Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrdly, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle aranızda yeniyim. 2021 yılı greencard talihlisi olduğumu 2 gün önce öğrendim. Yaşadığım şokun hafiflemesi üzerine kendimi burada buldum. Hertürlü yardımlarınıza yol göstermenize açığım ve şimdiden de herkese teşekkür ederim.

tebrikler. umarım sorunsuz bir süreç geçirirsiniz. size daha kolay yardımcı olabilmemiz için lütfen sürecinizi imzanı taşıyın 🙂

• @gucarslan Admin bey bu arkadasımızı telegram grubumuza alalım söyleyecegım seyler var ! 🙂

• @mrdly Tebrikler dostum hakkında hayırlı olsun, süreci arkadaşların paylaştığı başlıktan takip edersin, 2021 telegram gurubuda var orayada katılarak anlık bilgi alabilirsin.

• ⭐⭐

Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle aranızda yeniyim. 2021 yılı greencard talihlisi olduğumu 2 gün önce öğrendim. Yaşadığım şokun hafiflemesi üzerine kendimi burada buldum. Hertürlü yardımlarınıza yol göstermenize açığım ve şimdiden de herkese teşekkür ederim.

Hani talihli olduğunu öğrenince sevindin, şanslı olduğunu sandın ya. O hiçbir şey. Bunu geç öğrenmiş olduğun için ne kadar şanslı olduğunu tahmin bile edemezsin 🙂
    Tebrikler 🥳 süreçte de bu şansınız devam eder umarım 🙂

• Iyi günler greencard talihlisiyim beni de telegram grubunuza alabilir misiniz

• @mrdly Tebrik ederim, umarım her şey gönlünüzce olur. Merak ettim neden bu kadar geç öğrendiniz ?

• Öncelikle tebrik ederim...

• Arkadaşlar ben Avusturya/Viyana doğumluyum kimlik ve pasaportumda böyle yazıyor ben uzun süredir Türkiye ikamet ediyorum şimdi green card başvurusunda doğduğum ülkeye hangisini yazmam gerekiyor konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum...

• Tüm iyi dilekleriniz ve yardımlarınız için topluca buradan hepinize teşekkür ederim.
    @muhalif hocam selamlar artık gruptayım söyleyeceklerinizi dinleyebilirim 🙂

@EzgiLera Ezgi neden öyle dedin pek anlamadım ama vardır heralde bir bildiğin 🙂

@Alex hocam mayısta aklımdaydı hatta sonuca bakmaya çalışınca ertelendiğini görmüştüm. sonradan aklımdan çıkmış. aslında yanlış olmasın bir kez agustos ayı içerisinde tatildeyken aklıma gelmişti fakat "nasılsa çıkmamıştır, boşuna umutlanma" falan diyerek bakmamıştım. ta ki tekrardan ülkenin ekonomik durumunun konuşulduğu bir sohbette aa greencard vardı bir bakayım derken ekim ayında yeni öğrenmiş oldum. 🙂

• Merhaba arkadaşlar telegram grubuna nasıl katılabilirim. Yardımcı olurmusunız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BKB, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar telegram grubuna nasıl katılabilirim. Yardımcı olurmusunız

ozel mesajla bilgi verdim size.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@33sefa58, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar ben Avusturya/Viyana doğumluyum kimlik ve pasaportumda böyle yazıyor ben uzun süredir Türkiye ikamet ediyorum şimdi green card başvurusunda doğduğum ülkeye hangisini yazmam gerekiyor konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum...

sorunuzunu lütfen DV2022 Bekleme Odası başlığında sorunuz. uygun başlık orasıdır.

• doğum belgelerinizde / pasaportunuzda / resmi evraklarinizda neresi yaziyorsa onu yazmaniz gerekir.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@yusuffduyguu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Iyi günler greencard talihlisiyim beni de telegram grubunuza alabilir misiniz

özel mesajla bilgi verdim size.

not: lütfen sürecinizi imzaniza taşımayın.

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hani talihli olduğunu öğrenince sevindin, şanslı olduğunu sandın ya. O hiçbir şey. Bunu geç öğrenmiş olduğun için ne kadar şanslı olduğunu tahmin bile edemezsin 🙂

Ben ise tamamen aksini düşünüyorum erken öğrenmesi hatta 2020 lerin mahkeme sürecini takip etmesi onun için daha faydalı olurdu belki şu an plaintifflerden birisiydi 🙂

• ⭐⭐

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben ise tamamen aksini düşünüyorum erken öğrenmesi hatta 2020 lerin mahkeme sürecini takip etmesi onun için daha faydalı olurdu belki şu an plaintifflerden birisiydi 🙂

Ama 2021ler davaya katılmadı ki. Nasıl plaintifflerden olsun 😅 Hiç o dava stresini, EO uzatıldı stresini, yargıç karar versin artık stresini yaşamamış oldu. En iyisi bence 🙂 Hep diyorum, keşke numaramın current açıklandığı bülten öğrenmiş olsaydım kazandığımı 👀

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Masda, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ama 2021ler davaya katılmadı ki. Nasıl plaintifflerden olsun 😅 Hiç o dava stresini, EO uzatıldı stresini, yargıç karar versin artık stresini yaşamamış oldu. En iyisi bence 🙂 Hep diyorum, keşke numaramın current açıklandığı bülten öğrenmiş olsaydım kazandığımı 👀

Dediğinizde doğruluk payı var 🙂 ama genel olarak 2020 mahkeme sürecini takip etmek ve olan bitenden haberdar olmak bizim hepimiz için çok faydalı. Şu an 3 önemli avukat (Siskind,Kuck,Joseph) şirketleri ile birlikte Kararnamenin tamamen kaldırılması için davaya hazırlanıyor. 2021-lerden katılanlar var.
    başından beri 2020 mahkeme sürecini iyi takip edemediğim için gidişatı analiz etmekde zorlanıyorum şu an 😞

• Merhaba arkadaşlar, Eylül ayında verilen vize sayısı açıklandı.

6a3171cc-5d1a-4250-9912-92a2224c4fe6-resim.png

• 30binlerdeyiz hâlâ bi evrak isteği yok, bize varmiyacak galiba.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muharrem42, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

30binlerdeyiz hâlâ bi evrak isteği yok, bize varmiyacak galiba.

evrak talepleri şuan 11.500lerde. beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. bizler de beklemekteyiz..

• amerikanın türkiyedeki vizeleri askıya alması bu sürecü kötü etkiledi mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |