Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Vay 5 Mayıs böyle mi gelecektin. Ne hayaller kurmuştum oysa ki sana dair. Şimdi yerini 6 Haziran aldı. Onu daha çok sevdim.Şimdi dört gözle Haziran yolu gözlüyoruz.Belki bana bir doğumgünü hediyesi olur tüm yaşlarıma bedel 😁Hayaller loading 😁

Bizim de evlilik yıldönümümüz. Tarihten gayet memnunum. Ama 07/07 diye ertelerlerse aynı gün doğum günü olan 3 ablamı da aramam sormam bir daha... yalvarsan bile Allaha... Sıyırdık vallaha. Aramaaaammm... 🙂

• @tanti

Telefonun alarmı çaldı bugün açıklanıyor diye kapatmayı unutmuşum şimdi tarihi değiştirdim tekrar... Kaldı 30 diyelim.

• @Mrbye, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti

Telefonun alarmı çaldı bugün açıklanıyor diye kapatmayı unutmuşum şimdi tarihi değiştirdim tekrar... Kaldı 30 diyelim.

Daha büyük heyecanı yaşarsın umarım ✌🏻

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Vay 5 Mayıs böyle mi gelecektin. Ne hayaller kurmuştum oysa ki sana dair. Şimdi yerini 6 Haziran aldı. Onu daha çok sevdim.Şimdi dört gözle Haziran yolu gözlüyoruz.Belki bana bir doğumgünü hediyesi olur tüm yaşlarıma bedel 😁Hayaller loading 😁

Bizim de evlilik yıldönümümüz. Tarihten gayet memnunum. Ama 07/07 diye ertelerlerse aynı gün doğum günü olan 3 ablamı da aramam sormam bir daha... yalvarsan bile Allaha... Sıyırdık vallaha. Aramaaaammm... 🙂

Şansımız bol olsun 😁 @ibrahimasar

• @Hyller @ibrahimasar

Gece leylak ve tomurcuk kokuyor
    Yaralı bir şahin olmuş yüregim
    Uy anam anam,
    Haziranda ölmek zor
    Çalışmışım onbeş saat
    Tükenmişim onbeş saat
    Yorulmuşum, acıkmışım, uykusamışım
    Anama sövmüş patron
    Sıkmışım dişlerimi
    Islıkla söylemişim umutlarımı
    Sıcak bir ev özlemişim
    Sıcak bir yemek
    Sıcacık bir yatakta unutturan öpücükler
    Çıkmışım bir dalgadan, vurmuşum sokaklara
    Sokakta tank paleti
    Sokakta düdük sesi
    Sarı sarı yapraklarla dallarda
    İnsan iskeletleri
    Uyarına gelirse tepemde bir de çınar' demiştin yıllar önce
    Demek ki on yıl sonra
    Demek ki sabah sabah
    Demek ki manda gözü
    Demek ki sile bezi
    Bir de memedin yüzü
    Bir de saman sarısı
    Bir de özlem kırmızısı
    Demek ki göçtü usta
    Kaldı yürek sızısı
    Yıllar var ter içinde taşıdım ben bu yükü
    Bıraktım acının alkışlarına 3 Haziran 63'ü
    3 Haziran 63'ü
    Bir kırmızı gül dalı egilmiş üstüne
    Bir kırmızı gül dalı şimdi uzakta
    Okşar yanan alnını Nazım Ustanın
    Bir kırmızı gül dalı egilmiş üstüne
    Bir kırmızı gül dalı şimdi uzakta
    Yatıyor oralarda
    Bir eski gömütlükte
    Yatıyor usta
    Geçsem de gölgesinden tankların tomsonların
    Şuramda bir kuş ötüyor.
    Haziranda ölmek zor...

• @drrocky Tabi dostum, aklında var mı düşündüğün bir yer. Ben GC çıkarsa Austin diyorum ama başka yol ile Austin olmaz. En azından baslangıç için olmaz. F1 statü degisikligi olacaksa nüfus yoğunluğu yüksek yerlerden biriyle başlamak lazım bence.. Ve aklıma hemen New york, New jersey ve Los angeles geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Vaaayyy.. Grup Yorum söylüyordu.. Hele İbrahim.. Bir deri bir kemik kalmış adaşım. Haziranda herkesin yüzü gülse. Memleket çayı, memleket rakısı getirsek oralara. Çilingir sofrasını kurup uzaklardan dertlensek memleketin hallerine.

• Normal süreçte olsaydık bugün bu saatlerde burası yıkılırdı. Her şey den önce sağlık. Alt tarafı 1 ay daha bekleyeceğiz. Tekrar dan umarım bu sene hazır olan ve gerçekten gitmek isteyenlere çıkar. Bol şans herkese.

• ⭐⭐⭐

@MySea abi inşallah bir gün teee oralarda senden de dinlemek nasip olur 🙏

• @Hyller inşallah çıkar, huston'a gideriz. Kadir beyin başına ekşiyelim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Özkan2316, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar 2021 çekilişi yapilacakmi durdurulduğu acaba bilgi almak istiyorum.

6 Haziran'da aciklanacak... Herhangi bir iptal yok, olmasini da beklemiyoruz.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@MySea Vaaayyy.. Grup Yorum söylüyordu.. Hele İbrahim.. Bir deri bir kemik kalmış adaşım. Haziranda herkesin yüzü gülse. Memleket çayı, memleket rakısı getirsek oralara. Çilingir sofrasını kurup uzaklardan dertlensek memleketin hallerine.

Yanima bir gitarist getirin, Turku Bar acalim 🙂

Tam az cok isler oturdu, guzel cevremiz olustu...

Herkes 4 ceker arac almaya calisti vs... Kamp yapacaktik falan... Korona fena vurdu...

Hazirandan sonra sicak cok olur... Bu seneyi kacirdik gibi...

Insallah bir firsat buluruz... Tetikte bekliyoruz

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar 2021 çekilişi yapilacakmi durdurulduğu acaba bilgi almak istiyorum.

Kararlari siz mi aliyorsunuz Ali bey? Bu kadar net konusmaniza anlam veremedim... Bildiginiz bir seyler var ise paylasin lutfen!!

Saka saka... takilacak adam ariyorum 🙂 Heyecan olsun diye sana sarayim dedim... Aksiyon olur 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kararlari siz mi aliyorsunuz Ali bey? Bu kadar net konusmaniza anlam veremedim... Bildiginiz bir seyler var ise paylasin lutfen!!

Saka saka... takilacak adam ariyorum 🙂 Heyecan olsun diye sana sarayim dedim... Aksiyon olur 🙂

aynen 🙂 Trump'i kinadim ve kendisine laflar hazirladim. White House'a mektubumu yolladim... Eger isimizi daha da zorlastirirsa, kendisiyle forumca ciddi bir konusma yapacagimizi da soyledim 🙂

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aynen 🙂 Trump'i kinadim ve kendisine laflar hazirladim. White House'a mektubumu yolladim... Eger isimizi daha da zorlastirirsa, kendisiyle forumca ciddi bir konusma yapacagimizi da soyledim 🙂

Gecen bana mektup atti o fakir... Karsilik vermedim... Istersen araya girebilirim. Karsilik vermesem de benimle mentuplasiyor kendisi... Ama sen istersen nezaketen bir mektup yazarim 🙂

Burada da bakin size 3400 dolar yolladik diye Trump imzali mektup geldi arkadaslar... Isin asli bu 🙂 Bu siyasiler yok mu....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu siyasiler yok mu....

Al birini vur otekine...

• ⭐⭐⭐⭐

Herkes 4 ceker arac almaya calisti vs... Kamp yapacaktik falan... Korona fena vurdu...

Ben iyi kötü solistliği yaparım da gitarım zayıf. Belki öğrenirim zamanla.. Bende repertuvar tam. Fasıl, Türkü, Bozlak, Gazel, Pop, Rock, az biraz arabeskim zayıf ama idare edecekler.. Sizin de Haziran sonu Temmuz başı işler düzene girer diye umuyorum. 4 çekerlerde yok satmaya başlarsınız. Eylül Ekim gibi havalr serinleyince de gelsin kamplar gitsin trekingler.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben iyi kötü solistliği yaparım da gitarım zayıf. Belki öğrenirim zamanla.. Bende repertuvar tam. Fasıl, Türkü, Bozlak, Gazel, Pop, Rock, az biraz arabeskim zayıf ama idare edecekler.. Sizin de Haziran sonu Temmuz başı işler düzene girer diye umuyorum. 4 çekerlerde yok satmaya başlarsınız. Eylül Ekim gibi havalr serinleyince de gelsin kamplar gitsin trekingler.

Texasta 4 ceker araba bulmak bazen sorun. Bir cok arac 2 ceker...

Bir arkadas vardi burada yasayan. O ulasti bana, onunla bir aksam caldik. Youtube kanali var bulentin gitar mutfagi diye... Cok keyifliydi...

Kendi basima calip soylemek cok hosuma gitmiyor. Universite yillarinda iyi alismistim grup muzigine. Ayri bir keyfi var.

Bakalim... belki bir grup olusturabiliriz zamanla...

• ⭐⭐

@semavi bas ve elektro benden 😄

• Geçen sene doğum günümden bir kaç gün sonra açıklandı, olmadı, ondan önce ki senelerde yine doğum günümü bir kaç gün geçtikten sonra açıklandı yine olmadı. Yıl 2020 tam bu sene, bugün doğum günümde açıklanacak dedim, tarihi tutturduk en azından diyordum ki bu sefer hazirana ertelendi yine tutmadı. Doğum günleri bana uğurlu gelmiyor anlayacağınız. Bakalım haziran bana uğurlu gelecek mi 🙂 Selamlar...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |