Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

yerimi rezerve ettim 😃

• İlk ve son tavsiyem yeni gelen arkadaşlar için.

*Sakın ama sakın bana çıkacak duygusuna kapılmayın.

*Araştırın öğrenenin bilgilenin bu süreç hakkında okumadık sayfa bırakmayın forumda.

*Para biriktirin aylık 40 - 100 - 300 ne gecerse dolar alıp kenara dolar olarak koyun.

*dil öğrenin mutlaka.

Hayal seviyenizi çok üstlere çıkarmayın. Tatlı hayal yeterli. Yoksa damdan düşmüşden, eşekten düşmüşten beter olursunuz.

*Biz yandık siz yanmayın. Hem bu ülkeyi yaşayın hemde orayı.

• Birde biz dede siz torun olarak ast üst ilişkisini şaşırmayın 3-5 nöbeti yazarım, ağaca selam durdurum haberiniz olsun 👌😁🤭😅🗽🇺🇸
      Saygılar.
  • ⭐⭐

@topraxxx peki 😟😄

• ⭐⭐

vay be gerçekten çok hızlıyız çokta hızlı toplardık arkadaşlar 2021'e selam olsun..

• Hadi hayırlısı Dv2021

• @victory ne guzel yazmissiniz. Biz son zamanlarda pek yerden kalkamiyoruz ama her dususun caniniz acisa da umutlariniz hayalleriniz cocuklariniz icin daha da azimle kalkisi olur. Siz de muhabbetle kalin.

• @topraxxx ne guzel tavsiyeler. Aba altindan sopa gostermek gibi olmus. Ogutu de ne yapmalari gerektigini de ozetlemissiniz kisaca...😅

• @lordbolton alistik bir kere biz yapmazsak kim yapacak.... 2021 e selam olsun....

• Gc nin demirbaşı olmaya namzet biri olarak yerimi alayım şimdiden 🙂

• ⭐⭐⭐

Ben de şuracıkta yerimi alayım 🙂 selamlar🙋🏻♀

• ⭐⭐⭐

• ben de ilk başvurumdu artık kısmet ne zaman çıkarsa @topraxxx arkadaşın dediklerine katılıyorum ama insanız işte umut fakirin ekmeği demişler bakalım ne zaman
    cıkacak

• Baya erken açılmış ama hiçyoktan diğer durumları takip ederken takılırız buralarda 😊 Devrecilik olacak tabi @topraxxx 2020 konusunda göremediklerim varsa yandı 😛 @Sinem ne yapmış acaba merak ettim haberi olan var mı😂😂

• Haydi hayırlısıyla bende yerimi aldım. ^^
    Benim hedefler gitsem de gitmesem de üzerine daha çok. Bunun da önceliği dil. Listening ve speaking üzerine kasacağım.
    BBC'nin Günlük Yaşamda İngilizce eğitim setini telefonuma koydum.
    Bir diğer çalıştığım sette English Club TV
    İzmir Meslek Fabrikasında A1 ve A2 kurslarına katılacağım.

3d modellemede seviyemi ve bağlantılı araçlarımı arttırmak.

**İngilizce A1-A2 için tarzancada olsa bir yerden başlamak isteyenler beni discord'dan ekleyebilir. Grup kurabiliriz.
    Discord ID'im : ** Turan#3082

BBC'nin Günlük Yaşamda İngilizce Alternatif link

• reserved 🙂

• ⭐⭐⭐

@oradaki DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Baya erken açılmış ama hiçyoktan diğer durumları takip ederken takılırız buralarda 😊 Devrecilik olacak tabi @topraxxx 2020 konusunda göremediklerim varsa yandı 😛 @Sinem ne yapmış acaba merak ettim haberi olan var mı😂😂

Bende merak ediyorum @sinem i ne yaptı acaba? @sinem ses ver 🙂

• nasıl da döndük dolaştık geldik yine bekleme odasına ama? 🙂
    loading ---> yeni 1 yıllık sabır yükleniyor.. 🙂

• Bu yıl ilk başvurumu yapacağım, Kova burcu olmamdan dolayı oldukça sabırsız bir insanımdır, Nasıl sabredeceğim nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. Desteklerinizi bekliyorum 🙂 Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar çok ayıp bana da yer ayırın bari. Dile kolay 1 yıl beklemedeyiz 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |