Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @air_technic Yani tam olarak mulakata Kac gun kala hesap dokumu almak, iyi olacaktir ?

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@miralam şu anda daha fazla kişiden bu tür haberler gelmeye başladı, türklerden de var

@Muhtaradana bu durum response rate lerin ya da boşlukların düşük olması sebebiyle yeni bir uyandırma eylemi olarak yorumlanabilir mi? İlk dönemde A dan Z ye evrak maili gitmesini de bu şekilde yorumlamıştık sanırım, önümüzdeki bültende de sıçrama olursa şahsen ben böyle yorumlayacağım

• @sandse aynı fikirde olmamız bu ihtimalin doğru olma ihtimali açısından beni heyecanlandırdı, hatta başka bir ortamda bu konuyla ilgili aşağıdaki iletiyi yazmıştım

Ben yine yüksek bülten açıklayacaklar diye düşünüyorum, bundaki amaç sanki response rate oranını yükseltmek olabilir, bu sayede sonradan harekete geçecek düşük caselerin harekete geçmeleri hedef olabilir
    Onlarca teori üretilebilir tabi
    Ama böyle bir şey varsa 7 ekimde başlayan dağınık evrak talep istekleri sonucunda hala istenen oranda response rate oranını ya yakalayamadılar yada vizenin yeteceğine o kadar eminler ki bülteni yüksek açıklamaktan çekinmiyorlar

Belki böylece case numaraları arasındaki eşitsizliğin önüne geçme hedefleri olabilir

Zamanında ds 260 formunu gönderen, evraklarını gönderip, durumunu devamlı takip edenlere yüksek bülten açıklayarak öne alma isteği olabilir

Tabi bunların hepsi varsayım,tüm hesaplamalar Kcc nin elinde, konsoloslukların mülakatları yetiştirme hesaplarını sağlıklı yapıyorlarsa bir sıkıntı yok

Belki bir iki bültendenden sonra current haberi alabiliriz

Bu süreçte forumda daha fazla aktif olmak önemli olabilir

• Arkadaslar merhaba bir konuda birsey danismak istiyorum. Sponsor buldum fakat ben farkli bir eyalete gidicem bu durum sikinti olur mu ? Sponsor olan kisinin bulundugu eyalete gitmek zorundamiyim ?

• @Bugra35
    Daha önce sponsorluk başlığında cevap verilmiş, sponsorun ABD de yaşaması yeterli, sponsorun bulunduğu eyalete girmenize gerek yok

Sponsorluk islemleri ve Yapilmasi Gerekenler (I-134 ve I-864) https://yesilkartforum.com/forum/post/96663

Sponsorluk islemleri ve Yapilmasi Gerekenler (I-134 ve I-864) https://yesilkartforum.com/forum/post/102334

• @LEOBEBEK hayırlı olsun...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasan76, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sayin @crazycells, Benim mulakatim Mart ayinin 5 de. Sizce en erken ne zaman bankadan hesap dokumunu alalim ? Dokum alirken herhangi bir yazi alacakmiyiz. Finansbank tan alan arkadaslar bilgilerini paylasirsa sevinirim.

10 gun once almaniz yeterli olacaktir.

• Bu ayki Visa bülten açıklandımı acaba ?

• Merhaba
    @crazycells @Muhtaradana platformda çocuğu Amerikan vatandaşı olup DV lottery kazanıp mülakata giren kişileri biliyormuşsunuz? Sorum mülakatta kızım ds-260 formunda gözüküyor Amerikan vatandaşı götürmücem yanımda fakat sorguya çekilirmiyiz siye endişem var? Niye orda doğurdunuz falan gibi? Sorun ediyorlar şuna herşeyi Bu yüzden sanki bunuda sorun ederler gibi geliyor

• @İrem-Güzel endişe etmeyin, bir sıkıntı olmayacaktır

• @Muhtaradana teşekkür ederim. Her sorulan soruya çok hızlı cevap verdiğiniz için ve önemsediğiniz için.

• @Muhtaradana Ikinci kez evrak maili geldikten sonra belgeleri tekrar gonderdim, bir gun sonra onay maili geldi

• @miralam süper haber hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

@miralam, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana Ikinci kez evrak maili geldikten sonra belgeleri tekrar gonderdim, bir gun sonra onay maili geldi

Hayırlı olsun şimdi mülakat tarihi inşallah

• Bugünkü İstanbul buluşması için bir hatırlatma

Istanbul Bulusmasi (15 Subat 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/118893

• Bu ay açıklanacak visa bülten tahminim 30 bin😊

• Forum üyelerimizden evrak onay maili alan en yüsek case no kaç acaba.Ben mail atdim 4 gun once evraklarimin onay maili gelmedi eksik bir evrak yada mailin içeriğinde bir hata yapip yapmadigimi evraklarimin ulaşıp ulaşmadığını sordum bana yeniden evrak talep maili yolladilar bende yeniden yolladım 3 gün önce yolladığınız mailin talimatlara kesinlikle uygun olduğuna dikkat edin birde 6 hafta geçtikten sonra boyle bir soru sorun demekki benim mail işleme koyulmamiş ben sormasam öyle beklicektik.

• @dogodogo merhaba ben numaram henuz current olmadigim icin mail atmadim tekrar. Onay mail i de gelmedi. Acele etmedim current olmayinca yanlis mi yapiyorum.

• @stilll henüz bende evrak onay maili almadım ve benim gibi numarası 21000 lerde 22000 lerde olan arkadaşlardan da henüz evrak onayı almamış olan kişilerde var. Bence sizin case numaranız için panik yapmayı gerektirecek bir durum yok. Bülteni beklemekte fayda var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |