Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Biz 6 kişilik bir aileyiz 4cocuk var mülakatta para yerine ev göstersek olur mu?

• @fifadan dv lottery devri yanlış hatırlamıyorsam bu yıl son.seneye dv program olacak.iş ve meslek statüsüne göre alımacak.benimde tam bilgim ypk da iş ve meslek grupşarının bir katsayısı var.forumda aratırsan kpnu hakkında bişgi alabilirsin.

• @clourpoint yani bahsi geçen yeni yasa devreye girecek diyorsunuz. Peki oraya yeni göç edenler bu yasadan etkilenirmi

• @fifadan dv program da anladığım kadarıyla kalifiye ve geçerli meslek sahipleri arasından puanlama usulü kendi isteğine göre seçecek.kendi işine yarayacak kişiler seçilecek.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX Olumlu düşün ki çıksın. Ben her sene böyle olumsuz düşünüyordum. Bu sene çok olumluyum. Kesssin çıkacak hatta çıktı, numaramın açıklanmasını bekliyorum diyorum. Bu taktiği geçen yıl Haziran ayından beri her konuda tatbik ediyorum. Her işim olumlu gidiyor.

Dogrudur abi, ozaman bu taktigi kullanmak lazim artik hayatta.. negativ enerjileri üstümüzsen atip olumlu düsünmek lazim. Insallah nasip olur hepimize 🙂

• @clourpoint @fifadan puanlama sisteminden bahsediyorsunuz sanırım, Canada örneğindeki gibi. Çekilişle değil de; yaş, eğitim, aile bireyleri, dil seviyesi, meslek, tecrübe vs gibi kriterlerin puanlanmasıyla yapılan başvurulara göre göçmen kabulü diyebiliriz.
    Trump bunu istiyor, bir süredir de gündemde, forumda da konusu var ama trumpın dv lottery sistemini değiştirmesi kolay değil ve henüz değiştirebilmiş de değil. Evet ilerisi için olası, tekrar başkan olursa da uğraşacaktır yine ancak gerçekleşmiş birşey yok henüz.

• sorum adminedir :bu sene için formda farkedilir bir azalış yoğunluk hissediyormusun? veya duyumlar var mı

• ⭐⭐

@clourpoint o yasa tasarısı kongreden geçmedi geçmez de zaten o yüzden DV devam ediyor aynen olduğu şekilde kongreye sunulmadı bile

• @fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Biz 6 kişilik bir aileyiz 4cocuk var mülakatta para yerine ev göstersek olur mu?

Malesef nakit gormek istiyorlar.

• Banned

@Franz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

green card çıkarsa böyle gezi videolarını abd içinde hobi olarak yapmayı düşünüyorum. destek verebilirseniz video için yorumda bulunabilirsiniz teşekkür ederim. bakalım greecn card süreci nasıl olacak ? abone olarak takipte kalın

Vay be özlemişim... Üniversitede son yılımda 7. yılımda Bahçecik KYK yurdunda kalıyordum. Ara sıra bu sahile de gelirdik.

• ⭐⭐⭐⭐

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX Olumlu düşün ki çıksın. Ben her sene böyle olumsuz düşünüyordum. Bu sene çok olumluyum. Kesssin çıkacak hatta çıktı, numaramın açıklanmasını bekliyorum diyorum. Bu taktiği geçen yıl Haziran ayından beri her konuda tatbik ediyorum. Her işim olumlu gidiyor.

Dogrudur abi, ozaman bu taktigi kullanmak lazim artik hayatta.. negativ enerjileri üstümüzsen atip olumlu düsünmek lazim. Insallah nasip olur hepimize 🙂

Samimi söylüyorum çok büyük etkilerini görürsün. İş, para, ev hayatı, aile ve akrabalar, iş arkadaşları, sosyal çevre, trafiğin açılmasından tut aklına ne gelirse. Her şey istediğin gibi oluyor. Yeter ki iste. Yani olumsuz düşündüğünde de olumsuzu istemiş oluyorsun. Olumsuz oluyor. Dur biraz olumlu gibi düşüneyim bakalım olacak mı diye falan da değil, bizzatihi her şeyin hali hazırda olumlu olduğunu hissederek böyle olduğunu düşün. Göreceksin ki her işin rast gidecek.

• ⭐⭐⭐

@fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@clourpoint seneye program devreye giriyor derken?

Bu sayfadaki sayın @Muhtaradana hocamızın iletisini ve sayın @crazycells in cevaplarını okumanızı tavsiye ederim ⬇⬇

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/5745

• Merhaba hepinize 2020 talihlileri bu süreç hakkında bilgisi olan var mı virüs sebebi ile konsolosluk kapalı mı görüşmeler yapılıyo ne zaman açılıcak bi bilgisi olan var mı. 2021 sonuçlarınada çok az süre kaldı şanşımız açık olsun.Hakkımızda ne varsa o olsun

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Samimi söylüyorum çok büyük etkilerini görürsün. İş, para, ev hayatı, aile ve akrabalar, iş arkadaşları, sosyal çevre, trafiğin açılmasından tut aklına ne gelirse. Her şey istediğin gibi oluyor. Yeter ki iste. Yani olumsuz düşündüğünde de olumsuzu istemiş oluyorsun. Olumsuz oluyor. Dur biraz olumlu gibi düşüneyim bakalım olacak mı diye falan da değil, bizzatihi her şeyin hali hazırda olumlu olduğunu hissederek böyle olduğunu düşün. Göreceksin ki her işin rast gidecek.

Dogrudur abi, hersey düsünceye bakar. Nekadar cok birseyi istersen hayatta ona göre olumlu olur hersey. Artik düsüncemizi böyle degistirecegim. Tesekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@mehmetturkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba hepinize 2020 talihlileri bu süreç hakkında bilgisi olan var mı virüs sebebi ile konsolosluk kapalı mı görüşmeler yapılıyo ne zaman açılıcak bi bilgisi olan var mı. 2021 sonuçlarınada çok az süre kaldı şanşımız açık olsun.Hakkımızda ne varsa o olsun

Kesin olarak açılış tarihi belli olmamakla beraber 17 Nisan’a kadar vize görüşmeleri yapılmıyor. Bu başlık altındaki bilgileri takip etmenizi tavsiye ederim ⬇⬇
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/7018?page=351

• ⭐⭐⭐⭐

@mexido, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Biz 6 kişilik bir aileyiz 4cocuk var mülakatta para yerine ev göstersek olur mu?

nakit şart değil nakite çevirebileceğiniz taşınmazlar ve araçlarda dahil edilebilir ki onlarda özellikle böyle diyor ne işinizden ayrılın ne de evi arabayı satın mülakata girmeden olaki vizeyi alamazsanız problem çıkmasın diye. @fifadan

• ⭐⭐

herkese merhaba bu zamanda insan kafayı toplayamıyor gelemiyor bilmiyorum zaman dar ama 3 ay önceki gibi değiliz tabi

• @mehmetturkan Nisan mülakatları iptal edildi,şu anda bekliyoruz

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tuncayarat evet 6 dan aşağı rakamlar görmemiz zor gibi genede belli olmaz.geçende hatırlarsın reis satın dedi herkes sattı elindeki doları avroyu fiyatları düştü .öyle bir şey daha olsa keşke

Faizi yukselmeleri lazim ki dolar dusus gostersin. Daha once faiz oranlari %20 civarlariydi herkes parasini tl ye cevirip faize koydu bu da bir nebze olsun dolarin atesini aldi. Fakat simdi faiz oranlari cok dusuk oldugu icin kimse faize koymuyor, dolar alip yatirimini ordan yapiyor.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

nakit şart değil nakite çevirebileceğiniz taşınmazlar ve araçlarda dahil edilebilir ki onlarda özellikle böyle diyor ne işinizden ayrılın ne de evi arabayı satın mülakata girmeden olaki vizeyi alamazsanız problem çıkmasın diye. @fifadan

Belli bir miktar paranin yaninda ev, araba kabul edilebilir bence diger turlu ev, araba tek basina cok etkili olmaz diye dusunuyorum. Mulakata girenlerin buyuk cogunlugu da muhtemelen nakit gosteriyordur. Hic para gostermeden evim arabam var bu sekilde mulakata giriyorum diyen duymadim. Isinizi evet birakin yada evinizi arabanizi satin demiyorlar aksi zaten yanlis olur da en azindan birazda nakit gosterebilmeni istiyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |