Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@DustyBlue Evet, yeni yönetim göçmen karşıtı değil. Ama şu an covid koşullarında göçmenlerin girişini mümkün olduğunca yavaşlatmaya çalışıyorlar. Şu an gelmek için doğru zaman değil tadında doğrudan ifadeleri var yakın zamanda.

80000’e çıkarma konusu ise yoruma açık. ABD’de yasa çıkarmak bizdekinden farklı. Çok fazla paydaş var ve parti içi oylar da çantada keklik değil. O yüzden pazarlıkta feda edilebilecek birçok madde de konulur. Henüz bunları konuşmak için erken.

• merhaba,
    bugün gomez davasında savunma vardı. gelişmeler nedir. olumlu noktalar var mı?

• @Gezgin-Paksoy bende meraktayim😗😗🙏

• 😞 yorulduk beklemekten. Hayırlısı

• @Maggo Selam mahkemeye verip mi gidebildiniz?

• Your request cannot be processed at this time. yazıyor sürekli neden olur bu

• Ocak ayinda dv2020 icin bir dava varmis ben katilmadim bu 9905 vizeden hak sahibi olabilecekmiyim bir bilginiz varmi durumu benim gibi olan kac kisi var acaba?

• "Your request cannot be processed at this time" uyarısı ile ben de karşı karşıya kaldım, halbuki gündüz daha erken bir saatte giriş yapıp ilk sayfayı görme fırsatı yakalamıştım ancak herhangi bir değişiklik yapmadan sadece bakınıp çıkış yaptım, şimdi bu hatayı alıp erişim sağlayamıyorum, bilginiz var mı?

• ⭐⭐⭐

@Mehmet-Alicem-Özdilek yanlis basliktasiniz. Suraya yazmaniz lazim => https://yesilkartforum.com/forum/topic/4288/dv2022-sonuç-odası

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hussein, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Ocak ayinda dv2020 icin bir dava varmis ben katilmadim bu 9905 vizeden hak sahibi olabilecekmiyim bir bilginiz varmi durumu benim gibi olan kac kisi var acaba?

ocak 2021'de DV2020 icin bir dava olmadı, olması da mümkün değil çünkü yasal süre eylül 2020'de bitti.

9095 vizenin akıbeti için lütfen bu başlığı takipte kalin. temmuz / ağustos gibi açıklanacak. ve evet, sizin gibi bekleyen binlerce insan var.

• Arkadaşlar merhaba. Şuan Rusyada çalışıyorum. ve ayrıldığım eşim ile tekrar barıştık ve tekrar evlenmeyi düşünürken bana Green kart çıktı. Eşim türkiyede ve ben rusyada iş için bulunuyorum. Şimdi ne yapacağımla alakalı araştırmalara başladım. Sanırım ilk önce Ds-260 formunu doldurmam gerekiyor. Fakat şuan rusyada olduğumuzdan dolayı evlenip evli olarak dolduramıyorum. sanırım bu sonradan yani vize görüşmesine kadar yapılabiliyormuş. (Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum) Bunun dışında şuan Dv260 ı doldurmak istediğimde ise sayfada böyle bir uyarı alıyorum. "Your request cannot be processed at this time" bununda neden olduğunuz bilen bir arkadaşım yazabilirse çok mutlu olurum. Umarım yeni bir hayata başlangıç için doğru adımları doğru bir şekilde atabiliriz. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kazanamayan arkadaşlarımada şimdiden seneye çıkması dileklerimle

DV2020: Has not been sellected
    DV2021: Has not been sellected
    DV2022: 2022EU000XXXXX

• @İbrahim-ALTIN

Hocam bende de aynı hatayı veriyor. Bilen veya çözebilen varmı dır acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yildirim84, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba. Şuan Rusyada çalışıyorum. ve ayrıldığım eşim ile tekrar barıştık ve tekrar evlenmeyi düşünürken bana Green kart çıktı. Eşim türkiyede ve ben rusyada iş için bulunuyorum. Şimdi ne yapacağımla alakalı araştırmalara başladım. Sanırım ilk önce Ds-260 formunu doldurmam gerekiyor. Fakat şuan rusyada olduğumuzdan dolayı evlenip evli olarak dolduramıyorum. sanırım bu sonradan yani vize görüşmesine kadar yapılabiliyormuş. (Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum) Bunun dışında şuan Dv260 ı doldurmak istediğimde ise sayfada böyle bir uyarı alıyorum. "Your request cannot be processed at this time" bununda neden olduğunuz bilen bir arkadaşım yazabilirse çok mutlu olurum. Umarım yeni bir hayata başlangıç için doğru adımları doğru bir şekilde atabiliriz. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kazanamayan arkadaşlarımada şimdiden seneye çıkması dileklerimle

iletinizi yanlış başlıkta yazıyorsunuz. lütfen forum kurallarına dikkat edin..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İbrahim-ALTIN, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Your request cannot be processed at this time. yazıyor sürekli neden olur bu

sadece kendi surecinize ait basliklari kullanin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@Omer-Dereli-0 DS260'la ilgili problemleriniz için aşağıdaki konuyu kullanın:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları

Ayrıca vize sürecinizi imzanıza taşıyın:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• merhabalar,

Dv 2020 süreci hakkında bir gelişme varmıdır? 9095 rezerve vize sayısının artma olasılığı durumu hangi aşamada acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Senay-VATANSEVER karar temmuz / ağustos ayı gibi belli olacak. bu başlığı takip etmeye devam edin lütfen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |