Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @imerafera Hocam siteyi yenile ilk soy adını yaz öyle dene

• Arkadasima cikmis case:38xxx fakat kendisinin haberi yok:)

• çıktı ama case number 44k. pek umudum yok ama ds-260'ı doldurdum hemen, abd adresini none-none yazıp geçtim umarım sorun olmaz.

• 2020EU00055*** hayırlısı olsun hakkımızda...
    Çıkan arkadaşların ben de dahil genelde case number yüksek ama en azından büyük bir aşama atlattık. @crazycells dediği gibi bir an önce formu doldurup göndermek lazım.

• bi anı kalsın bakalım çıkmadı

• İlk başvuruda çıkan şanslılardan olamadık maalesef. HAS NOT BEEN SELECTED yazısını tatmış olduk. Ekimde ve 2020 mayısta görüşmek üzere DV2021 umutları için henüz çok erken 🙂 kazanan talihlileri tebrik ederim. Hayırlı ramazanlar.....

• @vermaynen turist vizesi ile ne yapabiliriz ki? Bende var 2025’e kadar gecerli ancak calisma izni olmadan ne isimize yarar ki hic birsey yapamayiz

• Bu sene 4 arkadaşıma başvurdum ama 4 tanesi de has not been selected. Her sene çıkma şansı azalıyor ama hayırlısı olsun herkes hakkında.

• Bak Melih şuan Amerika'dasın.
    Neyse seneye inşallah nasip değilmiş.

• @omertug Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. İnşallah current olur bütün numaralar. Tebrik ederim birazcık buruk bi tebrik ama inşallah gönlünce olur.

• @omertug hayirli olsun. Bol sans. Belli olmaz sureci tamamlarsiniz hemen belki de ?genelde forumda yazanlarin numaralari yuksek.moraliniz aakin bozmayin.👏

• İlk defa başvurup çıkanlar kervanına katıldım. Case number 2020EU00007XXX. Herkesin gönlünce olsun

• @uhkaya cok sevindim numaraniz da cok iyi. Bol sans arkadasim. Sutec cabucak hallolur insallah...👍👏

• HAS NOT BEEN SELECTED....Hepimiz için en iyi olanın başımıza gelmesi dileğiyle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

• @uysalkedi çok teşekkür ederim. Asıl sıkıntılı süreç bundan sonrasıymış umarım dediğiniz gibi çabuk atlarım.

• İlk başvurumda çıkmasına ne dersiniz. Ben inanamıyorum. Ne yapmam gerektiği hakkında hiç fikrim yok.

• Yasaklı

@oguz3800 cn kaç

• @kivo Şu an bilmiyorum. Nasıl bakacağım? O heyecanla siteyi kapattım şimdi erişim yok.

• @oguz3800 cook sevindim sansli kisilerdensiniz. Bugunu heyecan biraz uykusuzlukla karisik gecirip sonra da guzel bir uyku cekin. Ya da disari cikip bagirin. Arkadasinizla esinizle kahvalti yapin. Bilemiyorum nen numarama bakamadim daha. 4. Basvurumuz bizim de. Isallah numaraniz da dusuktur. Tekrar tebrikler.👏👍

• @air_technic DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

2020EU00040XXX

2020EU00049XXX aynı şekilde bende

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |