Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bize de çıkmadı,diğer arkadaşlara bol şanslar diliyorum.

• Bu senede çıkmadı...

• has not been selected

• has not been selected

• has not been selected

• Malesef

HAS NOT BEEN SELECTED
    HAS NOT BEEN SELECTED

Eşime de bana da çıkmadı.

Pes etmek yok seneye devam...

Umarım henüz bakamamış olanlar kazanır. Her kazanamadım yazana karşılık sizin şansınız daha da artıyor 🙂

• Bakamadım

• Girmiyor bir türlü siteye

• has not been selected
    saygılar 🙂

• HAS NOT BEEN SELECTED
    Forumdan çıkaran yok 🙂 saygılar

• Bu sayfayı açabilmenin bir yolu yöntemi var mıdır? Ne yapsam açılmıyor

• ⭐⭐⭐⭐

@emir600rr Geçmiş olsun Emir. Seneye kısmet. Bizde de durum aynı.

• Çıkmadı bize de maalesef. Umarım çıkan arkadaşlar vardır. En azından onlar için sevinmek isterim açıkçası. ✌

• Sayfaya ulaşamıyorum. Ulaştığımda sonucu paylaşacağım.

• @mavisland crome disinda bir tarayici deneyin.Ben de yesilkart foruma giremedim. Tarayici degistirdim. Sonuca gece 12 de bakacagim.

• Arkadaşlar ben giriyorum siteye ama numarayı ve soyadımı doğru yazdığım halde sorun var diyor noktalama hatalı diyor neden çözemedim? Sizce?

• @olcayist insallah kazandiginiz icin boyledir. numarami unuttum seceneginden girin.Turkce karekter girmeyin buyuk harfle deneyin. Comf. No yu belki yalnis almissinizdir.

• Bu sitede de yoğunluktan dolayı sunucu hataları vermeye başladı, henüz kontrol edemedim...

• has not been selected 😞 çıkmadı be napalım ölüm yok ya hayal kurmaya devam seneye bir daha umarım..

• HAS NOT BEEN SELECTED
    😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |