Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Oradaki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ya arkadaşlar az önce aşırı sinirlendim konu önemli değilde sadece merak ettim sizinle paylaşayım dedim günde 1 defa muhakkak sizde gerizekalı biriyle karşılaşıyormusunuz yoksa hepsini mıknatıs gibi ben mi üzerime çekiyorum?😡

Ne kadar problemli insanlarla karşılaşsak da gerizekalı demenizi etik bulmuyorum maalesef. Daha sabırlı, daha pozitif olmaya çalışmanızı öneririm. Evet bazen sabrımızı çok zorlayan insanlarla karşılaşıyoruz. Bunu düşünerek günümüzü daha fazla kötüleştirmeyelim 🙂

Sinirimi mazur görün lütfen gerçekten cok sinirleniyor insan karşısındakine doğru olanı anlatmak istiyorsunuz fakat ne hikmetse sizin anlattığımız doğru üzerinden polemik yaratma çabasındalar hayır benim anlattığım doğru üzerinden nasıl bir beceridir art niyet çıkarmak ona şaşırıyorum

• ⭐⭐

@asilelif eheeh bize niye yazmıyorsun ki

• ⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif eheeh bize niye yazmıyorsun ki

Neyi

• ⭐⭐

@asilelif dedin ya size yazmayacağım (anlatmayacağım) ama yazdım heryere diye moralini bozma iyi düşün iyi olacak herşey ee birde o anlattığını anlamayan insanın yanından hemen uzaklaş

• @asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ya arkadaşlar az önce aşırı sinirlendim konu önemli değilde sadece merak ettim sizinle paylaşayım dedim günde 1 defa muhakkak sizde gerizekalı biriyle karşılaşıyormusunuz yoksa hepsini mıknatıs gibi ben mi üzerime çekiyorum?😡

Ne kadar problemli insanlarla karşılaşsak da gerizekalı demenizi etik bulmuyorum maalesef. Daha sabırlı, daha pozitif olmaya çalışmanızı öneririm. Evet bazen sabrımızı çok zorlayan insanlarla karşılaşıyoruz. Bunu düşünerek günümüzü daha fazla kötüleştirmeyelim 🙂

Sinirimi mazur görün lütfen gerçekten cok sinirleniyor insan karşısındakine doğru olanı anlatmak istiyorsunuz fakat ne hikmetse sizin anlattığımız doğru üzerinden polemik yaratma çabasındalar hayır benim anlattığım doğru üzerinden nasıl bir beceridir art niyet çıkarmak ona şaşırıyorum

Doğruyu yanlış bilene denk gelmişsiniz 🙂
    Şuan sizinde siniriniz hoplamış.
    "Cahille girme münakaşaya; Ya sinirini zıplatır havaya, yada yazık olur adabına." - Hz Mevlana

• ⭐⭐⭐

merhaba forum ahalisi mutlu huzurlu güzel bir gün diliyorum herkese ALLAH işinizi gücünüzü rast getirsin.

• ⭐⭐⭐

@asilelif oluyor olmaz mı, hepimizin sabrının sınandığı zamanlar çok oluyor. İçinden 10 a kadar say 🙈 ve uzaklaş canım

• ⭐⭐⭐

Şafak da sayalım 84 son 🇺🇸

• ⭐⭐

@asilelif dedin ya size yazmayacağım (anlatmayacağım) ama yazdım heryere diye moralini bozma iyi düşün iyi olacak herşey ee birde o anlattığını anlamayan insanın yanından hemen uzaklaş

Ya yok konu çok basit olduğu için yazmadım çocuğun okulunun kaloriferleri bozulmuş diğer sınıfların velileri birbirlerine haber verip öğleden sonra çocukları okuldan alacaklarmış bende bizim gruba yazdım kaloriferler arızalanmış okulun durumu nasıl çocukları alalım mı diye iste çoğunluk yazmış biz alıcaz diye bu arada vir tanesi yazmış okulun kaloriferleri bozuk yoksa tasarruf yapmıyorlar diye bende yazdım kim tasarruf yapıyor dedi ki diye

• ⭐⭐

Doğruyu yanlış bilene denk gelmişsiniz 🙂
    Şuan sizinde siniriniz hoplamış.
    "Cahille girme münakaşaya; Ya sinirini zıplatır havaya, yada yazık olur adabına." - Hz Mevlana

Devamında cevap yazmadım zaten çocukların sağlığıyla tasarruf nasıl bağdaşır onu çözemedim

• ⭐⭐

@asilelif işte o grubun en malı oluyor (tabi haberi olup da senden önce haber vermeyen de ayrı sıkıntılı)

• @asilelif ben diğer velilerle görüşmüyorum bile. Bir toplantı oluyor. Herkesin derdi kendi başından geçen "kendisini kahramanlastirdigi" uyduruk hikayelerini anlatmak. Dedikodu. Benim çocuğum şöyle benim çocuğum böyle. Çocuklarını umursadiklarini sanmıyorum. Öğretmen artık bire bir yapıyor. Ben kızımın eksiği, yanlışı olup düzelteceği bir şey var mı? Benim yapabileceğim bir şey varmı? Bunu sorup öğrenip çıkıyorum. Yok o bunu demiş yok öbürü şöyle yapmış. Geyik...

• ⭐⭐

@asilelif işte o grubun en malı oluyor (tabi haberi olup da senden önce haber vermeyen de ayrı sıkıntılı)

Bazıları çocuklarını eve götürmüş bile ama bizim haberimiz yok tesadüf başka sınıf velilerinden öğrendim

• ⭐⭐

@Ibrahim-aşar bizim bir grubumuz bile yok veli toplantısında da numuneyim bir tane daha veli oluyor erkek olarak :)))) ama hep şikayet alıyorum nedense

• ⭐⭐

@Ibrahim-aşar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif ben diğer velilerle görüşmüyorum bile. Bir toplantı oluyor. Herkesin derdi kendine başından geçen "kendisini kahramanlastirdigi" uyduruk hikayelerini anlatmak. Dedikodu. Benim çocuğum şöyle benim çocuğum böyle. Çocuklarını umursadiklarini sanmıyorum. Öğretmen artık bire bir yapıyor. Ben kızımın eksiği, yanlışı olup düzelteceği bir şey var mı? Benim yapabileceğim bir şey varmı? Bunu sorup öğrenip çıkıyorum. Yok o bunu demiş yok öbürü şöyle yapmış. Geyik...

Bende görüşmüyorum ibrahim bey sorsan herkesin çocuğu mükemmel sürekli benim çocuğum yapmaz modunda millet ama ben haberleri yoksa haber vereyim çocuklar hastalanmasın dedim meğer herkesin haberi var çocuklarını eve götürmüşler bile halbuki ortak gruba yazmak bu kadar zor olmamalı

• @haymatlos_ bizim de gurubumuz var ama eşim grupta. Benim sinirlerim o kadar saçmalığı kaldırmıyor. Servis grubu var. Orda da saçmalık diz boyu. Anlatmak için yeterli kelime yok. Gerçekten düz mantık insan dolu çevremiz.

• ⭐⭐

@Ibrahim-aşar bizim bir grubumuz bile yok veli toplantısında da numuneyim bir tane daha veli oluyor erkek olarak :)))) ama hep şikayet alıyorum nedense

Valla bende eşimi gönderiyorum inanın tahammül sınırım yok çok geriliyorum

• @asilelif anlaşılan bizimki de o yüzden beni gonderiyoooor. Dur bakıyım dusuniyim bu konuda biraz. 😁😁😁

• ⭐⭐

@Ibrahim-aşar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif anlaşılan bizimki de o yüzden beni gonderiyoooor. Dur bakıyım dusuniyim bu konuda biraz. 😁😁😁

Oda hep 2 erkek kalıyoruz diye

• @asilelif benim contalar yandı. Haymatlos Rafet. Asıl elif sen Asil misin Elif mi? Nasıl 2 erkek kaldınız toplantıda.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |