Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• This post is deleted!

• Şuraya baksana daha 17 binlere mulakat tarihi verilmemiş... Bu iş yaş.

• @mkonca neden yaş? 14-21 k arası mülakatlar Nisan a kalacak değil mi? Bu konuda hem fikiriz. Peki mart mülakatları için bildirimler gelmiş mi? Gelmiş. Mülakat bildirimleri ne zaman yapılıyor. İki ay öncesi ay hangisi ise o ayın (bu durumsa şubat) son günleri. Yani ne zama. gelmesi gerekir : bugün yarın ve cuma (26/27/28 subat hatta martın ilk iki gününe de sarkabilir.) o yüzden moral bozmayın arkadaşlar.

• Zaten 200 artış pek hayra elmet değildi. Önceki yıllardada 6.800 gibi artışlar olmuşdu ama 200 gibi bir artış bence başka durumların habercisi ola bilir. Yinede inanmaya devam edelim. Hayırlısı.

• @cato hocam en son 14 ten 21 e atladığında çok sevinmiştik neredeyse gidecek gibi her şeyi ayarladık maddi durum, eyalet seçimi vs. Son 200 artış 38 bin olarak bizi tamamıyla hayal kırıklığina uğrattı yani her şeyi rafa kaldırdik. Hayal kurmak bile istemiyoruz nişanlımla

• @mkonca agustos a kadar vaktimiz var. Bakalım

• @mkonca Bence süreci incelerken biraz daha dikkatli incelemelisiniz. 38 bin için hayallerinizi rafa kaldırmak bence süreci iyi okuyamadığınızı gösteriyor. Ben sizin sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

• ⭐⭐⭐

Bu ay sonu current olan sıralamaya kadar toplu mülakat maili alınacak gibi geliyor bana, umarım öyle olur.
    Geçmiş yılların bültenlerinden hala öndeyiz, eğer virüs olaylarından sekteye uğramazsa current olmaması için bir sebep yok gibi gözüküyor

• @bolatmali Biliyorum bu başlık konusu değil ama virüs konusu açılmışken sormak istedim. Malum komşumuza kadar geldi ve hepimiz heran ülkemizde de çıkacak diye endişeleniyor veya bekliyoruz. Bugüne kadar birçok Avrupa ve doğu ülkelerinde çıkan virüsten dolayı Green Card sürecinde Amerika'nın bir tasarrufu oldu mu ? Örneğin yanlış bilmiyorsa İtalya da birçok ölüm oldu mesela onların bu süreci ne durumda ?

• Baş sağlığı dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Dilerim tanrı geride kalan tüm sevdiklerimize uzun ömürler bahşeder🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mkonca az önce yazdığım yazıyı sana da buraya yazıyım.

bana bu kadar evham yapmanın ya da korkmanın mantıklı bir açıklamasını yapar mısınız.
    Nisan - Mayıs - Haziran - Temmuz _ Ağustos - Eylül mülakatların size KESİNLİKLE gelmeyecek olmasını nasıl anladın. İleriyi gören bir insan mısın. Eğer görüyorsan benim 5 mayısta sonucum ne oluyor acaba söyler misin. Bir sakin olun ya. 14k iken 21k bülten açıklayan yer neresi KCC. 100 arttıran yine KCC yani nasıl emin oluyorsun çalışma şekillerine. ARAMAYIN mail atmayın çünkü SONUÇ SIFIR hiçbir işe yaramaz. Sen bu yazıyı ağustos olupta hala gelmediyse yazsan anlarız. Daha şubat ayındayız ya insaf biraz sakin ya.

• @ayvalik10 inşallah abi inşallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete her zaman söylüyorum mayıs - hazirana kadar ancak oturacak ama böyle yazıyorum anlamıyorlar. Başka nasıl yazıyım yada her harf için şekil mi yapalım. Hala arayalım mail atalım diye herkes gaz veriyor. Biraz sakin bir nefes alsın KCC. Sonuçta 55k dağıtacak vize var yeni çıkan kanundan dolayı nasıl hamle yapacaklar bilinmiyor. Zaten 40k ya da 50 k olan insanlar için plan yapmasalar neden onlardan belge maili gönderipte belgelerini istediler. Biraz sabır amerika orada bir kişinin demesiyle işler yürümüyor. Bir kişi trump şu olsun diyor da hemen olmuyor bunun senatosu var meclisi var herkes birbirini denetliyor. Ayrıca ekonomi de ayı bekliyorlarmış yani düşüş. Boğa olursa yüksek ekonomi ile ilgilenler açıklarlar. Yani tek bir yerden düşünmüyorlar. Ondan sakin bir otursun düzen bu da 3-4 ay bulacak. Ağustos olur bülten 25k açıklanır ondan sonra çalarsın tehlike davullarını. relax relax

• ⭐⭐⭐

@salih2825, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali Biliyorum bu başlık konusu değil ama virüs konusu açılmışken sormak istedim. Malum komşumuza kadar geldi ve hepimiz heran ülkemizde de çıkacak diye endişeleniyor veya bekliyoruz. Bugüne kadar birçok Avrupa ve doğu ülkelerinde çıkan virüsten dolayı Green Card sürecinde Amerika'nın bir tasarrufu oldu mu ? Örneğin yanlış bilmiyorsa İtalya da birçok ölüm oldu mesela onların bu süreci ne durumda ?

Maalesef onlardan bir bilgim yok.

• Merhaba arkadaşalar.
    Mülâkat için gelen e_mail de; Lütfen röportaja hazırlanmak için http://www.dvselectee.state.gov adresindeki tüm talimatları uygulayın.
    Ama ben bu adrese e_ mail geldiğinden beri göremiyorum.
    Site şöyle bi hata veriyor; Bu siteye ulaşılamıyorwww.dvselectee.state.gov ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.
    Benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşalar var mı acaba?

• @ayvalik10 Haklısın abi.Sabırla bekleyeceğiz .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dursun bu mail yanlış adres ilk defa sen yazdın böyle bir site adresini. Dvlottery.state.gov site bu

• @ayvalik10 yok malesef doğru. Sizin verdiğiniz adrese girdikten sonra gelen randevu bilgisi içinde o adresten takip edin diyorlar.

• @AnarH bugün yada yarın gelir mülakat tarihinin habercisi olan e-mail, endişe etmeyin

• @İrem-Güzel 24900 da enson, 3 marta kadar evrak onayı alırsa büyük ihtimalle mayısta mülakat tarihide alır(en azından bugüne kadar işleyiş bu şekilde dv 2020 de)

Benzer Başlıklar

• 4861
  • 5
  • 3
  • 11426
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |