Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ongree, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba, şu an vize bültenlerinin yayınlandığı sayfada Şubat bülteni var. Bir de Mart ayı için upcoming visa bulletin şeklinde bir bülten daha bulunuyor. Bu Mart ayı bülteni olmuyor mu? yoksa taslak bir bülten mi? Nisan ayı için current 12000 yazıyor.

Merhaba,

Evet Mart 2021 bülteni, şubat ayı sonuna kadar Upcoming Bulletin icerisinde görülür. O bülten taslak değildir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@differentiation, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan
    merhaba,
    tarihler girdim, bir yorumunuz var mı?
    evrak gönderimi 05/10/2020
    teşekkürler, selamlar.

merhaba.
    case numberınız muhtemelen mart ayı içinde evrak onayı alacaktır.
    Şuan evrak onayları 8700lerde ve sizin evrak onayınıza çok az kaldı.
    lütfen her gün KCC'ye mail atıp evrak onayınızı sorun. bu sayede onların da işlerini yapmalarını bir nebze olsun sağlayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@differentiation, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan beni de alabilir misiniz telegram gruba,
    çok teşekkürler, selamlar.

özel mesajla bilgi verdim size.

• Şu an DV2021 talihlileri için randevular başladı mı?? Var mı randevu tarihi alan??

• ⭐⭐⭐

@hykargin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Şu an DV2021 talihlileri için randevular başladı mı?? Var mı randevu tarihi alan??

Merhaba,

Henüz mülakatlarla ilgili bir gelişme yok. Dışişleri "mülakatlar ile ilgili bilgilendirmeleri beklemelisiniz" şeklinde bir açıklama yaptı.

• Benide telegram grubuna alabilir misiniz

• Selam,

9 Aralik’ta evraklarimizi gonderdim ama otomatik cevap disinda henuz evrak onayi gelmedi. Normal bir durum mu yoksa tekrar bir mail atmam gerekir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay merhaba. ne gariptir ki KCC 5 ~7K arası evrak onaylarını atladı. bu aralıktaki çok fazla arkadaşımızın evrak onayları ne yazık ki gelmedi ve gelmemekte ısrar ediyor. ama 7K ~ 8700 arası çoğu arkadaşımız evrak onaylarını aldılar.

tavsiyemiz, sürekli ama sürekli mail atın. her gün hatta..
    numaranızın current olduğunu, PP yasaklarının kalktığını ve evrak onayı beklediğinizi belirtin. bir şekilde evrak onaylamak zorundalar. bu şekilde onay alan arkadaşlarımız oldu, bilginiz olsun.

• @gucarslan otomatik cevap evraklari aldiklari anlamina gelmiyor yani.

Hangi mail adresinden sorgulamam gerekiyor? Herhangi bir format var mi mail atarken kullanmam gereken?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay evet, ne yazık ki o anlama gelmiyor; bunu geçen yıllardan da biliyoruz. telefonu acsalar alıp almadıklarını bileceğiz ancak; onu da yapmıyorlar.

format aslında basit.

mail başlığı: cn (sıfırlar dahil)

cn (sıfırlar dahil)
    ad-soyad
    doğum tarihi

xx xx xx tarihinde gönderdiğim evraklarım icin halen onay almadim. numaram suan current ve mülakat icin çağırılmayi bekliyorum. acil olarak evrak onayim hakkinda bilgi rica ederim

şeklinde mail yazabilirisiniz.

• Merhaba,

Telegram grubuna nasıl girebiliriz ?

• @gucarslan tesekkur ederim. [email protected] adresine gonderiyoruz degil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burc-Hasergin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba,

Telegram grubuna nasıl girebiliriz ?

özel mesajla bilgi verdim size.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kokyay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan tesekkur ederim. [email protected] adresine gonderiyoruz degil mi?

doğrudur, evet.

• Arkadaşlar merhaba , dün telegram grubunda konuşulduğu üzere ABD Ankara büyükelçiliği sadece Türk vatandaşlarına hizmet verecekmiş bu sebep ile eşleri yabancı olanların bir an önce ikamet izinlerinin taramaları ile birlikte mail atması gerekliliği konuşuldu , bugün tarama esnasında farkettik ki eşimin oturum izni 17 Haz 21 de sona eriyor , en erken uzatma başvurusu bu tarihten 60 gün öncesinde yapılıyor. 60 gün öncesi is 19 Nis 21 e denk geliyor , şimdi bu tarihi bekleyip öyle mail atsak yeni oturum izninin gelmesi 1 aydan fazla sürer , ne yapmalıyız , Case detayları imzadadır , Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sivasredlabel merhaba. konu çok yeni olduğu için aslında hiçbirimizin fazla bir deneyimi yok. bu yüzden en doğru ve resmi bilgiyi konsolosluktan almanız.

bir an önce konsoloslukla iletişime geçip durumunuzu anlatan bir mail atın. geç kalmamak bu sene için oldukça önemli, bu şimdiden belli oldu.

• @gucarslan çok teşekkürler

• Merhaba, beni de telegram grubuna alabilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolga_s özel mesajla bilgi verdim size

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sivasredlabel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba , dün telegram grubunda konuşulduğu üzere ABD Ankara büyükelçiliği sadece Türk vatandaşlarına hizmet verecekmiş bu sebep ile eşleri yabancı olanların bir an önce ikamet izinlerinin taramaları ile birlikte mail atması gerekliliği konuşuldu , bugün tarama esnasında farkettik ki eşimin oturum izni 17 Haz 21 de sona eriyor , en erken uzatma başvurusu bu tarihten 60 gün öncesinde yapılıyor. 60 gün öncesi is 19 Nis 21 e denk geliyor , şimdi bu tarihi bekleyip öyle mail atsak yeni oturum izninin gelmesi 1 aydan fazla sürer , ne yapmalıyız , Case detayları imzadadır , Teşekkürler

Ben tam olarak sorunuzu anlayamadim, bence durumunuzda herhangi bir problem yok.

Ne zaman tarayip gonderirseniz o zaman elinizde olan belgeyi taramalisiniz. Eger 60 gun oncesinden basvuru yapsaniz bile, elinizdeki belge gecerliligini yitirmeyecek ve yenisi gelene kadar gecerli olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |