Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tüm forum ahalisine günaydın. Gerçekten pozitif enerji saçılıyor forumdan. Herkesin umduğu gibi olur her şey.

• Herkese günaydın arkasaşlar

• ⭐⭐

Günayyyydınnnnnn😊

• Günaydın herkese 🙂

• hpishane sistemi her şeyde hayır vardır. abd de olan birkaç kişi söylüyordu çok dikkatli olmak gerek hpse düşülürse oradaki sistemden dolayı iş bulma ve tekrar normal adam olma çok zormuş.

• Herkese günaydınlar. Huzur dolu bir gün diliyorum hepinize

• @inxtria hayallerimi yaşayıp diğer hayallerime iş oluyorsun arkadaş 😃

• günaydın yoldaşlar 🙂

• ⭐⭐

keşke gc bana çıksa, keşke bu araba benim olsa 🙂

• @gariban gc çıktığı an TR de ulaşamadığımız araçlar orada çerez artık 🙂

• ⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller kazanırsanız zaten 3-5 gün uyuyamazsın.kafada hep hesap kitap
    Eşyalar verilmeye veya sayılmaya başlanır. Asıl ozaman işler tuhaflaşacak.

Valla uyumam Turgut abi doğru söylüyorsun 🤭

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar @clourpoint @Hyller kazanınca hepimiz bir gün rüyamıydı diye uyuyarak geçirmeliyiz uyanıp tekrar bakıp yok rüya değil diyeceğiz :)))

@haymatlos_ düşününce bile kaçıyor uykum 🙄 Yarın hiç düşünmeyeceğim diyorum olmuyor 😒

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bizim zamanimizda bu isler mektuplaydi. Ben ve esim ilk kazandiniz mektubunu aldiktan sonra (Mayis ayindaydi), vize gorusmesi sonuclanana kadar (Ocak ayindaydi), 8 ay boyunca hic soyle doyasiya bir sekilde uyumamistik desem yalan soylememis olurum! 🙂 Hep hazirliklar, hayaller, vedalasmalar birbirine karismisti...

@MySea aynı heyecanları yaşamak ve bekleyen arkadaşlarımıza tıpkı sizin gibi içtenlikle yazılar yazmak bize de nasip olur inşallah. 🙏

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

5 Mayıs için izin istedim. İş yerinde dayanamam sonuca her ne olurda olsun 🙈

abla bence 2 gün sonrasına filan iste çünkü ilk gün bakamayacaksın yoğunluktan 😃 bide zaten akşam 7 gibi açıklanmış olacak

@Rhonster artık naparız bilmiyorum hayaller hayatlar diyorum ya hep 🙈

• @Hyller Dilerim gerceklesir!

• ⭐⭐⭐

@dreams_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller bu sene sonuçları öğrenmek için şansımı zorlarsam terbiyesizim 🙂 geçen sene de bakmayacaktım, gaza gelip baktım da ne oldu, sonuç hüsran.
    Önce herkes baksın, en son ben bakacam.

@dreams_usa mutlaka bir hayır vardır ama totemi de eksik etmeyin 😁

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kazanırsak ben uyurum da, uyanık olduğum her sn başka şey düşünemem, kazandığımı gördüğümde işte o an kafayı kırarım aylarca bilg başından alamaz heralde kimse beni.
    Bu mevzulara ilk merak sardığımda 1-2 hafta içinde onlarca konu başlığı yüzlerce mesajı okumuştum, gece gündüz forum okuyodum, onun daha fenası olur herhalde, iş eyalet şehir okul bilet mevsimler bavullar cost of living hesapları edilecek vedalar anneye alınacak turist vizesi ooo, mülakat gerginliği, trump efendinin çıkarabileceği yeni yeni icatlarını saymıyorum bile.. kazanırsak da Allah yardımcımız olsun hee ☺☺
    Şöyle bir hayal edeyim diyorum randomly selected yazısını gördüğümü, acaba ne tepki veririm, bey ne tepki verir?🧐🧐 hiç kestiremiyorum valla 😁

@aysegul haftasonu İstanbul buluşmasına gitmiştik. Çıktıktan sonraki Bekleme sürecinin daha heyecanlı ve zamanın geçmek bilmediğini bizzat duydum kendilerinden. Olsun ama uyumayız napalım 😊

• ⭐⭐⭐

@Hyller Dilerim gerceklesir!

@MySea forumda okumuştum. Türkiye de çalışıyordum, burada sevdiğim işi yapıyorum diye... Kim yazmıştı hatırlayamıyorum ama beni bu söz çok etkilemişti. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐⭐

@inxtria, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. İngiltere'de yaşıyorum, geçtiğimiz Ekim ayında buradan başvurdum. Bu 2. başvurum, daha önce sanırım 2013 yılında başvurmuştum, çıkmadı. Pek ihtimal vermiyorum çıkacağına ancak yine de her sene deneyeceğim (Çıkarsa tabi ki ABD'ye yerleşeceğim).

@inxtria hoş geldiniz. Gönlünüze göre olsun inşallah sonuçlar BekliyoruZ sabırsızlıkla 🇺🇸

• @Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller Dilerim gerceklesir!

@MySea forumda okumuştum. Türkiye de çalışıyordum, burada sevdiğim işi yapıyorum diye... Kim yazmıştı hatırlayamıyorum ama beni bu söz çok etkilemişti. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz?

Evet aynen oyle dusunuyorum. Bende okumustum, bu yaziyi hatirliyorum.

Turkiye'deyken ben hep finans veya turizm alaninda calismak istemistim ama ikisini de yapamadim, hic oyle bir firsat yakalayamamistim. Once ticaret ile ugrastim orada, beni hic mutlu etmedi. Sonra ogretmenlik yaptim orada, mecburiyetten. Cunku ise ihtiyacim vardi. Yanlis anlasilmasin, ogretmenlik meslegini kucumsedigim icin degil kesinlikle. Sadece benim yapmak istedigim meslek degildi. Burada finans alaninda calisma imkanim oldu ve halen calisiyorum. Cok memnunum!

Turizm alaninda calisma firsatim buradada olmadi ama degisik websitelerinden degisik yerlere tatil paketleri buluyorum ve ailecek tatillere gidiyoruz. Ornegin, Nisan ayinda Kanada'ya gidecegiz. Yazin Turkiye. Kasim ayinda Portekiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |