Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu kadar olay sonrasında sanırım dv2020 yalan olacak duzelcek GB görünmüyor

• @merilon, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu kadar olay sonrasında sanırım dv2020 yalan olacak duzelcek GB görünmüyor

Ayni fikirdeyim 😞 Amerikan ekonomisi bu kadar kotu giderken issizlik rekorlari kirilirken neden daha fazla gocmen alsinlar ki hic mantikli gorunmuyor.

• mevcut işsizlik oranı sistemsel değil, dışsal bir durumun sonucu. lockdown sonrası ekonominin hızlı toparlayabilmesi için ek iş gücüne ihtiyaç duyulabilir. trump bir hafta içinde çıkıp eo'yu uzatıyorum derse zaten her şey yalan olacak. öyle bir şey duyana kadar positive vibes only diyoruz.

• Karartmayın enseyi yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz gidin de sıra bize gelsin 🙂

• .............

• Yaşanan her olayda DV 2020 de bitirdiniz be arkadaşlar.Ne oldu ya bi bekleyin bakalim tarih 30 Eylülü göstermeden DV 2020 bitmiyor arkadaslar.

• @usanyc evet çok oldu daha önce

• .............

• @nfs741 Ais e girince "Seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" uyarısı çıkıyor. Konsolosluklar kapalı olduğundan "Tarih belirle" kısmına da geçilmiyor. Geçilse bile tarihi biz mi belirliyoruz. Buna anlam veremedim.

• @Orkun-De yok tarih ve saatiniz belirli oluyor.

• @usanyc ricaederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marvin, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu 60 günlük durdurmanın uzatılıp uzatılmayacağı ne zaman belli olacak bilgisi olan var mı?

ayni kararnamenin uzatilip uzatilmamasi cok da sorun degil, Trump'in hala yeni kararname olusturma yetkisi mevcut.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orkun-De, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar, AIS yeni randevu talebiyle ilgili bir sorum olacak.
    DV mülakatına gidemediğimizde AİS ten randevumu kaçırdım kısmını işaretleyip nedenini yazdıktan sonra randevu tarihi al kısmı geliyor. Şu an bu kısma giremiyoruz zaten. Eğer girilebilseydi buradan randevumuzun hangi zamanda olacağına ilişkin bir tarih mi belirleyecektik ?!

Bunun belirlenebilmesi icin konsoloslugun acik olmasi lazim.

cunku siz oradan yeni tarih isteyince AIS bu istekleri konsolosluga bildiriyor, konsolosluk da mulakat tarihlerini atayip AIS'e veriyor ve AIS de sizi bilgilendiriyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

2019 mayıs ayında çekilişi kazandığımı öğrendiğimden beri çok mutlu ve umutlu idim ama bu kadar mutluluk umut ve sabırın sonu böyle kötü olmamalı umarım göçmen giriş yasağı uzamaz ve mülakata girip vizemi alabilirim.Bu arada 2021 çekilişinede katıldım Bilmiyorum acaba iki sene ardı ardına başvuru yapıp tahlihli olanlar oluyormu?

oluyor... forumdaki en guncel ornek sayin @irem ... Kendisi DV2018'de numarasi yuksek oldugu icin mulakat tarihi alamamisti, lakin DV2019'da cok kucuk bir numarayla secilip ilk ayda GC'yi aldi...

• .........

• @merilon üzülmeyin amerika da salgın işsizlik düşmedi ama George Floyd olayları belki yeni bir ayırımcı ırkçı olabilecek yeni yasa yürürlüğe girmesini hükümetce bir müddet bekletebilir diye düşünüyorum tabi sadece bir ümit herhalde bugünlerimiz belirsizliğin son günleri

• @crazycells Teşekkürler.

• @dogodogo teşekkürler

• @takvimcas Allahtan Ümit kesilmez.

• Önümüzdeki 2 hafta çok önemli .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |