Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@rigsmaer mulakat tarihinizi ertelemek mumkun degil; ancak mulakat tarihi gectikten sonra, mulakata girmeye hazir oldugunuzda konsolosluga ulasarak yeni bir mulakat tarihi isteyebilirsiniz. Fakat gunu sizin kararlastirmaniz olasi degil.

• arkadaşlar merhaba. sisteme sonradan eklediğim 5 aylık çocuğum için bütün verileri doldurtuyor sistem. bir yanlışlık olabilir mi. bebek için güvenlik sorularına kadar dolturtuyor olması garip geldi bana.

• @dtkan hayır yok, bizde doldurduk

• arkadaşlar benim sıralamam 53 binde daha önce böyle yüksek bir sıralaması olan hiç kimseyi görmedim. ben boşuna mı bekliyorum acaba imkansız gibi birşey galiba beni çağırmaları.

• @oktayusa merhaba, boşuna beklemiyorsunuz sadece diğerlerinden fazla daha da fazla bekleyeceğiz o kadar... şimdiden umutsuzluğa kapılmayın. Ayrıca imza alanınızı lütfen doldurunuz ki cevap verirken daha net bilgiler verebilelim.

• @omertug teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa bu seneyi hiç araştırdın mı CURRENT oldu yani 70k bile olsan gitme şansın vardı. Artı unutma sistem sürekli katılaşıyor ve ret edilme oranları artıyor. Asıl bomba sosyal medya araştırmaları nasıl etkileyecek ekim ayında görücez current olan numaralardan farkı

• benim numaramda 53k de formu doldurdum göndersim yavaşdan evraklarıda topladım. gecen yıllara göre şansımız yok gibi fakat gecen yıllarda bu numaralarda yok. Abd 2020 de nasıl davranacağını kımse bilmiyor. Onun için adamlar bu numaraları cekmişlerse bir bildikleri var demektir.İnşallah butun numaralar CURRENT olur diye bekliyorum. daha sonra keşke dememek için gönder gitsin.
    Ayrıca tekrar 2021 içinde baş vuracağım

• @ayvalik10 ben formda sadece instagram hesabımı yolladım. o da şuan kapalı

• @nfs741 yani şansımız az diyorsun.

• Hayir ;adamlar bu numaralari verdilerse boşuna vermezler bir bildikleri vardır birde nasipden otesi olmaz

• Ds260 doldurken askerlik terhis tarihini 10.01.14 girmiştim izin kullanmadığım için ama resmide 20 gün sonrası imiş.Scn numarası istemedim ne olduğunu bilmiyordum.Bu 2 sebepten oturu sıkıntı çıkar mı acaba.

• @ahmeter32, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Ds260 doldurken askerlik terhis tarihini 10.01.14 girmiştim izin kullanmadığım için ama resmide 20 gün sonrası imiş.Scn numarası istemedim ne olduğunu bilmiyordum.Bu 2 sebepten oturu sıkıntı çıkar mı acaba.

Bu gibi değişiklikleri mülakatta düzelttirebilirsiniz. Herhangi bir sebepten ötürü, doldurduğunuz Ds260 formunu açtırmanız gerekirse, hepsini düzeltirsiniz.

Diğer sorunuz SSN ile ilgili galiba. Detaylı bilgi için bu başlığın ilk iletisini inceleyebilirsiniz.

• @nfs741 merhabalar, formu hemen göndermekle çok iyi bir şey yapmışsınız. Ama evrakları şuandan toplamaya gerek yok çünkü önünüzde 1 yıl var ve güncel evrakları isticekler sizden.

• mesela pasaport diploma evlilik cuzdanı bunlar guncel olması gerekmez

• DS-260 formunu doldurup gönderdikten sonra ne kadar zaman içerisinde dönüş yapıyorlar? Sanırım KCC herkese farklı zamanda email dönüşü yapıyor. Kaç ay içinde olur bir bilginiz var mı?

Bir de forumdaki bilgilerde gerekli belgeleri başvuran kişiye dönüş yapıldıktan sonra hazırlaması söyleniyor, benim pasaportum yok, acaba pasaportu şimdiden çıkarmam gerekiyor mu? DS-260'ı doldururken bu sitede eğer pasaportunuz yoksa sonradan da çıkarabilirsiniz deniliyordu, pasaportu şimdiden çıkarmalı mıyım yoksa KCC'nin email atmasını mı beklemeliyim?

• @Deancorll şimdiden çıkarmanız sizin yararınıza olur, gerçi 2 günde çıkıyor ama bence 1-2 aya çıkartın

• @nfs741 Bence hiç umutsuzluğa kapılmayın , şartlar biraz sertleşecek gibi duruyor. üstteki arkadaş 70 binlerden bahsetmiş . Elemeler sertleşirse sıra geleceğini düşünüyorum. Tabiki tedbiri elden bırakmayıp 2021 e de başvurmak gerek.

• Arkadaşlar sonunda ds 260 ı submit ettim. Fakat o kadar incelememize rağmen yine birşeyler eksik kalıyor 😕.
    1- Yıllarca oturduğumuz eski adresimizin mahalle adı değişmiş ( belediye değiştirmiş herhalde ) submit ten sonra öğrendim ben eski adını yazmıştım mahallenin ama cadde adı kapı no aynı
    2- Kısa dönem askerlik yaptım çavuş rütbesi vermişlerdi. Ben de ds 260 formuna " sergeant " yazdım. E devlet ten askerlik durum belgesi isteyince "er" yazıyor. Askerlik şubesini aradım . Rutben çavuş yazıyor dedi .
    Bu 2 husus sıkıntı olmaz umarım, ne dersiniz ?

• @kenaniler tebrik ederim, ikisinde de sıkıntı olmaz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |