Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Orhan-Cabarov hahaha yox normal yazırsan narahat olma 😉

• @Masda Salam, bugün baki daki tanış asan xidmetle danışıp öğrendi. Uzun iş olur, noterden vekalet ver,p apostil elemek lazımdı, sonra tercüme olmalıdı, ondan sonra kargoynan azerbaycana göndermelıyem. Bir sözle uzun iş olur. İstanbul da pulnan bu işi gören var, 120 dollar demişti bugun danıştım, 100 dollar endirim eledi.

Dedi hecne gazanmırıq ele 96 dollar herclere gedir dedi ne geder düzdü bilmirem ama men özüm elemek istesem ele hardasa eyni pul çıxır. Bir de çox zehmetli iş olur, ele ona göre 100 dollar verim kağızı türkiye ye getirsin 10 güne.

• @Orhan-Cabarov Xeyirli olsun 🙂 Mence de doğru deyir aşağı yuxarı eyni pul çıxır. Neyse Görək bu gün danqabaş Trump ne qerar verecek 😂

• @Masda Sağolun. 🙂

• @crazycells merhaba, formu doldururken adresleri ingilizce mi yazmamız gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunelll, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@crazycells merhaba, formu doldururken adresleri ingilizce mi yazmamız gerekiyor?

Kendi dilinizde ama ingilizce karakterlerle yazabilirsiniz. Eger zorlaniyorsaniz ingilizceye de cevirebilirsiniz.

• @crazycells teșekkürler, bide șöyle bir durumum var, benim birkaç adresim azerbaycanda, o adresleri azerice değil de ingilizce yazdım, turkiyedeki adreslerimi ise ingilizce karakterle ama türkçe ne șekildeyse öyle yazdım. Adreslerin yarısı türkçe yarısı ingilizce yazılmıș gibi duruyor bunda sıkıntı olur mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunelll, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@crazycells teșekkürler, bide șöyle bir durumum var, benim birkaç adresim azerbaycanda, o adresleri azerice değil de ingilizce yazdım, turkiyedeki adreslerimi ise ingilizce karakterle ama türkçe ne șekildeyse öyle yazdım. Adreslerin yarısı türkçe yarısı ingilizce yazılmıș gibi duruyor bunda sıkıntı olur mi?

sorun olmaz.

• Merhaba, sizce aşıları Bakü'deki SOS kliniğinde yaptırsam Ankara konsolosluğu sonuçları kabul eder mi yoksa illa Ankara konsolosluğunun anlaşmalı olduğu bir klinikte mi yaptırmam gerekiyor?
    Avukat Ayhan Öğmen’e sordum, Ankara konsolosluğu kabul etmeyebilir ama emin değildim dedi...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asaph, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Merhaba, sizce aşıları Bakü'deki SOS kliniğinde yaptırsam Ankara konsolosluğu sonuçları kabul eder mi yoksa illa Ankara konsolosluğunun anlaşmalı olduğu bir klinikte mi yaptırmam gerekiyor?
    Avukat Ayhan Öğmen’e sordum, Ankara konsolosluğu kabul etmeyebilir ama emin değildim dedi...

Cok buyuk bir ihtimalle kabul etmeyecekler. Her konsolosluk anlasmali oldugu doktordan kabul ediyor sadece bu belgeleri... Fakat daha once Azerbaycan ozelinde bu durumu gormedigim icin ben de %100 emin konusamiyorum, isterseniz bunu Ankara'daki konsolosluk acildiktan sonra kendilerine sorun. Fakat kabul etmeyeceklermis gibi planlarinizi yapin...

• @crazycells teşekkür ederim

• Salam.pasportumun vaxdina az qalib.deyişsem problem olmaz?ds 260 formunu doldurmusam.pasportuda orda qeyd elemiwem

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dashqin, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Salam.pasportumun vaxdina az qalib.deyişsem problem olmaz?ds 260 formunu doldurmusam.pasportuda orda qeyd elemiwem

onu dəyişdirə bilərsiniz, heç bir problem yoxdur. Pasportu dəyişdirdikdən sonra forma haqqında məlumat dəyişdirin. KCC-yə bir e-poçt göndərə və formanı aça bilərsiniz.

• @crazycells e poctu gondermeyi ve formu nece acacagimi bilmirem

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dashqin, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

@crazycells e poctu gondermeyi ve formu nece acacagimi bilmirem

nümunə olaraq aşağıdakı e-poçtdan istifadə edə bilərsiniz:

Principal Applicant Name: .......Ad Soyad
    Case Number : 2021EU000.....
    Date of birth: 12-31-19999
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: TURKEY

Dear Sir/Madam,

Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

Thank you.
    Regards.

• SAGOLUN...

• Bu ileti silindi!

• Herekese Salamlar. men universiteti teze qurtarmışam ve herbi biletim yoxdu. KCC-ye Herbi bileti evez eden ne sened göndermeliyem ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LeoMessi, içinde söyledi: DV2021 Azərbaycan Green Card lotereyasi qalibləri

Herekese Salamlar. men universiteti teze qurtarmışam ve herbi biletim yoxdu. KCC-ye Herbi bileti evez eden ne sened göndermeliyem ?

Hərbi xidmət etməmisinizsə, göndərməyə ehtiyac yoxdur. Ancaq göndərmək də yaxşıdır. (Aşağıdakı düzgün məlumatları oxuya bilərsiniz.)

• @crazycells Qardaş bu saytta yazıblarki Herbi xidmette olub olmamağınnan asılı olmayaraq sened getirmelisiz Voyenkamatdan. Eger bu sened olmasa İntervyudan kesilessiz. mende öyrenmek isteyirem hansi sened göstermeliyem ? Herbi biletim yoxdu bes onda hansi senedi gistermeliyem

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |