Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@semavi köpekli hayat nasıl kedili olanı az çok biliyorum da 🙂

• Günaydın ileri görüşlü arkadaşlarım 🙂

• Günaydın forum ülkesinin vatandaşları.hayırlı sabahlar👋

• @semavi kadir bey katılıyorum size.Hayat devam ediyor.insanın bazende paradan ziyade huzur istiyor.derin bir nefes istiyor.benimde bir bisikletim var arkadaşlarla dağlara çıkardık güzel bir etkinlik.dediğiniz gibi hayat standartların arttıgı bir ortamda hayattan zevk almakta güzel olur kanısındayım.

• Gunaydin herkese,

Daha kazanip kazanamiyacagimiz belli olmasa bile insan derinden derine arastirma yapiyor. Demin aklima su geldi. DS260 formunu doldururken bir adres vermek gerekiyor. Benim hic tanidigim yok Amerikada. Internette shipping forwarding yapan yani Amerikadan alisveris yapip kendi verdikleri adrese kargo geldikten sonra sizin istediginiz ulkelere gonderim saglayan firmalar mevcut. Adres kismina bu firmalardan uye olup alacagimiz teslimat adresini forma yazsak ve Amerikaya girdigimizde firma ile iletisime gecip green card geldiginde baska bir eyalete teslim edilmesini saglasak nasil olur? Ben sahsen bu tip firmalara guveniyorum ve green card'a bir yamukluk yapacaklarini sanmiyorum. Bir tek DS260 formuna bakan birisi bu adresi arattiginda depo oldugunu gorup iskillenebilir mi diye dusundum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@area51yolcusu şimdi baktım yenisiniz. Ondan böyle bir yazıyı yazmanız normal. Bu site diğer forum siteleri gibi değildir. Burada ki herkes ailedir. Herkes birbiri için yardım için canla başla uğraşır. Siz önce 5 mayısta kazandıktan sonra DS260 dolduracağınız zaman sadece hangi eyalet olduğunu yazarsan o eyalette kişi zaten sana yardımcı olması için sana mesaj yazacak. Bu yüzden hiç bir zaman bu konuda canını sıkma. Ayrıca şirket ismi yazamasın.

• Günaydınlar.

• Herkese hayirli sabahlar 🙂 calisanlara kolay gelsin

• @ayvalik10 Cevabiniz icin tesekkurler. Firma isimlerini kaldirdim. Ben kimseye yuk olmak istemem o yuzden boyle bir sey dusunmedim, aklima bu yontem geldi. Yardim edenler cikarsa tabi seviniriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@area51yolcusu bu forumu biraz daha incelerseniz yük olmayacağınızı zaten anlayacaksınız.

• Az önce şube teslim kargomu almak için yurtiçi kargoya şubesine gittim. Girdiğimde 2 kişi önümde vardı bende sıraya geçtim. Bir baktım kapıyı açıp giren hemen öne geçiyor bu şekilde 2 kişi sırada hakkımı yedi ve bunlar yaşça tahminim 50 ve üzeri dünyayı sözde görmüş insanlar. Ses etmedim(pişmanım 🙂 ).

Neyse şimdi kahvemi yudumlarken mekanda “susamam” şarkısı çalıyor. Bir umuttur yaşamak, günaydınlar ✋🏻

• 3 aydan düştük . Haydi hayırlısı inşallah çıkar 😂🤤

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kadar yolu

Bu arada işletmenizin videolarını izledim. Söylemiştim, çok video izleyemiyorum. Fırsat bulduğumda ilgimi çeken konulara bakabiliyorum. Maaşallah epey araç seçeneğiniz var. çoğu sedan ama. Suv'lar hemen satılıyor galiba 🙂 Allah işlerinizde muvaffakiyet versin. Gurur duyulacak bir Türk başarısı.
    Ağzınızdan da bal damlıyor. Köpek sorumluluğunu istemiyorum ama bisikletle gezmeye gidecek vakit bulmak, market alışverişleri meşhur zaten de, ufak ufak yapmaya gerek olmamasının hayali bile muazzam. Ki marketimiz var, dükkana bile mal alırken doya doya şöyle geniş geniş alamıyoruz 🙂

• Arkadaşlar vakit yaklaşırkan yavaştan araştırmalara başlasak mı yoksa kazanırsak eğer o zaman mk başlamalıyız ? Ben şahsen yavaştan şehir belirlemeye başladım açıkçası...

• ⭐⭐

benim ilk olunca eyalet belli bir vizenin basılıp gelmesini bekliyorum çıkmazsa ekime :))

• ⭐⭐⭐

@muhammed01 bey siz nereyi düşünüyorsunuz,sürekli texas,new jersey,Nyc ve ca hakkında konuşuluyor farklı yerlerle ilgili bilgi sahibi olmakta fena olmaz

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kadar yolu

Bu arada işletmenizin videolarını izledim. Söylemiştim, çok video izleyemiyorum. Fırsat bulduğumda ilgimi çeken konulara bakabiliyorum. Maaşallah epey araç seçeneğiniz var. çoğu sedan ama. Suv'lar hemen satılıyor galiba 🙂 Allah işlerinizde muvaffakiyet versin. Gurur duyulacak bir Türk başarısı.
    Ağzınızdan da bal damlıyor. Köpek sorumluluğunu istemiyorum ama bisikletle gezmeye gidecek vakit bulmak, market alışverişleri meşhur zaten de, ufak ufak yapmaya gerek olmamasının hayali bile muazzam. Ki marketimiz var, dükkana bile mal alırken doya doya şöyle geniş geniş alamıyoruz 🙂

Araç çeşitleri değişiyor. Şuan SUV çok mesela ...

Alışveristen kastım şuydu. Evinin altında yada karşında küçük bakkal yok . Öyle iş çıkışı iki ekmek 5 yumurta alamıyoruz. Mecbur bir kerede yüklü alınıyor. Yoksa çok harcıyoruz iyi yiyoruz anlamında demedim . Aman yanlış anlaşılmasın...

• ⭐⭐

@semavi ben ilk öyle anlamıştım arabayı doldurup dönüyoruz gibisinden :)) günaydın bu arada

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi köpekli hayat nasıl kedili olanı az çok biliyorum da 🙂

Zor. Kedi çok kolay...
    Bizim kedi ile köpek anlaşamıyor... Nasıl yapacgaim bilemiyorum ...

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi ben ilk öyle anlamıştım arabayı doldurup dönüyoruz gibisinden :)) günaydın bu arada

O hiç tarzım değil 🙂 videolarda bile yeme içme vs cekmemeye çalıştım hep. Hatta buranın alt standartları ile video çekip hava atarcasina yayınlayanlara kızarım hep...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |