Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dunyanın basına gelen bu herneyse artık yemin ederım yılların green kart programı bıle p.ç oldu Kiralık ucak tanıdıgı olan varmı new orleans hava semalarından parusutle sehre atlamayı dusunuyorum artık homeless felan olur gecınır gıderız

• Artık Yeşilkart'ın bir çekiliş olduğu masalını kimseye yutturmasınlar, bence mutlaka bir süzme portalı mevcut.
    Yoksa bilgisayarın yaptığı bir çekilişi neden 1 ay erteliyorsunuz !!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@icore, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Artık Yeşilkart'ın bir çekiliş olduğu masalını kimseye yutturmasınlar, bence mutlaka bir süzme portalı mevcut.
    Yoksa bilgisayarın yaptığı bir çekilişi neden 1 ay erteliyorsunuz !!!

neden erteledikleri sitede yaziyor 🙂

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/dv2021-entrant-status-check-announcement.html

• DV-2021 Giriş Durumu Kontrol Duyurusu
    Son Güncelleme: 27 Nisan 2020
    Dışişleri Bakanlığı 5 Mayıs-6 Haziran 2020 tarihleri ​​arasında DV-2021 başvuru sahipleri için Giriş Durumu Kontrolünün açılmasını ertelemektedir. Bakanlığın kaynakları şu anda COVID-19 salgına yanıt verme rolümüzde kullanılmaktadır. denizaşırı ABD vatandaşlarına yardım. Gecikmeli açılış, 1 Ekim 2020'de başlaması planlanan DV-2021 röportajlarını ön işleme ve planlama yeteneğimizi olumsuz etkilemez. Bakanlık, Çeşitlilik Vize Programını tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yönetmedeki rolümüzü ciddiye alır .

• Çok sinirliyim,son hafta olacak iş değil ama Allah'tan hayırlısı demekten başka birşey yapamıyorum.

• Bir türlü anlayamadım. Bazıları bu konuyla ilgili tek resmi site https://dvprogram.state.gov/ burada değişmeden inanmayın diyor. Şimdi de değiştiği söyleniyor, gerçekten kafam çok karıştı

• ⭐⭐⭐⭐

@tuncayarat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir türlü anlayamadım. Bazıları bu konuyla ilgili tek resmi site https://dvprogram.state.gov/ burada değişmeden inanmayın diyor. Şimdi de değiştiği söyleniyor, gerçekten kafam çok karıştı

paylaşılan yer yine kendi dış işleri bakanlığı

• ⭐⭐

dolu tarafından bakarsak en azından mülakat tarihlerini etkilemiyor arkadaşlar..

• ⭐⭐⭐⭐

çekilişi bilgisayar yapıyor olsa da unutulan bir kaç şey var 1. zaten söylemişler yurtdışındaki vatandaşlarımıza öncelik verileceği için ertelendi diye 2. kurayı bilgisayar çekse de bunla ilgili her türlü geri bildirimi alan konsolosluk 3. si her yıl sonuç günü serverler çöküyor yoğunluktan dolayı muhtemelen bu bile tek başına 10 gün kaybettirir aşağı yukarı.

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

dolu tarafından bakarsak en azından mülakat tarihlerini etkilemiyor arkadaşlar..

aynen öyle sadece geç öğreneceğiz o kadar.

• ⭐⭐⭐⭐

ortada birşey olmasa zaten o ilk baştaki tweetleri atmazlardı ben o zamandan bekliyordum ertelemeyi.

• ⭐⭐⭐

Sağlık olsun diyelim

• @Merika Hoş geldiniz, kayboldunuz gittiniz 🙂

• DvLottery resmi sitesinde de değişmiş tarih, 6 Haziran yazıyor artık.
    Açıkçası bir hafta kalmışken erteleme beklemiyordum ancak olacağı varmış diyelim. Bu kadar bekledik bir ay daha bekleriz sonunda yüzümüz güler inşallah.

• ⭐⭐

@Hyller bozma moralini ekime çağıracaklar bizi

• Sağlık olsun en azından zaman geçirmeye bahane olacak. 2020 talihlilerinin yaşadığı kaybın yanında bunun lafı olmaz.Önemli olan iptal etmesinler .

• aynen 2020 lilere ayıp olur burda isyan etmek

• Daha önce de sormuştum yine orayım. GC başvuru süresinin bitiminden sonuçların açıklanması arası yaklaşık 6 ay, acaba bu 6 ayda ne oluyor? neler yapıyorlar da 6 ay sonra sonuçlar açıklanıyor? sonuçta bu ülke an itibarı ile Marsa insan göndermek üzere olan bir bilgi ve teknolojiye sahip. Ne için bekliyoruz ? Sizin tahmininiz nedir arkadaşlar ?

• ⭐⭐⭐⭐

@Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Daha önce de sormuştum yine orayım. GC başvuru süresinin bitiminden sonuçların açıklanması arası yaklaşık 6 ay, acaba bu 6 ayda ne oluyor? neler yapıyorlar da 6 ay sonra sonuçlar açıklanıyor? sonuçta bu ülke an itibarı ile Marsa insan göndermek üzere olan bir bilgi ve teknolojiye sahip. Ne için bekliyoruz ? Sizin tahmininiz nedir arkadaşlar ?

daha öncede cevaplamıştık o 6 aylık süre eskiden kalan alışkanlık ve amerika işleyen birşeyi değiştirmeyi hiç sevmez. elektronik ortamda değilken posta yoluyla o kadar zaman alıyordu.

• ⭐⭐⭐⭐

@Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Daha önce de sormuştum yine orayım. GC başvuru süresinin bitiminden sonuçların açıklanması arası yaklaşık 6 ay, acaba bu 6 ayda ne oluyor? neler yapıyorlar da 6 ay sonra sonuçlar açıklanıyor? sonuçta bu ülke an itibarı ile Marsa insan göndermek üzere olan bir bilgi ve teknolojiye sahip. Ne için bekliyoruz ? Sizin tahmininiz nedir arkadaşlar ?

cevap verildiği halde o zaman sordugunuz soruya tekrar aynı soruyu copy paste yapmanızda ilginç.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |