Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamun aleyküm, hayirli günler dilerim 🙂 antalyadan selamlar herkese 😃 8 günlügüne tatile geldim

• ⭐⭐⭐

Saygı ve sevgilerimle değerli form arkadaşlarım.
    Umarın herşey yolundadır.

• ⭐⭐

@HPX YAAA ne tatili git sabina varmış yoo çekemiyor değilim de :)) özlerler seni

• Arkadaşlar boş duranı Allah sevmezmiş. Aşağıda yurttaşlık testi var. Bakın bakalım. 10 sorudan 6 tanesini doğru cevaplarsan geçiyormuşsun. Hadi bakalım kolay gelsin.

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX YAAA ne tatili git sabina varmış yoo çekemiyor değilim de :)) özlerler seni

Sagol ben sabineyi falan almiyim 😂 orkandan kactim buraya geldim burdada cok felaket soguk var :))))

• ⭐⭐

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Selamun aleyküm, hayirli günler dilerim 🙂 antalyadan selamlar herkese 😃 8 günlügüne tatile geldim

Iyi tatiller ablacım

• ⭐⭐

@HPX hawai yada brazil yapacaktın aslında hawai olurdu sana germany e vize alıyor sonuçta

• @dreams_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın günaydın da, ben bir konuda fransız kalmışım sanırım. GC kazanınca hesapta olmasını istedikleri rakam mı değişti? Hani 10\15 bin usd idi ya.

Rakam artık net değil, ama eskisi gibi de az değil. Özellikle yerleşmeyi düşündüğünüz eyalete, kişi sayısına, ve belki de (bu kısmı henüz çok net değil) beraberinde eğitim dil meslek vs gibi kriterlere göre değişiyor artık. Bu seneki mülakatlar (geçen kasım ayından bu yana) geçmişe göre çok farklı geçiyor, bir de geçen günlerde yeni public charge rule meselesi çıktı, artık maddi yeterlilik anlamında çok daha titiz bakacaklardır dosyaya da kişinin bizzat kendisine de..
    Eğer fikir sahibi olmak istiyorsanız güncel deneyimlerle ilgili, 2020 mülakat deneyimleri sayfasını mutlaka okumalısınız.

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@dreams_usa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın günaydın da, ben bir konuda fransız kalmışım sanırım. GC kazanınca hesapta olmasını istedikleri rakam mı değişti? Hani 10\15 bin usd idi ya.

Rakam artık net değil, ama eskisi gibi de az değil. Özellikle yerleşmeyi düşündüğünüz eyalete, kişi sayısına, ve belki de (bu kısmı henüz çok net değil) beraberinde eğitim dil meslek vs gibi kriterlere göre değişiyor artık. Bu seneki mülakatlar (geçen kasım ayından bu yana) geçmişe göre çok farklı geçiyor, bir de geçen günlerde yeni public charge rule meselesi çıktı, artık maddi yeterlilik anlamında çok daha titiz bakacaklardır dosyaya da kişinin bizzat kendisine de..
    Eğer fikir sahibi olmak istiyorsanız güncel deneyimlerle ilgili, 2020 mülakat deneyimleri sayfasını mutlaka okumalısınız.

Ne kadar fazla o kadar iyi.

• @asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Selamun aleyküm, hayirli günler dilerim 🙂 antalyadan selamlar herkese 😃 8 günlügüne tatile geldim

Iyi tatiller ablacım

Tesekkür ederim ablam 🙂

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX hawai yada brazil yapacaktın aslında hawai olurdu sana germany e vize alıyor sonuçta

Bidahaki sefere umarim :)) hawaii veya bahamas cok güzel olur

• Selamlar herkese 🙂

• @stras orası kesin ama işte imkanları dahilinde “o kadar fazla” doları olamayanlar özellikle, asgari ne kadar bulup buluştursam yeter diye mutlaka net rakam duymak istiyorlar.. ki haklılar, bu zamanda dolar birikimi yapmak çok zor, 6 liralık kur düşünüldüğünde..

• ⭐⭐ Yasaklı

Kisibasi onbes.Kemiksiz gerekiyor.egitimin zayif dil bilmiyorsan jenerik asgari ucret islerindeysen daha fazla isterler sponsor isteklifi isterler

• @stras tamam, ben başladım biriktirmeye yarın hazır olur 🙂

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kisibasi onbes.Kemiksiz gerekiyor.egitimin zayif dil bilmiyorsan jenerik asgari ucret islerindeysen daha fazla isterler sponsor isteklifi isterler

Bir ilave, rakamı belirleyen ilk parametre eyalet.. akrabam orada nj ye yerleşicem dersen 15 de yetmeyebiliyor artık..

• ⭐⭐ Yasaklı

Oklahoma nebraska kansas buralara gidicen

• @Calibraturbo valla atalım da kapağı bir şekilde montana bile olur 🙂

• O değilde hepimizin ortak hayali abd ve bu sayede eyalet haritasını forumda eline almayan yoktur herhalde 🙂 türkiyede yerini karıştıracağım iller vardır ama abd eyaletlerini nokta atış yaparım 🙂

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

O değilde hepimizin ortak hayali abd ve bu sayede eyalet haritasını forumda eline almayan yoktur herhalde 🙂 türkiyede yerini karıştıracağım iller vardır ama abd eyaletlerini nokta atış yaparım 🙂

2020 talihli arkadaşlarım Houston’da Belediye başkanlığı kuracaklar galiba 😉
    Oralara gidecek çok arkadaş olacak kanısındayım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |