Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana bende aynı durumdayım. Bana gelen mesaj aynı. Mesajda
    Case number e göre sırayla onay mesajı gönderiyoruz. Siranizi geldiği zaman onnay mesajı gelecektir dediler

• Arkadaslar case number im 16 binlerde ds260 i 1 aydan biraz fazla bir sure once gonderdim hala bir evrak istegi veya onay gelmedi acaba gidisat ne durumdadır

• @ozN Sizin mülakatınız Nisan'da veya Mayıs'ta olabilir.
    Bunun cevabını @crazycells ve @Muhtaradana daha iyi bilir. 🙂

• @turkish16
    evrak talebi beklemenize gerek yok, aşağıdaki linkte hangi evrakları hazırlamanız gerektiği, bu evrakları nasıl isimlendirmeniz gerektiği yazıyor, çok fazla geç kalmadan evraklarınızı hazırlayıp gönderin
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

• @ozN sizin case numaranız 105xx lerdeydi sanırım, hayırlı olsun evraklarınızı göndermişsiniz, bir hafta içinde muhtemelen evrak onay emailiniz gelir, siz bu aşamadan sonra bu onay emailini bekleyin, tahmin ettiğiniz gibi mart veya Nisan ayına mülakat tarihi alabilirsiniz, umarım bu tarih mart olur

Bu arada imza kısmını doldurursanız, forum üyeleri size daha doğru ve net cevaplar verebilir, aşağıdaki linkte nasıl yapılacağı anlatılıyor⬇
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• @Muhtaradana Peki current olunan ayda mülakata girememek bir eksi puan mı sizce? Diğer merak ettiğim şey ise, bir daha hiçbir zaman mülakat tarihi alamama gibi bir ihtimalim var mı? Yoksa bu ihtimal mülakat tarihi alıpta gitmeyenler için mi var?

• @ozN
    1)numaranızın aktif olduğu halde belli sebep yada aksiliklrrden dolayı mülakatınıza başka bir ayda girmek bir eksi puan olarak size yansımaz

1. Hayır tabiki

3)30 Eylül 2020 ye ne kadar yaklaştığını bağlı mülakatına katılmayıp, tekrar yeni bir mülakat tarihi talep edenler için belli bir risk var tabii, sonuçta sayılı vize var

• Dün öğle saatlerinde şöyle bir e-mail almışım, görülen o ki yolladığım evraklar işleme almışlar ve interview tarihi için beklememi istiyorlar.

Title: 2020EU000105XX Documents Received

Case Number: 2020EU000105XX
    Dear XXX:

Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email listed on your DS-260 to check http://www.dvlottery.state.gov.

If your case becomes current and you have not received notification to check http://www.dvlottery.state.gov, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

*** On October 4, 2019, the President issued Presidential Proclamation 9945 on the "Suspension of Entry of Immigrants Who Will Financially Burden the United States Healthcare System." For the most up to date information on how PP 9945 might affect your case, please visit https://travel.state.gov/healthcare.***

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Green card 2020 tahlihlisi olarak bu programda değişiklik olursa bizi etkiler mi ?etkilerse nasıl etkiler?hakkımızı kaybetme ihtimalimiz varmı?

etkilemez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozN, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sabah sabah aklıma bir şey takıldı, KCC tarafından talep edilen evrakları, evrak maili gelmediğinden dolayı geç yollamış olmam vizemi sıkıntıya sokar mı? Yani benim numaramdaki kişiler şubat ayında mülaktlarına girecekler fakat ben o ay içerisinde mülakata giremeyeceğim. Mart belki de Nisan'a kalacak ya da daha da geç bir tarihe, hiçbir fikrim yok. Sizce panik yapacak bir şey var mı? Bu arada istenilen evrakları dün yolladım eğer ne zaman yolladığımı merak eden olursa.

sorun olmaz.

• İyi günler
    Case numberım yirmi binlerde evrak talep maili almayınca ikinci kez mail attım. İlkinde several week diye yazmışlardı,mail gelmeyince yine yazdım, şimdi ise bu maili aldım. Ne yapmalıyım, yapmam gereken ne var? Şimdiden teşekkürler

Thank you for your inquiry.

For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information. Please provide the Principal Applicant’s information listed below.

After sending documents to [email protected], you will receive an automatic reply to your email. If there are no attachments, the auto reply explains there are no documents attached to the email. If there are attachments, the auto reply explains we received your email and are currently processing your documents. Please allow time for processing of your documents. Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number. Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mat, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry

Emailde gerekli bilgileri vermemişsiniz, bu bilgileri vermeden size yanıt veremeyiz demişler. KCC'ye email yollarken mutlaka bu bilgileri yazın.

• @knnrn çok teşekkür ederim. Ancak kişsel bilgilerimi yazmıştım maile baktım bilgiler mevcut, yeniden mail attım.Bakalım nasıl olacak tekrar teşekkürler

• The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. This email address, [email protected], is only used for applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any Diversity Visa related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

You should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks. If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

• Banada bu meil geldi

• Merhabalar, evrak onay maili en son tahmini kaç bininci sıradakilere geldi acaba?

• Excel dokumanına aslında KCC Onay Tarihi diye bir sutun daha eklesek çok faydalı olur. Oradan daha kolay takip edebiliriz süreci.

• Merhaba
    Evrak onay maili ayın kaçına kadar geliyor. Mart ayında mülakatlara girecekler için bu ay mı onay maili geliyor. Bana gelmiceğine eminimde merak ediyorum kaç olacak visa bulletin

• @ozN evet hayırlı olsun, bundan sonrasında sadece mülakat tarihi almak için beklemek kaldı, forumdan gelişmeleri takip edin lütfen

• @mat
    Evet sayın @knnrn nin dediği gibi kendiniz hakkında bilgi vermezseniz cevap vermeyeceklerdir

İçeriğine şu bilgilerinizi ekledikten sonra sorunuzu sorun lütfen

Pricincipal Aplicant Name:
    Case Number: 2020EUXXX
    Date of birth:
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: TURKEY
    Dear Sir / Madam,

Sonrasında sorunuzu sorun, email konu kısmına 2020EU00025238 gibi case numaranızı yazabilirsiniz

⚠️Bu arada KCC den bu aşamada herhangi bir evrak talep emaili beklemenize gerek yok, evraklarınızı evrak talep emaili gelmeden de gönderebilirsiniz, istenen evraklar standart⚠

KCC nin hangi evrakları istediğini, bu evrakları nasıl isimlendirmeniz gerektiğini, hangi email adresine göndermeniz gerektiğini aşağıdaki linke giderek, öğrenebilirsiniz⬇⬇⬇

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |