Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

2–3 gündür her yerde yazan çığırtkanlar nereye gittiler mülakat mailleri gelince @Muhtaradana gördün mü

• @ayvalik10 gördüm, mülakat tarihi alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun, inşallah mülakatlar sorunsuz şekilde geçilir ve tüm arkadaşlar vizelerine kavuşur

• @Muhtaradana pasaport süresi temmuz da bitecek. Yanımda mülakata sadece yeni pasaport u götürmem yeterli drğil mi? Ds260 formunu açtırmama gerek olmadan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato temmuzda bitse de sen yeni pasaportu çıkarttır. Zaten mart – temmuz aylarıda 10 senelik üzerine ilave edilecek pasaport için sen eğer evrakları gönderdiysen ilk KCC eski pasaport kayıtlı olduğu için eski ve yeni hiç evrak göndrmediysen sadece yeni pasaportu göndereceğin için o pasaport kayıtlı olacak. DS260 için pasaport gibi basitbir işlem açtırmana gerek yok

• merhaba. benim randevu açıklanacak şimdi onu bekliyoruz. şöyle bir sorum var. pasaportum da yenilenecek çünkü süresi nisanda bitiyor. pasaportum yabancı (çifte vatandaşlık) gelmesi 1 ayı belki bulabiliyor. mülakat tarihinde pasaportumun yetişmeyeceğini düşünürsem. konsoloslukla iletişime geçip randevuyu ileri bir tarihe aldırabilir miyim (eylül 2020 yi geçmeyecek biçimde) teşekkürler

• ⭐⭐

@Gezgin-Paksoy Bildigim kadariyla randevu ertelenmiyor. Siz var olan mevcut pasaportunuz ile mülakata gidin. Büyük olasılıkla eksik evraktan AP ye kalırsınız. Pasaportunuz geldiği zaman gönderirsiniz. Vizeli bir şekilde size geri gönderirler.

• @ayvalik10 evrakları gönderdim KCC ye. Sadece oldu da mülakst sırası gelirse yanımda hem eski hem de yeni pasaport u götüreceğim.

• @Drywall işin kötüsü yurtdışı olduğu için eski pasaportu da yurtdışına gönderiyorum. bu kadar denk gelir.
    muhtemelen türk pasaportum ile yabancı olanın fotokopilerini götürürüm. inşallah dediğiniz gibi pasaport gelince göndeririz ve vize verirler.😓

• @Muhtaradana teşekkür ederim. Bekleyenlere en çabuk ve hayırlısıyla kısmet olsun inşeALLAH.

• ⭐⭐

@Gezgin-Paksoy Umarım pasaportunuz mülakat gününe kadar elinizde olur ve hiç bir sorun yasamazsınız. Moralinizi bozmayın.

• @cato ds260 formunu açtırmaya gerek yok

• @Gezgin-Paksoy sizin mülakatınız bir aksilik olmazsa mayıs ayında olur, şimdiden pasaportunuzu yenileyin

• Bugün itibariyle 21200'den büyük olan dosya numarama ben de evrak onay mailini almış bulunmaktayım. Merak eden arkadaşlara duyrulur.

• ⭐⭐⭐

@troy, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bugün itibariyle 21200'den büyük olan dosya numarama ben de evrak onay mailini almış bulunmaktayım. Merak eden arkadaşlara duyrulur.

Tebrikler, Hayırlı olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@troy, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bugün itibariyle 21200'den büyük olan dosya numarama ben de evrak onay mailini almış bulunmaktayım. Merak eden arkadaşlara duyrulur.

Hayırlı olsun tebrik ederim

• @troy tebrikler paylaşmanız için teşekkürler

• @troy tebrik ederim hayırlı olsun

• @Muhtaradana eski pasaport no ile başvurmuş oluyorum ve evrakları da ona göre gönderdim. yeni pasaport ile mülakata gitmem sorun olmaz değil mi?

• @Gezgin-Paksoy sizin pasaportunuz nisanda bitiyor, yenisi ile eski pasaportu mülakata götürün yeterli, kendileri ds 260 formunda gerekli güncellemeleri yapacaklardır

• Ve en sonunda ben de randevu maili alabildim. Kcc'ye case'i açmaları için mail atmıştım. Greencard kazandıktan sonra bebeğimiz oldu. bebeğimi eklemek için mail attım fakat bana direk randevu maili attılar. Case'i açmadılar. Sİzce bebişi görüşmeye kadar case'e eklemesem problem yaşarmıyım ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.7k

| | | |