Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
Lütfen DV2020 ve DV2021 talihlilerine destek için şu linkteki dilekçeyi imzalayın! Dilekçeye direkt olarak şu linkten de ulaşabilirsiniz.
DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Amerika'ya büyük umutlarla gelip mutlu olamamak

• @serkanist, içinde söyledi: Amerika'ya büyük umutlarla gelip mutlu olamamak

@Sercan-Özüsağlam umarım güzel geçer seninde dostum artık adım atmak en iyisi uzadıkça sıkılıyor insan . 🙂 motivasyon yüksek tutmaya çalışıyorum cidden.

@FreeWoRLD nasılsın 🙂 ciddi evet öyle oldu benım için bekle bekle nereye kadar ciddi. bir adım atalım dedik 3-4 ücretsiz izin istedim işallah çıkar . çıkarsa o sürede biraz ortama bakmak istiyorum :

Amacım: bir bakacağım ayakta kalacakmıyım - eğer işler yolunda giderse ; baktım oluyur çalışma para ortam- o zaman ocak gibi geri gelir: nisan mayısa kadar çalışıp bu sefer 9 aylık bir dil kurusna gideceğim- işte ozaman herşey tam olarak belli olur bir yolunu bulup o 9 ayda . olacak herşey. işler yolunda giderse .

kendi ayaklarımın üzerinde durabilirsem o zaman istifa ederim gelip- dil eğitimimle kalıp yasal yollardan bir ortam kurmaya çalışacağım işalllah .

zor ama ne yapalım bakalım …

şimdi deneme yapmaya gidiyorum kendimi sıkmadan- asla : 3-4 ay ortama bakacağım bakalım ne olacak

yazarım zaten işalllah .

biletlimi aldım thy 🙂

teşekkürler dileklerizi için hepinze .

@serkanist Konuyu hortlatmis oluyorum ama merak ettim, nasil gidiyor hayat Amerika'da diye? Hala geri donmeyi dusunuyormusunuz?

Log in to reply

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

9.1k
Users

2.5k
Topics

149.9k
| | | |