Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu Amin inşallah DV-2017 den belli deniyorum ya çıkarsa diye, rastgele başvuranlara çıkması beni de üzüyor umarım gerçekten isteyen kişilere çıksın diye umut ediyorum

• @Cupzen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Yunus-Tilki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evet arkadaşlar nereye gidiyoruz?

Albuquerque new mexiko yada kentucky eyaleti :))) bakalim daha tam net degil

Albuquerque tercihinizde Breaking Bad dizisinin etkisi var mı acaba ? 🙂 çünkü forumda neredeyse hiç dillendirilmeyen bir şehir.

Evet var 🙂 dagilik bölgeler, genis sokaklar ve muhtesem cölleri falan. Insanlarin az olmasi cok huzur verici bisey 😂

• Arkadaşlar uzaylı tanıdıgı veya pentagonda akrabası olan var ise cıksın ortaya acil new orleans a ısınlanmak ıstıyorum öleceksem orada öleyim ki kimse bana yok demesin savaşlar deprem salgın ev hapsi felan uzaylı suan hiç imkansız gelmiyor bana lütfen biri çıksın var desin bitsin bu çile ( Bu arada dua etmeyi unutmuyoruz öyle degilmi çalışmıyoruz evde kalıyoruz faturalar kira kredi kartı kredi bunlar ıcın tek bır cozum dua :))

• Amerikada FIRIN, pasta, börek, çörek, KURABİYE vs. işi yapan var mı diye soracağım ama 2021 Beklemede odasında sormam mantıksız oluyor sanırım? 😞

• @HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merkezde kira fiyatlari uygun ve iklimide fena degil mesela ben almanyada kaliyorum ve burasi hep soguk, yaz dogrz düzgün yok kisida cok soguk (bana göre 😂) onun icin bana göre uygun orasi gibi gözüküyor ama alternatifler icin elbette acigim 🙂 zaten bekarim coluk cocukda yok yani o yandan iyiim ben

Oklahoma eyaleti de bana göz kırpmaya başladı.

Oklahoma City nüfusu 600 binden fazla. Ev kiraları da ucuz. İşsizlik de Amerikan ortalamasının altında.

Şu an Albuquerque'de sıcaklık 14 derece, Oklahoma City'de 20 derece.

Sıcak ve İspanyol nüfusunun olmadığı eyalet/şehirleri seviyorum.

• @Old-Traveler
    Amerika'da "bakery" kültürü https://yesilkartforum.com/forum/post/43736

Bu konu başlığını takip ediyorsunuz sanırım, forumda bu konu hakkında çok bilgi olmasada Amerika'daki yaşayan Türklerin Facebook gruplarının eski gönderilerinde bu konu ile ilgili yazılar okumuştum, tabi bulmak biraz zor olabilir, ama benim aldığım izlenim bu işi yapan kişi sayısı çok fazla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu @JC-BOND bu kişi yaşıyormuş Kusura bakmayın ayrıca @RoadtoNewLife orada yaşıyor. Eğer her ikisine de ulaşamazsan amerika da yaşayanların whatsapp grubu var oradan amerikada ki arkadaşlara rica edersen bu kişiler varsa irtibata geçersin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss @JC-BOND yaşıyor senin sorduğun soruyu gördüm. Kusura bakma

• @Muhtaradana evet o konuyu gördüm öncesinde ancak gerisi gelmemiş. Bu işle uğraşan birilerine ulaşıp bilgi almaya çalışıyorum.

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Evet GC’liyim. Ben Haziran Temmuz arası Chicago’daydim. O yüzden kisini yorumlamam doğru olmaz ancak yazın da çok sıcak bir şehir olduğunu söyleyebilirim. Aşırı nemli bi yer oluyor yazları. 38-40 dereceleri gormustum. Kislari ise inanılmaz soguk olduğunu duydum. Özellikle geçen sene çok çok soguk geçmiş. 5 dakikadan fazla dışarda durulmaması için yerel yönetim halkı uyarmış falan. İki mevsimde de uçları yaşatan bi şehir 😄

• Ny de bir taraflariniz donabilir 🙂 Cok pis ayazi var ne yazikki. 2 kez ny de yasadim. Kazanirsam tekrar Ny gidebilirim ama bir taraftanda Florida diyorum tabi cikmadan net bir plan yapmak saglikli degil malesef sadece gonlumuzden gecen.

• ⭐⭐⭐

@Edelweiss LA melekler şehriyse chicagoyada uçların şehri diyorum ozaman, inşallahh çok istiyoruz çıkarsa ulaşıyorum size, bi de son soru adettendir kaçıncı başvuruda çıktı 😊😊

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 teşekkür ederim hele bir çıksında ozaman adres belirtmek falan gerekince ordaki forumdaşların kapılarını çalarım bu arada jbond beyfendide çok girmiyor bakalım ben inanıyorum @Edelweiss bey gidince sık sık chicago durum bilgilendirmeye yapacaktır 🙏🏻🙂

• Abd işsizlik başvuruları 3.3 milyon olarak aciklandi. Durum vahim.

• ⭐⭐

@mexido Vahim derken

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido Vahim derken

Rabobank foleyin açıklaması: önümüzdeki haftalarda abd de işsizlik dahada articak.

• ⭐⭐

@mexido çok az demek istedim

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido çok az demek istedim

Suan ki basvuru sayisi ama daha oncekiyle birlikte toplam rakam olmayabilir ondan pek emin degilim.

• Issizlik sayisi ve tabii ki issizlik maasi icin basvurular hizli sekilde artiyor. Ama bu gecici bir durum. Bazi haberlere gore, ABD $6 trillion'a kadar kesenin agzini acabilirmis, eger yayilma durumu daha da uzarsa.

• ⭐⭐⭐⭐

Son 40 gün mü kaldı şimdi???

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |