Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @troy az bir farkla 21.200 den küçük. Teşekkürler

• This post is deleted!

• @ayvalik10 hocam çok güzel yargı dağıtıyorsun 🙂👍 aynen katılıyorum

• @kenaniler tebrik ederim case 21200 ün üstündemi?
    Tüm forumdaşlarla aynı şeyi merak ettiğimiz için sorumun üstünü çizdim 😊

• @Muhtaradana Sıra artık mart ayında açıklanacak bülten için gelecek evrak onay maillerine kaldı. Belki size bile gelebilir

• @cato inşallah 👍🏾

• @cato teşekkür ederim, bugün 25k altı Türkiye dışından birkaç onay haberi var, ama bizden maalesef şuana kadar yok, belki birazdan başlarlar😊

• @Muhtaradana teşekkürler. kcc ye evrakları mail atmam daha bir hafta oldu. Geç gelir diye düşünüyordum ki hayret erken geldi

• Merhaba. Case numaram 23400lerde ve evrak onayi almamistim. Bu konuyla alakali olarak bugun KCCyi aradim. Su sekilde bilgi verdiler. Bu ay 21200 case nosuna ulastiklarini bir sonraki aya muhtemelen email donusu alacagimi soylediler. Henuz evrak onayi almamis merakta olan arkadaslarin bilgisine.

• ...........

• ⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Tüm hayatım boyunca hep şanssız biriydim Green card tahlihlisi olduğumu öğrenince çok mutlu olmuştum ama mülakat tarihi alamazsam sıra gelmezse bu bir kabus olur benim için bunu düşünmek bile istemiyorum...

Daha önümüzde 6 bülten var ümitsizliğe kapılmamanızı tavsiye ederim. İnşallah herşey dileğiniz gibi ilerler

• @fetihy aslında 5 kaldı (Nisan-mayıs-haziran-temmuz-ağustos)

Ağustos bülteninde Eylül ayına dair bilgiler olduğu için, Eylül bültenini hesaba katmaya gerek yok zannımca

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@fetihy aslında 5 kaldı Nisan-mayıs-haziran-temmuz-ağustos
    Ağustos bülteninde Eylül ayına dair bilgi olduğu için, Eylül bültenini haseba katmaya gerek yok zannımca

Anladım hocam teşekkür ederim

• ...........

• ⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@fetihy Teşşekürler iyi dilekleriniz için sagolun...

Ben teşekkür ederim. Çünkü bizim niyetimiz, 2020 talihlilerinin tamamını Türkiye’den göndermek istiyoruz 😉

• @MehtapT merhaba kcc görüşmeleri türkçe mi ingilizce mi oluyor

• @Rukiye-Sarı merhaba kccyi aradiginizda Ingilizce konusuyorsunuz.

• This post is deleted!

• Merhabalar

Bu soruyu Telegram grubunda da sormustum fakat net bir cevap alamadim

15 ekim tarihinde documents required maili aldim,su sekilde;

23 Ekimde evraklarimi gonderdim ve 1 saat sonra automatic reply olarak su maili aldim;

Benim sorum,bu ikisi haricinde baska bir mail almam gerekiyor muydu evraklarim ile ilgili?
    KCC'yi aramali miyim?
    Case numberim 33k

• @repatita, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar

Bu soruyu Telegram grubunda da sormustum fakat net bir cevap alamadim

15 ekim tarihinde documents required maili aldim,su sekilde;

23 Ekimde evraklarimi gonderdim ve 1 saat sonra automatic reply olarak su maili aldim;

Benim sorum,bu ikisi haricinde baska bir mail almam gerekiyor muydu evraklarim ile ilgili?
    KCC'yi aramali miyim?
    Case numberim 33k

aslında telegram grubunda cevap veriliyor her konuya gözden kacmis olabilir sizinki.Numaranız 33xxx oldugu icin current olmanıza yakin bir tarihte onay e-maili alacaksiniz.
    -KCC'yi aramanız birşeyi değiştirmeyecektir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |