Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar şu iletideki kuralları okumalılar ve tüm kurallara dikkat etmeliler.

Amerika'ya büyük umutlarla gelip mutlu olamamak • @serkanist, içinde söyledi: Amerika'ya büyük umutlarla gelip mutlu olamamak

  @Sercan-Özüsağlam umarım güzel geçer seninde dostum artık adım atmak en iyisi uzadıkça sıkılıyor insan . 🙂 motivasyon yüksek tutmaya çalışıyorum cidden.

  @FreeWoRLD nasılsın 🙂 ciddi evet öyle oldu benım için bekle bekle nereye kadar ciddi. bir adım atalım dedik 3-4 ücretsiz izin istedim işallah çıkar . çıkarsa o sürede biraz ortama bakmak istiyorum :

  Amacım: bir bakacağım ayakta kalacakmıyım - eğer işler yolunda giderse ; baktım oluyur çalışma para ortam- o zaman ocak gibi geri gelir: nisan mayısa kadar çalışıp bu sefer 9 aylık bir dil kurusna gideceğim- işte ozaman herşey tam olarak belli olur bir yolunu bulup o 9 ayda . olacak herşey. işler yolunda giderse .

  kendi ayaklarımın üzerinde durabilirsem o zaman istifa ederim gelip- dil eğitimimle kalıp yasal yollardan bir ortam kurmaya çalışacağım işalllah .

  zor ama ne yapalım bakalım …

  şimdi deneme yapmaya gidiyorum kendimi sıkmadan- asla : 3-4 ay ortama bakacağım bakalım ne olacak

  yazarım zaten işalllah .

  biletlimi aldım thy 🙂

  teşekkürler dileklerizi için hepinze .

  @serkanist Konuyu hortlatmis oluyorum ama merak ettim, nasil gidiyor hayat Amerika'da diye? Hala geri donmeyi dusunuyormusunuz?


Log in to reply
 

Benzer Başlıklar

Çevrimiçi Kullanıcılar

35
Online

7.7k
Users

2.3k
Topics

127.0k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB