Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gezgin34 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Herkes gönlünden geçeni yaşasın, ilk seferde, başvurunun bitmesine 1 gün kala başvurdum. izmirle hiç bir alakam yok. Evli ve çocukluyum, baya sorularım olacak evli ve çocuklu giden arkadaşlardan yardım bekliyorum. 🙂 hepinize sevgiler.

Evli ve çocuklu 3 yaş 🙂

• @qwert345 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar bir sorum olacak .Ds260 ı erken doldurmanın ne gibi faydası var acaba? Pasaporta başvurdum önümüzdeki hafta elime geçer ama sizce pasaport elime ulaşmadan formu foldurayım mı yoksa pasaportun gelmesini mi bekliyeyim.Sıram 54XXX.

Erken doldurmanın söyle bir faydası var kendi numara aralığına bülten açıklandığı varsayarak tabiki ds 260 i önce dolduran ek belge talebi vs. İslemleri daha önce olacak ve bir tık avantajlı konuma geçecek.bu şekilde biliyorum yanlıs biliyorsanız bilgi arkadaşlar düzeltin 🙂

• Arkadaşlar herkese merhaba .
    DS260 Formunu tamamlayıp son aşama olan Sign and submit kısmına kadar geldim.
    En son kısımda sorulan soru Enter your KCC Case Number: Bu soruya case numaram olan 2020EU00036XXX Numaramı yazdım. Daha sonra pasaport bilgimi girdikten sonra submit etmeye çalıştım ama malesef CASE NUMBER hata veriyor. Farklı tarayıcılardan da denedim olmadı ? Böyle bi sorun ile karşılaşan varmı .Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• @fitperson halit arkadasimda da ayni problem var. cof. Numarasiyla girilemiyor. Unuttum secenegini tikladiginda da ya email adresinden ya da dogum tarihinseki ay ve gun kisminin yerleri degistigi icin mi bilmiyoruz ogrenemedi. Siz email ve dogum tarihinden eminseniz unuttum kismindan giris yapabilirsiniz ya da cof. Number i biliyor ama cikmiyorsa muhtemelen birbirine yakin olan o-1 B-8 I-1 gibi harflerin yerini degistirip tekrar bakin ya da crayzcell e mesaj atin. Belki bir yere mesaj atmak icin sizi yonlendirir.

• @nesatceri kendim marangoz ustasıyım. Eşimde kimyager.

• @emresel bildigim kadarıyla Eu ile case numaran 36xxx arasındaki sıfırları silmen gerekiyor hocam öyle denersen muaffak olacak diye hatırımda kalmış

• @emresel EU dan sonraki 3 sıfırı silip submit edebilirsiniz

• @cenkay Çok teşekkür ederim işe yaradı 🙂

• @emresel rica ederim hayırli olsun

• This post is deleted!

• @unborn reklam yapmayın unborn. Link verdiğiniz adresleri silin. Bu forum ücretsiz olarak hertürlü yardımı zaten yapıyor. Hertürlü bilgi kat kat fazlası ile mevcut.

• @topraxxx kusura bakmayın, benim amacım gerçekten kendi bulduklarımın kötü bir ünü var mı, güvenilir mi değil mi olduklarını anlamaktı. kendileriyle hiç bir bağlantım vs. yok ima ettiğiniz buysa... imanızdan da rahatsız oldum.. zaten google'da yazdığınzda karşınıza çıkan bir kaç firmadan biri... siliyorum...

• This post is deleted!

• @arifcinar yani bizde cok fikir sahibi değiliz benimde eşim uzun zamandır araştırıyor. Bizim maddi imkânlarımıza ve hava sartlarimiza uyan yerler austin ve houston düşünüyoruz.

• @riderman ve @qwert345 arkadaşlar hakkımızda hayırlısı, benim 2 buçuk yaşında bir kızım var ve temmuz ayında doğacak bir erkek çocuğum olacak. bu DS 260 formunu doğumdan öncemi sonramı doldursak bilemedim. yardım bekliyorum bütün forumdan:)

• @emresel DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

000

@EmreSEL EU dan sonraki 3 tane 0 ı yazmıyorsun orada. youtubede video var en son kısımdan izleyebilirsin

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@fthmhmtr DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@crazycells Çok teşekkür ederim bilgiler için en kısa zamanda nişanlım için dolduracağız ve en yakın nikah tarihlerini gözden geçireceğiz. Peki bu sıralama için ne kadar hızlı davranmalıyız ?

sizin icin cok aceleye gerek yok 🙂 onumuzdeki birkac ay icinde gonderebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@evildoer DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@crazycells Çok da konuşmaya değmez gibi 45 binlerdeyim zaten gelmesi imkansız gibi bir şey. ama 10 yıldan fazla olduğuna eminim yaklaşık 16 yıl falan önce.

o belli olmaz.

bu durumda ban kalktigi icin bir sorun yasamazsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esranboylu DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@crazycells bir şey sormak istiyorum. Ben ds260 formunu yolladım ne zaman geri dönüş yaparlar acaba facebook da bir arkadaş kendine onay maili geldiğini yazmış cok hızlı bir süreç olmuş. Bize hala bir mail gelmedi.

Onumuzdeki birkac ayda gelir. O arkadasin bahsettigi asama ile sizin bahsettiginiz asama ayni degil.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

169

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.4k

| | | |