Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @snowflake evet evraklarınızı inceleyip bir pürüz görmez iseler "Congratulations records indicate" onay e-mailini size atıyorlar, bundan sonra sadece bültende case numaramızın aktif olmasını bekliyoruz

• @Manwe6265 kolay gelsin, aşağıdaki konunun ilk iletisindeki yönergelere göre evraklarınızı hazırlayıp gönderirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız ⬇⬇⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688

• @Metin-Tekeli merhaba sağlık raporunda süreç nasıl ilerliyor. 6 yaşında kızımda varda nasıl bir gün bizi bekliyor kısaca paylaşabilir misiniz?
    teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatma-aykut 2019 mülakat deneyimleri yada 2020 mülakat deneyimleri başlıklarında yüzlerce sorduğunuz sorunun cevabı bulunmaktadır.

• @Muhtaradana Merhaba, teşekkürler cevabınız için. 6 haftayı geçmesine rağmen böyle bir eposta almadım henüz, işleyişte bir problem var mıdır acaba?

• @snowflake yok, bu süreç içerisinde, en son bültende açıklanan cut-off sayısına yakın olanların bazıları dışında kimse onay emaili almadı sanırım
    Yakın zamanda bir onay e-maili fırtınası bekliyoruz

• @serciyilmaz elinize, emeklerinize sağlık

• @serciyilmaz merhaba bu çalışmaya nereden ulasabiliriz?

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana amin hocam 🙏 inşallah daha da güzel olacak

• Case 124XX evrak onay e-maili almış, e-mail leri kontrol etmekte fayda var

• @cato çıktıkça yenisini paylaşırım zaten linki olan bir şey ben ortalama adet attım üzerine sadece.

• @Muhtaradana Bana da aynı yanıtı vereceklerini bilerek dayanamayıp bende KCC mail atanların arasına katıldım. Kızmayın dayanamadım. İleride bir terslik olur da mail atılmamış gibi bir durum olmasın diye tutamadım kendimi. Evet biliyorum evrak talep maillerini sırasız erken bir şekilde herkese gönderdiler 🙂

• KCC 3-6 hafta diye belirttiğine pişman olmuştur eminim:) 6 haftayı geçen soluğu burada alıyor. Sakin arkadaşlar kendi numarasina yaklaştıkça herkes alacak evrak onay mailini panik yapmaya gerek yok mail atmak sureci hizlandirmayacak zaten gönderen herkese de standart olarak bekleyin diyorlar bu sebeple bekleyin arkadaşlar vakti gelince gelicek mailler

• @ata_ksk bence iyi yapmışssınız, sürecin takipçisi olduğunu belirtmiştiniz, zaten evrakları gönderdiğimiz de bizden bu tür bir sorgulama yapmamızı kendileri istiyor

• onay metnini dün aldım. fakat altında,
    *** 4 Ekim 2019'da, Başkan, "Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Sistemini Mali Olarak Yükleyecek Göçmenlerin Girişini Askıya Alma" konulu 9945 tarihli Cumhurbaşkanlığı Bildirgesini yayınladı. PP 9945'in davanızı nasıl etkileyebileceği hakkında en güncel bilgiler için, lütfen https://travel.state.gov/healthcare adresini ziyaret edin . * **
    notu düşülmüştü. bu değişikliği inceleyen, ne olduğunu bilen biri var mı?

• Merhaba evraklarımı göndermedim daha, kimlik kartım kayboldu, yenisini çıkardığımız zaman cilt no değişiyor mu bu bir sıkıntı olur mu?

• EVRAK MAİLİ İSTENMEYENLER NE YAPSIN ACABA

• @nfs741 siz de evrak onayında tarih görünüyor

• @nfs741 3-6 hafta arasında beklenen onay mailini soruyorsanız bir şey yapmanıza gerek yok, şu anda bültene yakın dosyalara mail gönderiliyor. En son 12600 ler mail aldı.

• @Manwe6265 Benim adıma baş vurak şirket gönderin dedi bende gönderdim ne olur olmaz diye

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |