Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

@Mustafa34 Kaynak isi heryerde olabilir bence bu sekilde bi sonuca ulasamazsiniz.Oncelikle hangi kaynak hangi alanda tecrubeniz var buna gore Indeed den arama yaparsaniz ortaya cikar zaten

• @ayvalik10 Anladim o halde bu benim icin cok iyi olacak tabi kazanirsam daha iyi 🙂 tesekkur ederim.

• @heleniki çıkarsa hemen çıkaracağım

• @Mustafa34 yanlış bilmiyorsam kaynakçı,berber,tesisatçı,marangoz,badanacı gibi daha çok el sanatı isteyen işler de çok kazanılıyor ABD'de. Tabi tam teşekküllü bir yazılımcı veya bütçe raporlama uzmanı gibi çok kalifiye işler kadar olmasa da TR deki gibi kazanç uçurumu olmuyor.

Denklik konusunda bilgim yok ancak eminim ki youtube da bunun hakkında içerik vardır.Eğer çıkarsa GC çok şanslısınız demektir.En azından çok "meşakkatli lisans derecesinde" denklik kovalamayacksınız demektir. Şayet kendi özelimde konuşmak gerekirse,GC çıkar ise 1-2 yıl yarı kalifiye işlerde çalıştıktan sonra yüksek lisans kovalayıp,bir altın bilezik daha eklemek olacak hedefim.

• Çok az kaldı arkadaşlar her geçen gün daha da heyecanımız artıyor

• Minnepolis teki son olaylar gösteriyor ki ABD de yaşayan biri kendi ve ailesini korumak için yasal çerçevede silah sahibi olmalı.
    işyerlerini evleri yağmalayıp yakıyorlar.yayınlanan videolar ve fotoğraflarda savaş alanı gibi.yağmayı engellemeye çalışan tekerli sandelyedeki birine
    yaptıklarıı gördükten sonra herkesin kendini koruması gerektiğii düşünüyorum.

• @imerafera aynı fikirdeyim bir müddet orda bu besleği yapıp daha sonra alanımda çalışmak diploma Avrupa Birliği onaylı ben araştırdım Almanya kabul ediyor muhtemelen amerikada sıkıntı olmaz benim düşüncem bu yönde selamlar

• @birumut Yağma elbette savunulacak bir durum değil ama buna neden olan ırkçı yapılanmayı da dile getirmeden buna değinmek doğru değil.

• Greencard mülakatında sosyal medya hesaplarını istiyorlar mı?

• @this-time89 göçmen olarak gideceğimz için biz bir çok olay ile karşılaşabiliriz. kendimizi ve ailemizi korumak adına yasal çercevede silah almak gerekliliğini belirtmek istemiştim.ırkçı olaylar herzaman oldu olacakta bunu engellemek çok zor.
    bir çok yerde ırkçılar ellerinde silahla poz veren fotolar dolaşıyor ortalıkta.ırkçılığı kabul tasvip etmesekte göçmen olarak giden biri burda bir taraf olmaktan çok kendini korumaya hazırlıklı olmalı.bu yağmalamalar sadece ırkçılık olaylarından sonra değil kasırga fırtına sonralarıda yaşanıyor.

• @birumut doğru, genel anlamda katılıyorum. Yalnız Trump tekrar seçilirse ve eğer kart çıkarsa bizim için zor bir Amerika olacağı kesin.

• ⭐⭐

işe geri dönüşü sağlamak için haftalık 450 dolar ödeme planlıyorlarmış işsizlik maaşı ile evde durmasınlar diye

• @this-time89 vizeyi aldıktan ve giriş yaptıktan sonra bir zorluk olmaz.trump ı yasalar ve mahkemelere yapılan itirazlar ile frenleyebiliyorlar.trump seçilirse abd de yaşayanlar değil çin rusya Türkiye gibi ülklerde yaşayanlar için zor bir dönem başlar.

• tunaydın arkadaslar zaman azalıyor suan bellı mı acaba cekılıs sonucları belkı de cekıldı tarıhı beklıyorlar yayınlamak ıcın 😃

• @Mustafa34 Diplomanın Abet akreditasyonlu olup olmadığını kontrol etmek isteyebilirsin.
    (Abet: Müdek 'in aksine daha saygınlığı olan ve Amerika merkezli bir akreditasyon kuruluşudur.)

• @this-time89 abicim bu ırkçılığı genele yayacak halleri yok..öyle bir şey olursa zaten abd diye bir şey kalmaz..apolitik bir ülkeden bahsediyoruz..abd nin belli başlı eyaletlerinde ve dünyanın her yerinde eğitimsizliğin kafatasçılıkla birleşmesiyle ne yazık ki yaşanıyor bu tip durumlar

• @crazycells telefonda nasıl ulaşabiliriz

• @Rhonster Sizlerin katılımıyla daha da güzel olacak inşallah. Müsait olan herkesi bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@omondoles ekim ayında sonra ki tüm DS260 formlarında istediler.

• @MySea bende bu şekilde hareket etmek isterdim, fakat en azından vize basılı pasaportu elime alınca, mülakatta onay aldıktan pasaporta vize basılıp gönderilme aşamasına kadar olan süreçte, bazı aksilikler bazen çıkabiliyor, sizinki iyi cesaret tebrik ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |