim. Dv lottery 2021 başvurusu yaparken eğitim durumuna lise mezunu seçtim ama kendim üniversite öğrencisiyim , form doldurulurken bazı lisans dersleri diye seçenek varmış . Acaba bu durum sorun yaratır mı?

sorun olmaz. mülakata giderken güncel diplomaniz neyse onu götürursunüz ve mülakatta da bilgi verirsiniz.

• Merhabalar, Beni de telegram grubuna davet etme şansınız var mıdır acaba ? Telegram grubuna dikkat etmemişim.

• Merhaba forum üyeleri , bir sorum olacaktı ds260 formunu doldurup yolladıktan 1 gün sonra tekrar açmayı denedim ama olmadı bu durum KCC evrak mailini bana göndermesini etkilermi case num 15XXX evrak mailli almadım .

• Merhabalar, Joe Biden kazanirsa gc mulakatlarindaki kati tutum degisir mi sizce? Biraz daha rahatlar mi acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Khardaq, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar, Beni de telegram grubuna davet etme şansınız var mıdır acaba ? Telegram grubuna dikkat etmemişim.

özel mesajla bilgi verdim size. mesaj kutunuzu kontrol edin lütfen..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emreguven, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba forum üyeleri , bir sorum olacaktı ds260 formunu doldurup yolladıktan 1 gün sonra tekrar açmayı denedim ama olmadı bu durum KCC evrak mailini bana göndermesini etkilermi case num 15XXX evrak mailli almadım .

ds260'ı submit ettikten sonra tekrar değişiklik yapmak için KCC'ye mail atmanız ve formunuzu açtırmanız gerekmekte. sistem üzerinden değişiklik başka türlü yapamazsınız. evrak mail talebi almamanız da çok normal çünkü; evrak talep mailleri şuan için 12.000lerde.

yaptığınız hata tam olarak neydi? neyi değiştirmek istediniz?

bir de LÜTFEN, sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tuncayarat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar, Joe Biden kazanirsa gc mulakatlarindaki kati tutum degisir mi sizce? Biraz daha rahatlar mi acaba

böyle olmasını bekliyoruz açıkcası. çünkü seçim vaatlarinden biri de buydu. kaldı ki seçildiği zaman eski başkanın getirdiği bütün eo'lar kalkacak ve bir şekilde mülakatlar da başlamış olacak DV2021'ler için. temennimiz bu yönde en azından..

• Merhabalar greencard 2021 talihlisiyim benide telegram grubunuza dahil eder misiniz?
    Teşekkür ederim.

• @gucarslan Verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum. Ds260 formununa daha önce hiç ikametgah adresimi değiştirmediğim için tek adres yazdım ama üniversite farklı şehirde okuduğum için herhangi bir problem yaratırmı diye mülakatta düşünüp değiştirmek istedim. Telegram grubuna dahil ederseniz sevinirim teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emreguven, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan Verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum. Ds260 formununa daha önce hiç ikametgah adresimi değiştirmediğim için tek adres yazdım ama üniversite farklı şehirde okuduğum için herhangi bir problem yaratırmı diye mülakatta düşünüp değiştirmek istedim. Telegram grubuna dahil ederseniz sevinirim teşekkürler.

sizlerden beklenen yaşadığınız bütün adresleri yazmanız. yalan ya da eksik bilgi vermemeniz önemli bu konuda. normalde başka şehirde yaşadıysanız aslında ikametinizi değiştirmeniz gerek ama türkiye'de bu çoğu kişi tarafından yapılmıyor. eğer yaşadığınız şehir ve okulunuz yakın ise geliş gidiş yapmış olabilirsiniz. (kocaeli > istanbul gibi)

doğru bilgi vermek açısından kcc'ye mail atıp bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
    telegram grubu için de özelden bilgi verdim sizlere.

• Merhabalar ;
    Biz 2021 talihlisiyiz. Bizide telegram grubunuza ekler misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HasanDijan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar ;
    Biz 2021 talihlisiyiz. Bizide telegram grubunuza ekler misiniz?

özel mesajla bilgi vardim sizlere.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@essen özel mesajla bilgi verdim size.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |