Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @americanthunder Bankada kişi başı 15.000 usd göstermenizi tavsiye ederim.

• This post is deleted!

• İyi akşamlar arkadaşlar, daha önce evrak mali alıp ve belgeleri gönderdiği halde tekrar bu akşam ikinci kez evrak maili alan var mi?

• Arkadaslar Merhaba
    Dün Mülakattan ciktik. Hersey guzel gecti.
    Hani bana hic soru sormadilar desem yeridir. Tek muhatap aldiklari eşimdi neredeyse(kendisi asil talihli oldugundan olsa gerek)Onumuzdeki ay amerika ya girisimizi yapmayi planliyoruz.Merak edenler olabilir malum uzerimizde ne kadar para gosterdik mevzusu. Biz esimin uzerinde 25 bin dollar gosterdik.Benim hesap dokumumde cok daha az bir para vardi dedigim gibi beni pek sallamadilar. Hatta bordolarim filan var dedim istemediler ancak banka dokumunu benden de istediler. Tebrik ettiler. Ankaranin eksi bes derecesinde yola koyulduk. Mulakat ile ilgili gercekten anlaticak pek sey yok. İngilizce bilip bilmedigimizi sordu ve sonra ingilizce devam ettik. Yan bankolarda yabanci oldugu halde turkce bilen memurlarda vardi sesleri rahatlikla duyuluyor. Tavsiye edebilecegim tek sey otel yada bir yakininiz yada arkadasiniz neresiyse konsolosluga gelmeden neyiniz var birakin arkadaslar cunku kapida bozuk para veya cakmak,cep telefonu ne varsa kabul etmiyorlar(yani sizi kapidan cevirip birakin oyle gelin diyorlar)sadece dosyalar evraklar ve para almaniza izin veriyorlar bebegimizin malzeme cantasini kabul ettiler ancak onuda ihtiyac oldukca bize soyleyin burdan gozumuzun onunde alin ne gerekiyorsa(mama alt bezi yada oyuncakevet oyuncagini bile alamadik.)giris kapisindaki bir bankonun uzerine aliyorlar. Ben mecbur kalip telefonlari bozuk paralari sirt cantasina tikip karsi da bir cafe ye rica etmeye gittim.onlarda 10 tl ye emanet kabul ediyorlardi allahtan. İs kapisi olmus onlarada. Durumlar boyle. Herkese basarilar. Bol sanslar.

• @LEOBEBEK Hayırlı olsun Tebrikler 🎊

• @LEOBEBEK Tebrikler ve bol sanslar!

Hangi eyalete geliyorsunuz?

• @miralam ruslarda vardı sanırım

• @LEOBEBEK tebrik ederim, hayırlı olsun
    Yeni yaşamınızda ailenizle birlikte mutluluklar

• @MySea biz martta houstan dan giris yapacagiz. Yakin bir arkadasimizin adresini verdik. Ama yasamak icin neresi olucak henuz bir planimiz yok.

• @LEOBEBEK Hayırlı olsun bol şanslar

• @LEOBEBEK tebrikler, herşey gönlünüzce olsun

• @LEOBEBEK Hayirli olsun

• @LEOBEBEK tebrik ederim. Yeni hayatınızda başarılar dilerim, şans sizinle olsun.

• @LEOBEBEK bol şans tebrikler ✌

• @miralam şu anda daha fazla kişiden bu tür haberler gelmeye başladı, türklerden de var

• @LEOBEBEK Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

• @LEOBEBEK Tebrikler Yeni hayatınızda bol şanslar dilerim...

• ⭐⭐⭐

@LEOBEBEK, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaslar Merhaba
    Dün Mülakattan ciktik. Hersey guzel gecti.
    Hani bana hic soru sormadilar desem yeridir. Tek muhatap aldiklari eşimdi neredeyse(kendisi asil talihli oldugundan olsa gerek)Onumuzdeki ay amerika ya girisimizi yapmayi planliyoruz.Merak edenler olabilir malum uzerimizde ne kadar para gosterdik mevzusu. Biz esimin uzerinde 25 bin dollar gosterdik.Benim hesap dokumumde cok daha az bir para vardi dedigim gibi beni pek sallamadilar. Hatta bordolarim filan var dedim istemediler ancak banka dokumunu benden de istediler. Tebrik ettiler. Ankaranin eksi bes derecesinde yola koyulduk. Mulakat ile ilgili gercekten anlaticak pek sey yok. İngilizce bilip bilmedigimizi sordu ve sonra ingilizce devam ettik. Yan bankolarda yabanci oldugu halde turkce bilen memurlarda vardi sesleri rahatlikla duyuluyor. Tavsiye edebilecegim tek sey otel yada bir yakininiz yada arkadasiniz neresiyse konsolosluga gelmeden neyiniz var birakin arkadaslar cunku kapida bozuk para veya cakmak,cep telefonu ne varsa kabul etmiyorlar(yani sizi kapidan cevirip birakin oyle gelin diyorlar)sadece dosyalar evraklar ve para almaniza izin veriyorlar bebegimizin malzeme cantasini kabul ettiler ancak onuda ihtiyac oldukca bize soyleyin burdan gozumuzun onunde alin ne gerekiyorsa(mama alt bezi yada oyuncakevet oyuncagini bile alamadik.)giris kapisindaki bir bankonun uzerine aliyorlar. Ben mecbur kalip telefonlari bozuk paralari sirt cantasina tikip karsi da bir cafe ye rica etmeye gittim.onlarda 10 tl ye emanet kabul ediyorlardi allahtan. İs kapisi olmus onlarada. Durumlar boyle. Herkese basarilar. Bol sanslar.

Tebrik ediyorum hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim

• Sayin @crazycells, Benim mulakatim Mart ayinin 5 de. Sizce en erken ne zaman bankadan hesap dokumunu alalim ? Dokum alirken herhangi bir yazi alacakmiyiz. Finansbank tan alan arkadaslar bilgilerini paylasirsa sevinirim.

• @hasan76, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sayin @crazycells, Benim mulakatim Mart ayinin 5 de. Sizce en erken ne zaman bankadan hesap dokumunu alalim ? Dokum alirken herhangi bir yazi alacakmiyiz. Finansbank tan alan arkadaslar bilgilerini paylasirsa sevinirim.

Herhangi bir yazıya gerek Yok sadece banka onaylı son 6 aylık hesap dökümü ve şube imza sirküleri yeterli olur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |