Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu yil secilemeyen arkadaslara gecmis olsun, umarim bir sonraki cekilis sonuc farkli olur.

• ⭐⭐

@crazycells DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Bu yil secilemeyen arkadaslara gecmis olsun, umarim bir sonraki cekilis sonuc farkli olur.

Umarım, gerçekten bir yıkım oldu bu sene.

• Ben ve eşim yine has not been selected gördük 🙂 Artık rotayı Avustralya yönüne çevirdik tabi yine başvururuz.

• dün itibari ile ds-260 formunu doldurum onayladık artık sabırla beklemeye başladık. Eşimin çarşamba 16:00 da başvurusunu yaptığımız pasaportu Cuma 11:00 da elimizdeydi çok hızlı oldu. 2017 deki gi olursa ekim ayında bile randevu alabilriz gibi. ama son iki yıla da baktığımda yinede geç değil ocak gibi gözküyor. @crazycells e ne kadar teşekkür etsem azdım forum herşeye cevap veriyor ve tüm süreci kolaylıkla yönetebiliyorum. whatsapp grubu ve buluşma için bende varım.

• Arkadaslar merhaba, muhtemelen sorumu cevabı vardır daha onceki postlarda ama aramalarıma ragmen bulamadım. 12 binlerde basvuru sıram, ds-260 formunu ne zamana kadar göndermem gerekiyor?

• @phozz siz 7 binlerdesiniz sizin ocakta oluyorsa mülakat, biz 10 binlerde olanlar umudu keselim o halde.. 😕

• O kadar totem yaptım yine çıkmadı. Böylelikle 3. Başvuruyu da tamamladık. Seneye de çıkmayabilir ama o heyecanı yaşamak ve muhabbet etmek mutlu hissettiriyor insanı. Çıkmasa da sorun yok. Bu ortamı kaybetmeyelim yeter. 🙂

• @phozz DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

dün itibari ile ds-260 formunu doldurum onayladık artık sabırla beklemeye başladık. Eşimin çarşamba 16:00 da başvurusunu yaptığımız pasaportu Cuma 11:00 da elimizdeydi çok hızlı oldu. 2017 deki gi olursa ekim ayında bile randevu alabilriz gibi. ama son iki yıla da baktığımda yinede geç değil ocak gibi gözküyor. @crazycells e ne kadar teşekkür etsem azdım forum herşeye cevap veriyor ve tüm süreci kolaylıkla yönetebiliyorum. whatsapp grubu ve buluşma için bende varım.

Önceki yıllara kıyasla Tahminen kasım en geç aralık ayında numaranız gelir.Tebrikler

• @ahmetkocyigit DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Arkadaslar merhaba, muhtemelen sorumu cevabı vardır daha onceki postlarda ama aramalarıma ragmen bulamadım. 12 binlerde basvuru sıram, ds-260 formunu ne zamana kadar göndermem gerekiyor?

numaranız iyi. formu ne zaman gönderirseniz ona göre ocak yada şubatta gelebilir sıranız. Yanlıslık yapmadan acele etmeden doldurun formu.Acele edip hemen formu sindirmeden gönderen arkadaşlarda malum hata olabiliyor.Numaranız küçük olduğu için çok acele etmeniz gerektiğini düşünmüyorum.Önümüzdeki bi kaç ay içinde gönderebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetkocyigit DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Arkadaslar merhaba, muhtemelen sorumu cevabı vardır daha onceki postlarda ama aramalarıma ragmen bulamadım. 12 binlerde basvuru sıram, ds-260 formunu ne zamana kadar göndermem gerekiyor?

Boyle bir son tarih yok. Konulari tekrar okuyarak surecin nasil isledigini anlamaya calismalisiniz.

Ayrica: https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Arkadaşlar bana çıktı sıralamam 6 bin lerde kardeşimide kendimle beraber götürebilirmiyim acaba.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetq DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar bana çıktı sıralamam 6 bin lerde kardeşimide kendimle beraber götürebilirmiyim acaba.

Maalesef cesitlilik vizesi sansindan sadece es ve 21 yas alti cocuklar yararlanabiliyor. Aile sponsorlu gocmenlik icin su konuyu incelemelisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• @crazycells teşekkür ederim hocam

• sıralamam 26xxx hayırlısı diyelim. yalnız aklımı kurcalayan geçen sene 25575 ile bitirmiş. acaba ben gidebilir miyim ?

• @stilll 2018 öyle bitti şuan 2019 devam ediyor. Bu sene case numberlar yüksek aradaki boşluklar çok olabilir. Muhtemelen current olursunuz ama her ihtimali düşünmek lazım tabiki.

• @oradaki teşekkürler

ds 260 formunu hızlı doldurmam bir şey fark ettirmiyor okdugum kadarıyla. henüz hangi eyalet olacagına karar veremedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stilll DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@oradaki teşekkürler

ds 260 formunu hızlı doldurmam bir şey fark ettirmiyor okdugum kadarıyla. henüz hangi eyalet olacagına karar veremedim.

yine de cok geciktirmeyin. Onumuzdeki haftalarda gonderin.

• Merhaba, DV2020 GreenCard talihliyisim, fakat case number 54xxx, umarım sıra gelir..
    Kazanan arkadaşları tebrik ederim...

• @cerenelisa aynı kaderi paylaşıyoruz 53xxx de benim bakalım bize sıra gelecek mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |