Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@AgeGuns başınız sağolsun. Geride kalanlara sabırlar diliyorum

• @AgeGuns basiniz sağolsun. Size sonsuz sabırlar diliyorum.

• @AgeGuns başınız sağolsun

• @AgeGuns başınız sağ olsun. Hayat bir şekilde devam ediyor değil mi?

İşinizde de kolaylıklar dilerim.

• Merhaba arkadaşlar herkese çıkması umudu ile bende başvurdum bu sene 2 sorum var
    1-Kendim Açık Öğretim Lisesi Metal işleri mezunuyum. Fakat 15 Yıldır çağrı merkezlerinde çalışıyorum ve 2017/10'dan beri SGK da meslek grubum "Bilgi İşlem Destek Sorumlusu" Şayet çıkarsa bu durumda yine vize alabiliyor muyum. ve çıkar çıkmaz hayat arkadaşımla evlenip onuda götürebiliyor muyum.

2-Hayat arkadaşım maalesef isviçreden lise terk. Dili dönmediği için Türkiye'de Açık öğretim lisesini bitirmezi çok çok zor. Kendiside uzun yıllardır çağrı merkezinde çalışıyor fakat hem Job Zone hemde SVP Range karşılığı çok düşük. Kendisine mal varlığı göstersek kendisine vize çıkarmı ?ya da ne tavsiye edersiniz? bu durumda bana değil kendisine çıkarsa evlenme yolu ile bende faydalanabilir miyim?

Çok teşekkürler,herkese bol şanslar

• @AgeGuns başınız sağolsun.

@akeremsel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar selam, herkese bol şans.Ben başvuruda bize verilen confirmation number'ı kaybedenler ne yapabilir diye sormak istiyordum.
    Açıkçası başvurdum lottery'e fakat numarayı kaybettim şu anda ve sorgulayamıyorum başvurumu.Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler, herkese iyi günler.

Sonuçlar açıklandıktan son email adresine gönderebileceğin bir bağlantı oluyor.

• @cthax, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar herkese çıkması umudu ile bende başvurdum bu sene 2 sorum var
    1-Kendim Açık Öğretim Lisesi Metal işleri mezunuyum. Fakat 15 Yıldır çağrı merkezlerinde çalışıyorum ve 2017/10'dan beri SGK da meslek grubum "Bilgi İşlem Destek Sorumlusu" Şayet çıkarsa bu durumda yine vize alabiliyor muyum. ve çıkar çıkmaz hayat arkadaşımla evlenip onuda götürebiliyor muyum.

2-Hayat arkadaşım maalesef isviçreden lise terk. Dili dönmediği için Türkiye'de Açık öğretim lisesini bitirmezi çok çok zor. Kendiside uzun yıllardır çağrı merkezinde çalışıyor fakat hem Job Zone hemde SVP Range karşılığı çok düşük. Kendisine mal varlığı göstersek kendisine vize çıkarmı ?ya da ne tavsiye edersiniz? bu durumda bana değil kendisine çıkarsa evlenme yolu ile bende faydalanabilir miyim?

Çok teşekkürler,herkese bol şanslar

1- Size vize verilmesi için lise mezunu olmanız yeterli. Asıl talihli siz olursanız, hayat arkadaşınızla evlenip onuda götürebilirsiniz.
    2- Asıl talihlinin hayat arkadaşınız olması durumunda, minimum yeterlilikleri ( Lise mezunu olmak ya da bazı meslek gruplarına ait iş tecrübesine sahip olmak) karşılamadığı için, vize alabileceğinizi zannetmiyorum. Bir şekilde lise diplomasını alması gerekiyor İsviçre veya Türkiye’den.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akeremsel 5 mayısta aşağıdaki resimde ki gibi ekran olacak işte orada çizdiğim yerde gördüğün gibi uere tıklıyorsun daha sonra bilgileri doldurunca comfirm numaran çıkıyor. Yani bazen bazı kişiler dünyanın sonu geldi asla bulamazsın diye yazanlar var sakın onlara inanma ahan da ispatı işte bu kadar basit
    dv.jpg

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar bende bu sene hiçbir çekilişe sakız bile olsa katılmadım şansımı ziyan etmiyim diye büyüğüne sakladım bakalım🙂 Banada rüyamda 16 binlerde çıkmıştı hayırlısı bakalım

• New York'un yağmurlu bir gününde trafikten dert yanmaya hazır mısınız?

alt text

• ⭐⭐⭐

1500 parça puzzle aldım onla uğraşırken son günleri geçiriyorum. Sürekli çıkacak mı nolacak acaba düşüncelerinden uzak tutuyor. Tavsiye ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Biz 6 kişilik bir aileyiz 4cocuk var mülakatta para yerine ev göstersek olur mu?

ABD'de nasil gecinmeyi dusunuyorsaniz, bunu gostermelisiniz konsolosa. Eger evi nakite cevirecekseniz, bunu da dosyaniza ekleyin... olumlu yonde etki yapacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@UFUK-BİLMİŞ, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

sorum adminedir :bu sene için formda farkedilir bir azalış yoğunluk hissediyormusun? veya duyumlar var mı

Hayir. Tam tersi, bence daha cok online olan genc kitleden daha fazla basvuru oluyor gittikce...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetaydin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Greencard sonuçlarının açıklanmasıyla ilgili erteleme söz konusu olabilir mi?

henuz boyle bir aciklama yapilmadi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drrocky, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

herkese merhaba. aranızda yeniyim. ilk defa bu yıl başvurdum. gekliyoruz. şu an 12. sınıfım. öğrenim bilgisi bölümüne lise, diploma yok şeklinde işaretledim. bu yıl corona yüzünden okullar tatil oldu biliyorsunuz. mezuniyet gecikirse ne olur? yani ds260 ı göndermem gerektiğinde diploma elimde olması gerekiyor galiba. ds yi diplomayı alana kadar bekletsem(muhtemelen cok sürmez) öyle atsam verilen sira numarası riske mi girer?

Mulakat zamani diplomanizin elinizde olmasi yeterli olacaktir. DS-260 formunu, o anki bilgilere gore doldurmaniz yeterli.

• Korona ile mücadele eden pandemi polikiliğinde çalışan bir sağlık personeli olarak söylüyorum. Bu geceyi unutmayın tam 14 gün sonra , rekor sayıda enfekte sayısı açıklanacak...

Bu gece 1 aylık karantina , alınan bütün o önlemler... Hepsi çöpe gitti...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns Basiniz sagolsun; kendinize dikkat edin lutfen.

• Sokağa çıkma yasağını sokağa çıkarak kutlayan halk
    Sokağa çıkma yasağını kontrolsüz olarak bildiren yönetim
    👏🏻👏🏻👏🏻

• Bir günü daha geride bıraktık.

alt text

• @AgeGuns, Basiniz sagolsun.
    Kesinlikle, 14 yildir basvuruyorum ve form sitesinde takipteyim bunca sene benim de gozlemledigim kazandigini duyduktan sonra gelen insanlar ile dolu, formu takip eden bizler gibi kisiler sadece hayal kurmakta ne yazikki. O yuzden hayal kirikliklari ne yazikki kacinilmaz oluyor. Cikma ihtimali %1 bile degil malesef fakat bunu bilerek her sene basvurmaktan da kendimi aslinda alikoyamiyorum. Bir umut iste. Her ne kadar cikacagini dusunmesem de.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |