Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@greenati e devlet girdikten sonra
    Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama

burada varsa yazarsın yoksa gerek yok

sonrasında o kadar yer değişikliğim oldu ki o noktaya kadarı sorguda çıkmıyor maalesef. teşekkür ederim cevabınıza

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenati dosyayı indir dedikten sonra pdf olarak dosya da çıkmıyorsa demek ki sen yer değişikliklerini nüfus dairesine bildirmemişsin. Ondan dolayı o evrakta çıkmıyor. Eğer çıkmıyorsa ozaman evrakta yazan yerler sadece doldurulacak. Çünkü ds260 bilgiler aynısı göndereceğin evraklarla birebir tutması gerekiyor. Yoksa RET YERSİN. Olmayan adresi ds 260 yazma çünkü ispat edemezsin.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@greenati dosyayı indir dedikten sonra pdf olarak dosya da çıkmıyorsa demek ki sen yer değişikliklerini nüfus dairesine bildirmemişsin. Ondan dolayı o evrakta çıkmıyor. Eğer çıkmıyorsa ozaman evrakta yazan yerler sadece doldurulacak. Çünkü ds260 bilgiler aynısı göndereceğin evraklarla birebir tutması gerekiyor. Yoksa RET YERSİN. Olmayan adresi ds 260 yazma çünkü ispat edemezsin.

hocam evrakta 2007 yılının öncesii vermiyor. oraya kadarı da 16 yaş sonrasını tutmuyor. bu şekilde bıraksam da form kaydetmiyor. yazmamak gibi bir seçeneğim yok maalesef.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenati 16 yaşında zaten lise de olursun 18 yaş altı olduğu için ailenin ikametgahını yazarsın. Sonuçta reşit değilsin kendi başına hareket edemezsin. Bu kadar didik edip senin yerler için özel bir başvuru yapıp araştırmaya girmiyorlar. Sadece evrakta ve senin hatırladıklarını yazacaksın.

• UNIVERİSTENİN ADRESİNİ VER YOKSA KABUL ETMİYOR CUNKU 16 YASINA KADAR YAZMAN LAZIM

• Sorum şu yönde: Mulakattan bikac ay önce ya da yeni işten ayrılmış olmak vize gorusmesini olumsuz etkiler mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkangeziyor mülakatta saize Türkiye işinizi sormuyorlar. Amerika da ne iş yapacaksınız onu soruyorlar. Ondan dolayı Türkiye de ki hayatını didik didik etmiyorlar.

• ..........

• @crazycells güzel özetlemissiniz yine ancak bir de şöyle bir durum vardi DS-260 formunda yanlış hatirlamiyorsam; eşiniz sizinle beraber ABD ye giriş yapacak mi gibi bir soruydu sanirim.. Ben o secenegi evet olarak isaretlemistim bu durumda eşim ilk girisini benimle beraber yapmasa ben önden gitsem o 3-4 ay sonra gelse herhangi bir problem cikartiyorlar mi kapidaki gorevliler?

• @crazycells 25_30 bin demişsiniz 33,000 olarak kendimi bu kümede görebilir miyim? 🙂

• Bu sene TR den kazanan kişi sayısını nasıl öğrenebiliriz?

• @cato, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu sene TR den kazanan kişi sayısını nasıl öğrenebiliriz?

Turkey 2709

• DV 2020 talihlileri için Asya'daki en yüksek dosya numarası ( Case Number ) kaçlarda arkadaşlar bilgisi olan var mi ?

• Merhabalar,
    Adres girme konusunda bir sorum olacaktı.Ds260 formunu kaydettikten sonra yazmadığım bir adresi unuttuğumu fark ettim 3 aylık kısa süreli bir adres.
    Bunu düzelttirmek için ne yapmam gerekiyor.Nasıl tekrar açtırabilirim formu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Ds 260 forumunda İnstagram bilgilerimi vermiştim ama artık hesabımı silmek istiyorum bir sorun olur mu acaba hesabı kalıcı silmem?

ayni kullanici ismini baskasi kullanmayacaksa sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@recii35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells güzel özetlemissiniz yine ancak bir de şöyle bir durum vardi DS-260 formunda yanlış hatirlamiyorsam; eşiniz sizinle beraber ABD ye giriş yapacak mi gibi bir soruydu sanirim.. Ben o secenegi evet olarak isaretlemistim bu durumda eşim ilk girisini benimle beraber yapmasa ben önden gitsem o 3-4 ay sonra gelse herhangi bir problem cikartiyorlar mi kapidaki gorevliler?

problem degil, o soru sizi pek ilgilendirmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells 25_30 bin demişsiniz 33,000 olarak kendimi bu kümede görebilir miyim? 🙂

evet, cok buyuk ihtimal 33.000'lere sira gelecektir bu yil...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenati, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar,
    Adres girme konusunda bir sorum olacaktı.Ds260 formunu kaydettikten sonra yazmadığım bir adresi unuttuğumu fark ettim 3 aylık kısa süreli bir adres.
    Bunu düzelttirmek için ne yapmam gerekiyor.Nasıl tekrar açtırabilirim formu?

cok onemli degilse bu amacla formu actirmamanizi tavsiye ederim.

• @miralam Google drive dv2020 Excel inde case numaralarına göre 365 kişi var. Hadi %30 kesiim de bu forumun farkında deği diyelim. Toplamda 450 kişi eder. 2700 kişi Türkiye den seçildiyse. Aradaki fark nerede? Mantıklı bir açıklaması olan var mı? @crazycells @ayvalik10

• Merhaba dosya numaram yüksek(386xx) bu yüzden bu sene de gc başvurmak konusunda kararsızım sizce başvurmalımıyım? crazycells
    Başka bir sorum daha olacaktı florida da primary school hangi ay da açılıyor? Şimdiden tşk ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |