Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• THY, 28 Mayıs'tan itibaren gökyüzüne geri dönüyor

İç hatta %60 kapasite ile hayata dönmeyi planlayan şirket, Haziran'da 19 ülke, 22 noktaya haftada 75 frekans uçarak başlıyor
    ABD hatları ise Temmuz'da açılıyor

• Haziranda talihli olursak evlilik yıldönümümüz için güzel bir hediye olur, temmuz 5e atarlarsa bana doğumgünü hediyesi olur, temmuz 6ya atarlarsa bu yıl 1.yaşını kutlayacağımız bizim minik prensesin doğum günü şansına olur, 17 temmuza atarlarsa benim bey için doğum günü sürprizi olur, her türlü olur yani, yeterki çıksın 😂

• @Austintx f1 konusunda katılıyorum. aklıma new york Qeens bölgesi yattı. hatta kiralik oda falan da baktım 500$. dil okulu şeysi 3 aylık 1500$ ekadar var buldum web de.
    f1 için neden kalabalık yer olmalı onu anlamadım ama qeens dedigine uygun

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Haziranda talihli olursak evlilik yıldönümümüz için güzel bir hediye olur, temmuz 5e atarlarsa bana doğumgünü hediyesi olur, temmuz 6ya atarlarsa bu yıl 1.yaşını kutlayacağımız bizim minik prensesin doğum günü şansına olur, 17 temmuza atarlarsa benim bey için doğum günü sürprizi olur, her türlü olur yani, yeterki çıksın 😂

Ayşegül sizin de mi 06/06 evlilik tarihi? Bizimki de 06/06/06 idi... 🙂

• @ibrahimasar yok bizimki 2 haziran ☺

• Bu arada 30 temmuz olursa da nişan yıldönümümüz olur, anacım temmuzda full çekmişiz nerdeyse biz de😁😁

• Dolar bey de artık 7nin altına kolay kolay inmez heralde, mb döviz olarak sıfırı tüketmiş diyolla, müdahale edecek para kalmamış galiba..

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Dolar bey de artık 7nin altına kolay kolay inmez heralde, mb döviz olarak sıfırı tüketmiş diyolla, müdahale edecek para kalmamış galiba..

Araplara satarız yine bir şeyler.

• @tanti tabi tabi, var öyle hazırlıklar.. onu oraya devrediyorlar, bunu buraya, sonra hoopp ne oldu, aaa satılmış..
    Ama işte günleri daha ne kadar kurtarabilecekler, taşıma suyla değirmen dönmüyor.

• ⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Özkan2316, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar 2021 çekilişi yapilacakmi durdurulduğu acaba bilgi almak istiyorum.

6 Haziran'da aciklanacak... Herhangi bir iptal yok, olmasini da beklemiyoruz.

Kararlari siz mi aliyorsunuz Ali bey? Bu kadar net konusmaniza anlam veremedim... Bildiginiz bir seyler var ise paylasin lutfen!!

Saka saka... takilacak adam ariyorum 🙂 Heyecan olsun diye sana sarayim dedim... Aksiyon olur 🙂

aynen 🙂 Trump'i kinadim ve kendisine laflar hazirladim. White House'a mektubumu yolladim... Eger isimizi daha da zorlastirirsa, kendisiyle forumca ciddi bir konusma yapacagimizi da soyledim 🙂

Gecen bana mektup atti o fakir... Karsilik vermedim... Istersen araya girebilirim. Karsilik vermesem de benimle mentuplasiyor kendisi... Ama sen istersen nezaketen bir mektup yazarim 🙂

Burada da bakin size 3400 dolar yolladik diye Trump imzali mektup geldi arkadaslar... Isin asli bu 🙂 Bu siyasiler yok mu....

Mektupta o kadar ciddi görünüyordu ki, üzerinde IRS filan. Dedim dur bakalım ama sonra baktım ki Trump’ın yazısı çıktı. Yarısında çöpe attım. Fakat federal hükümetin bu iyiliğini hiç unutmam.

• Bugün açıklansaydı bize evlilik yıldönümü hediyesi olacaktı 🙂

• ⭐⭐ Banned

This post is deleted!

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar 2021 çekilişi yapilacakmi durdurulduğu acaba bilgi almak istiyorum.

Kararlari siz mi aliyorsunuz Ali bey? Bu kadar net konusmaniza anlam veremedim... Bildiginiz bir seyler var ise paylasin lutfen!!

Saka saka... takilacak adam ariyorum 🙂 Heyecan olsun diye sana sarayim dedim... Aksiyon olur 🙂

aynen 🙂 Trump'i kinadim ve kendisine laflar hazirladim. White House'a mektubumu yolladim... Eger isimizi daha da zorlastirirsa, kendisiyle forumca ciddi bir konusma yapacagimizi da soyledim 🙂

Gecen bana mektup atti o fakir... Karsilik vermedim... Istersen araya girebilirim. Karsilik vermesem de benimle mentuplasiyor kendisi... Ama sen istersen nezaketen bir mektup yazarim 🙂

Burada da bakin size 3400 dolar yolladik diye Trump imzali mektup geldi arkadaslar... Isin asli bu 🙂 Bu siyasiler yok mu....

Mektupta o kadar ciddi görünüyordu ki, üzerinde IRS filan. Dedim dur bakalım ama sonra baktım ki Trump’ın yazısı çıktı. Yarısında çöpe attım. Fakat federal hükümetin bu iyiliğini hiç unutmam.

Sirket icinde destek aldik...

Daha once de yazdim... Asla unutmayacagim bende...

Bizler artik bu ulkenin bir parcasiyiz ve biz kazandikca ulkeyede kazandiriyoruz... Turkiye'de ki gibi devlet sagolsun anlaminda degil, ben kazanacagim devlette kazanacak diyecegiz. Bunu Turkiye'de de diyoruz ama ben kaybettigim zaman devletin arkamda olmasi pek te alistigimiz bir durum degil...

• ⭐⭐⭐⭐

aaa ayıp ama bekarlarda var burada 😃 doğum günümüz var bi o da tutmuyor hiç ortaokul lisede de kutlayamadıydım hep tatile denk geliyor diye 27 ocak 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@aysegul Dur Ayşegül. 06/06 iyi işte.. Bir de çıkarsa Temmuz Ağustos Eylül 3 ay bayram yaparız 🙂

• @clourpoint sen şimdi yavaş yavaş İngilizce öğrenmeye başla dediğinde GC bana çıkacakmış gibi hissettim . problem değil çıksın kendimi kapatırım odalara zaten pek acelem de yok şimdilik are you cola demeyi biliyorum 😉

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aaa ayıp ama bekarlarda var burada 😃 doğum günümüz var bi o da tutmuyor hiç ortaokul lisede de kutlayamadıydım hep tatile denk geliyor diye 27 ocak 😃

Evlen olm sen de. Biz mi ayarlıycaz onu da. Rafet bir sen iki.. Sahi Rafet ne alemde.. Yaşıyo mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@FreeWoRLD, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Valla bakma, Trumpçı değilim ama adamdaki azim bir acaip. Değişik bir herif.. Şimdi Amerikan başkanına herif merif dedim ama, olduğu halden çok farklı görüyorum ben bu adamı. Nusret gibi... Evde Tek Başına 2 deki rolünden beri değişik bir etki yaratıyor adam bende..

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evlen olm sen de. Biz mi ayarlıycaz onu da. Rafet bir sen iki.. Sahi Rafet ne alemde.. Yaşıyo mu?

evde bunalımda 😃 iş yok güç yok evermiyorlar abi beni 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster GC sana çıksın, hayırlısıyla evlilik de olur. Üzme sen kendini tosunum. Görürsen selam söyle Rafete.. Ben grupdan çıktım bir ara malum. Telefonun şarjı dayanmıyor.. GC çıkınca telefonu yenileyip gelirim gene 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |