Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Teşekkürler.. Size ve tüm dostlara sorunsuz bir süreç diliyorum..

• @ece123 ben anladım sanırım durumunuzu, siz kontrolü buradan mı yapıyorsunuz20191015_224207.jpg
    Eğer şayet buradan kontrol etmeye çalışıyorsanız invalid normal

• @huseyın-d Çok güzel hareketler bunlar 🙂

• Selamlar arkadaşlar,

Askerlik kaydı belgesi ile ilgili bir sorum olacaktı. Military records tc vatandaşları için gerekmiyor ibaresini okumama ragmen(bir çok kişi göndermiş), telegram grubunda da devam eden kafa karışıklığına nokta koymak istiyoruz. 🙂

Vaktinizi çalmamak adına, nişanlımla mülakat tarıhine kadar nikahlanacagız ve asıl talihli nişanlım. Ben de okul bittikten sonra askerlik için bir işlemde bulunmadım. Sorum ise; mülakata gitmiş yada evrak mailine cevap vermiş olanlar, e-devletten askerlik durum belgesini de mail de göndermişler. Bazıları ise bedelli, tecilli ya da yoklama kacagı durumunda olmasına ragmen göndermemişler. Benim tecilim ise Aralık ta biteceginden, göndermek soruna yol açmasın diye göndermemeyi düşünüyorum. @crazycells Duruma degerli yorumunla netlik kazandırısan çok seviniriz. Göndermek mecburi değil ise ve/veya KCC buradaki askerlik durumu ile ilgilenmiyor ise neden bu belge isteniyor. Mecburi ise de forumun ilk sayfasında belirtilen (tc vatandasları için gerek yoktur) kimler için göndermeye gerek yok diye anlamalıyız. Evrak mailinde askerlik belgesi göndermiş arkadaşlar, mülakata da götürmeli tabi. Benim durumum, asıl talihli olmadıgım ve tecilimin biteceğini göz önüne alınarak evrak mailinde askerlik ile ilgili herhangi bir belge göndermezsem olumsuz sonuçlanır mı? Çok tesekkurler şimdiden herkese bol şanslar...

• Sayın @bolatmali döküman maili aldığım için mailinden önce ds-260 güncellemesi yapayım mı yoksa yine güncellemeyi bir görüşme tarihi alırsam mı yapayım?

• ⭐⭐⭐

@huseyın-d, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sayın @bolatmali döküman maili aldığım için mailinden önce ds-260 güncellemesi yapayım mı yoksa yine güncellemeyi bir görüşme tarihi alırsam mı yapayım?

Mülakat mailini bekleyin. Bu sayede süreciniz gecikmeye uğramaz

• @bolatmali teşekkür ederim 😊

• @Muhtaradana teşekkür ederimm darısı başınıza

• @huseyın-d benim de aklım sizde kalmıştı, malum çok geç vakitlerde güncelleme yaptık. Hayırlı olsun

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak sicil kayt belgesinisi almam 2 ay surecek kcc ne gibi mazeret gosterebiliriz bunla ilgili teşekurler

• @muratozbek_91 siz belgenizi şimdiden almaya çalışın, evrak talep emaili gelse bile, evraklarınız tamamlandığında gönderirsiniz

• ⭐⭐⭐

@muratozbek_91, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak sicil kayt belgesinisi almam 2 ay surecek kcc ne gibi mazeret gosterebiliriz bunla ilgili teşekurler

Mazeret göstermenize gerek yok. Ne zaman alırsanız sicil kaydınızı o zaman gönderimini sağlarsınız.

• @dilek çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

• @Muhtaradana Türkmemistan vatandaşiyim türkmenistandan almak uzur suryor

• @bolatmali yani diğer evraklari göndere bilyormiyim sicil kaydinidi aldiktan sonrami gönderecem

• @bolatmali Eşimi eklemeden evrak e-mail aldım şimdi ne yapmalıyım sizce? Form açtırıp eşimi ekleyip eşimin ve kendimin evrakları e-mail atmalımıyım? Yoksa sadece kendi evraklarımı e-mail atmalımıyım evlilik cüzdanım dahil?

• 15 Ekim mail alan case no.lar
    14xxx 3 kişi
    15xxx 1 kişi
    16xxx 1 kişi
    19xxx 1 kişi
    20xxx 2 kişi
    27xxx 1 kişi
    30xxx 3 kişi
    33xxx 5 kişi
    47xxx 2 kişi
    49xxx 1 kişi

toplamda 20 kişi 15 ekim tarihinde evrak talep maili almıştır.

• Merhaba, bugün Further DV Documents Required diye bir mail geldi ve bazı evraklar istiyor. Kafamı karıştıran konu şu oldu yani loto kısmını aşmış mı oldum neden böyle bir mail geldi

• ⭐⭐⭐

@mcivan, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, bugün Further DV Documents Required diye bir mail geldi ve bazı evraklar istiyor. Kafamı karıştıran konu şu oldu yani loto kısmını aşmış mı oldum neden böyle bir mail geldi

Loto kısmından kastetmek istediğiniz?
    Sizler talihlimisiniz?

• @muratozbek_91 Hepsini tamamladiktan sonra gönderiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |